KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

AnteK said:
Pa na šoderu je grip i bolji nego na hladnim cestama  (y)

hebo gripu!  :mrgreen: Valja se drzati asfalta. Ajd, moze i makadam.  :D
 
klesoo said:
hebo gripu!  :mrgreen: Valja se drzati asfalta. Ajd, moze i makadam.  :D

Jebeš asfalt na niskim temperaturama, samo se kliže, ko ja
jučer. Kad sam skrenuo na makadam, osjetio sam da je sezoni
još daaaaleko kraj  (y)
 
To ti ja kažem.
Skoro sam pokupio jučer traktor na šumskoj cesti bez svjetla, dok su krali drva uz cestu od šumarije.
I to dva puta.Po gasu iza zavoja traktor i ljudi s baterijama,šok.
Definitivno trebaju neka dodatna svijetla,jer su kratka prekratka,a duga preduga.
Trebala bi  svijetliti zajedno
 
marek said:
Pa ajde, mozemo li onda u tvome vrtu napraviti dernek :

motete u mom dvoristu raditi sta god hocete i kad god .. samo ja nemam vrta .. u stanu sam  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
tvigi said:
Sinek jesi služil vojsku?

Nije, fala Bogu  :LOL:    :LOL:    :LOL:    :LOL:    :LOL:    :LOL:  :LOL:    :LOL:
 
Enigm@ said:
Nema odavanja vojnih tajni :nono: Valjda ce danas osvanuti konacan dogovor :misli:

Vrlo vjerojatno sutra... kad se večeras ekkkipa dogovori.  :wink:
 
Ljiki said:
Nije, fala Bogu  :LOL:     :LOL:    :LOL:     :LOL:     :LOL:    :LOL:   :LOL:     :LOL:
Sorry, nisam znal da si mu ti mama :shock:
 
Chimpa said:
motete u mom dvoristu raditi sta god hocete i kad god .. samo ja nemam vrta .. u stanu sam

kad vec pozivas na kojekakve tulume, derneke i stojaznamsto, bar preseli na Markov (ili u blizinu). Uvijek mi se cinilo da je to zgodno mjesto za paljenje guma i pucanje iz topova
:LOL:
 
klesoo said:
kad vec pozivas na kojekakve tulume, derneke i stojaznamsto, bar preseli na Markov (ili u blizinu). Uvijek mi se cinilo da je to zgodno mjesto za paljenje guma i pucanje iz topova
:LOL:

kaj ti nisi na skupu kkk klana  :misli:
 
tvigi said:
Sorry, nisam znal da si mu ti mama :shock:

jos gore (koliko sam ja shvatio). Mama ga, pokraj svih sranja, bar ne ...
Ljiki, de reci tko upravlja paKLEnim, ti ili on?  :misli: :misli: :misli:
:LOL:
 
Chimpa said:
kaj ti nisi na skupu kkk klana  :misli:

nisam. Sad sam dosao doma (ah, sto me dugo nije bilo), nazderao se i mirujem. Ni pod razno ne mislim izlaziti veceras.
Ionako ce dececi izbaciti svoj plan, a ja cu vidjeti sto ce biti. Mozda pojacam skup paKLEnih, a mozda zapicim na kavu u toplije krajeve...
:D
 
Chimpa said:
kaj ti nisi na skupu kkk klana  :misli:

btw. ne mislis li da je taj naziv "klana" malo predjetinjast.  :palacdolje:
 
klesoo said:
btw. ne mislis li da je taj naziv "klana" malo predjetinjast.  :palacdolje:

pitaj clanove .. oni ga nesto stalno forsiraju i pokusavaju nesto protestirati sa njim u raznim verzijama
 
Chimpa said:
pitaj clanove .. oni ga nesto stalno forsiraju i pokusavaju nesto protestirati sa njim u raznim verzijama

kakve krvave clanove? Cega? Klana? Daj se uozbilji.
:wink:
 
već me nije bilo neko vrijeme, ali vidim da se obitelj širi, dosada smo imali dedu u familiji, a sad imamo mamu i sina, ima još koje dijete na putu? :misli:

 
DEČKI, sorry ali ni ovaj vikend nisam slobodan, a baš bi volio priuštiti si jednu mušku vožnju za kraj sezone (kao nekad) (y)

dobar je ovaj prijedlog po staroj riječkoj, tam se da fino i sigurno dosta brzo vozit bez napora. može se držat tempo 120-130km/h
 
pinty said:
već me nije bilo neko vrijeme, ali vidim da se obitelj širi, dosada smo imali dedu u familiji, a sad imamo mamu i sina, ima još koje dijete na putu? :misli:
Ima,ima,ali se od kapuljače ne vidi jel dečec ili cura :mrgreen:
 
Chimpa said:
neznam ni ja .. moral bus pitati ove sto voze KLEove i clanovi su Kawasaki Kle Kluba  :mrgreen:

ja se ispricavam svima koji su nesto pomislili... kao ja, ali mi se cini da se pocelo pricati o klanu i tri k, a to je nesto sto ja ne dozivljavam. Isto kao ni kojekakva druga slova i znakovlje

Kawasaki KLE Klub je nesto, sto je kao ideja odlicno. Osobno bih volio kad bi netko pokrenuo inicijativu za osnivanjem neceg slicnog. Kawasaki twin500 HR  (y)

http://drive.to/kle
http://twin500.de/
http://www.kle-500.de.ms/