KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

a kaj se KKK tice...
postoji vozimo se druzimo se i to je cijela svrha KKK-a
svi su dobrodosli...
 
alain said:
a kaj se KKK tice...
postoji vozimo se druzimo se i to je cijela svrha KKK-a
svi su dobrodosli...

objasnio sam i spricao se  :wink:
stekao sam, ocito, pogresan dojam.
(y)
 
oracle said:
a koje imaju :mrgreen:

ne znam za KLEovcu, ali zato znam curice koje voze ERpetice
:wink:
Vec rekoh da se zalazem za Kawasaki twin500....
:wink:
 
klesoo said:
ne znam za KLEovcu, ali zato znam curice koje voze ERpetice
:wink:
Vec rekoh da se zalazem za Kawasaki twin500....
:wink:
vozi i Zweky ga vozi...
nadam se da ce doci i na jednu od nasih voznji...
a i nadam se da ces i ti doci u subotu da se upoznamo  (y)
 
klesoo said:
ne znam za KLEovcu, ali zato znam curice koje voze ERpetice
:wink:
Vec rekoh da se zalazem za Kawasaki twin500....
:wink:
trenutno imam KLE ali bih voljela slijedeću sezonu na ER5 pa da možemo se ja i dragi odvojeno vozati :wink:
KLE mi je super ali mi je bez veze da imamo dva ista motora :wink:
 
oracle said:
trenutno imam KLE ali bih voljela slijedeću sezonu na ER5 pa da možemo se ja i dragi odvojeno vozati :wink:
KLE mi je super ali mi je bez veze da imamo dva ista motora :wink:
Hoćeš reći da se mjenjate
 
mi nažalost ne možemo na te vaše vožnje doći,trenutno zbog prirode posla,ali ako krenete put Nove Gradiške,ja i dragi ćemo vas rado dočekati i upoznati...
mi imamo ovdje naš krasan Strmac koji je vrijedno vidjeti a i dragi radi roštilj za prste polizati (y)
 
alain said:
vozi i Zweky ga vozi...
nadam se da ce doci i na jednu od nasih voznji...
a i nadam se da ces i ti doci u subotu da se upoznamo  (y)

grebem rukama i nogama
(y)
 
tvigi said:
Hoćeš reći da se mjenjate
pa da ,zašto ne?
ranije smo imali BMW,sad za cijenu održavanja jednog možemo imati dva kavića i voziti se skupa :wink:
 
Sad bar znam kad bum u zatvoru, da bu mi bar netko turiral pod rešetkom
 
oracle said:
pa da ,zašto ne?
ranije smo imali BMW,sad za cijenu održavanja jednog možemo imati dva kavića i voziti se skupa :wink:
OK,normalno je da kad imaš dva,budu različita
 
oracle said:
mi nažalost ne možemo na te vaše vožnje doći,trenutno zbog prirode posla,ali ako krenete put Nove Gradiške,ja i dragi ćemo vas rado dočekati i upoznati...

sad mi je zao sto se nisam prije ustekao na forum. Bijah bar 5, ma 10 puta ili u NG ili PŽ. javiti cu se slijedeci put  :wink:

oracle said:
mi imamo ovdje naš krasan Strmac koji je vrijedno vidjeti

vidjeno  :wink:

oracle said:
a i dragi radi roštilj za prste polizati (y)

a i to bi mogli probati, ali slijedece godine ili.... ili...  :misli:
:mrgreen:
 
i ajmo manje off-a... tak i onak nam svakodnevno po dvije stranice obrisu radi navodnog off-a
tema je "KLE MEETINGS 2,3,4.. i Utisci " i drzmo se toga
 
oracle said:
pa eto klesoo,sve znaš..
jesi bio na našem susretu ili ovak

ja sam do sada bio aktivan samo na hrm, hr.rec.motocikli news gupi. Tamo nema brisanja postova  :mrgreen:
Kad ste vi imali svoj susret, mi smo imali svoj megasusret na Fuzinama i Lokvama. Ekipa iz cijele RH, sa svih strana, prijatelji i manje prijatelji (  :mrgreen: ), sve vrste pila, svih godista itd. itd. Odlicna ekipa, zekancija, voznje, filmici, fotkanje, klopa.... nema cega nema, a tolerancija je 10 puta veca nego ovdje! Slobodno provjeri
:wink:
 
klesoo said:
ja sam do sada bio aktivan samo na hrm, hr.rec.motocikli news gupi. Tamo nema brisanja postova  :mrgreen:
Kad ste vi imali svoj susret, mi smo imali svoj megasusret na Fuzinama i Lokvama. Ekipa iz cijele RH, sa svih strana, prijatelji i manje prijatelji (  :mrgreen: ), sve vrste pila, svih godista itd. itd. Odlicna ekipa, zekancija, voznje, filmici, fotkanje, klopa.... nema cega nema, a tolerancija je 10 puta veca nego ovdje! Slobodno provjeri
:wink:
RESPECT...
ali tu nazalost ni tako...
osjetljivi su na KLE ekipu....