KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Kaj kad kupim šštroma,onda bum zgubil drage prijatele
 
kaj tak???

a sad mi je jasno zakaj su sastanci ispred Pit Stopa, a ne unutra. :jesus:

pa tko je onda večeras na sastanku, kad vidim da su svi na forumu (ja nisam stigel imam obaveze u zadnje vrijeme)

kaj ima novog???

nema nikakvih meetinga, vidim sve neke solo vožnje
 
tvigi said:
Kaj kad kupim šštroma,onda bum zgubil drage prijatele

kad ja kupim stroma, onda cu imati dva nicka, a pocetna slova ce biti moji inicijali  :mrgreen:
 
pinty said:
pa tko je onda večeras na sastanku, kad vidim da su svi na forumu (ja nisam stigel imam obaveze u zadnje vrijeme)

hm, kao i svi ostali...  :wink:

pinty said:
nema nikakvih meetinga, vidim sve neke solo vožnje

nazalost. Ja sam se nadao VEEELIIIKOOOOM odazivu, obzirom na kraj krajeva sezone... Ne znaci da se ne vozimo cijele godine, ali teze je okupiti ekipu kad su vremenski uvjeti nikakvi...
 
pinty said:
misliš sestre HELGE,  :shock:

ma neee, nije po mom Okusu i tesko bi sjela na mog..., mislim paKLEnog, ne. Govorim o onoj maloj plavoj, iz hitne, sto se vozala na mom... paKLEnom, ne, mislim, kuis, ne.
:mrgreen:
 
koliko vas tu paKLEnih ima? Zenske koje se slepaju i nemaju svog paKLEnog se ne broje.
:misli:
 
Čekaj da vidim 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17....
Hoćeš reći bilo?
 
tvigi said:
Hoćeš reći bilo?

pa vidim da pise samo par ljudi (ajd, i zena), a paKLEnih je prepuna Lijepa nasa. Ja poznam bar 10-15 paKLEnjaka. Gdje su svi ostali?  :misli:
 
kao prvo na ovo vase - no comment

dogovorili smo se: nademo se u subotu u 10h u Pitu i picimo prema Varazdinu (plan je sklon promjenama)