KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

i jos jednom
subota u 10 Pit
tko dolazi?
zasad Ljiki i Marek, Ana i GrandWizard, Kosta (ak ne radi), Emita i ja
 
alain said:
i jos jednom
subota u 10 Pit
tko dolazi?
zasad Ljiki i Marek, Ana i GrandWizard, Kosta (ak ne radi), Emita i ja

doci cu na kavu, ali ako se ide u parovima, tu cemo se rastati. Vi zasigurno vozite poooolaaaako (nadam se), obzirom na svoje ljepotice, a meni to ne odgovara. Vidimo se  :wink:
 
Nema me dva dana u Zagrebu i šta me dočeka.
Izbrisani postovi, novi wannabe članovi, nekakvi dogovori za subotu, na koje i ja idem a da i sam neznam... :mrgreen:
Prvo, želio bih znati zakaj fali par postova? Molim odgovor.
Drugo, ispričavam se , al nisam mogo jučer stić u Pit, vratio sam se tek u pol devet navečer.
Treće. ko tu koga jebe?

 
oracle said:
mi nažalost ne možemo na te vaše vožnje doći,trenutno zbog prirode posla,ali ako krenete put Nove Gradiške,ja i dragi ćemo vas rado dočekati i upoznati...
mi imamo ovdje naš krasan Strmac koji je vrijedno vidjeti a i dragi radi roštilj za prste polizati (y)

Klesoo dobro zna Strmac  (y)
 
U ime svih nas iz (ne,ne to je jedna pjesma koju vi mladi ne znate) moram vam javiti da vam zavidim. Tražim nekog od vas ako ima guvernal od BMX-a za posudit, jer će kolega voziti do Zadra, pa da  barem glumim da vozim BRRRRMMM

A ŽEMLJA, HM...... :misli: sad si zamisli kako ću polirati vizir :yes:
 
oracle said:
sjetila sam se da sam vidjela slikicu ispred hotela na Strmcu vaše offroad ekipe (y)

E da  (y) Ja inače više puta godišnje prođem cestom
preko Strmca, pa do kamenoloma Šumetlica s druge strane
brda  (y)
 
GrandWizard said:
Nema me dva dana u Zagrebu i šta me dočeka.

Za sve, ne samo za GW. Da ne offamo po ovom topicu, a u želji da se nesporazumi riješe transparentno a ne "šuškanjem", imate link na za to predviđeno mjesto. Hvala.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,32793.new.html#new
 
Boook,

evo sam da javim, u subotu prek dana šljakam, navečer Martinje + momačko (od frenda), nedjelja vjerojatno bolujem od sveg prije navedenog :)  dakle, nema vožnje za mene ni ovaj vikend.
 
oracle said:
mi nažalost ne možemo na te vaše vožnje doći,trenutno zbog prirode posla,ali ako krenete put Nove Gradiške,ja i dragi ćemo vas rado dočekati i upoznati...
mi imamo ovdje naš krasan Strmac koji je vrijedno vidjeti a i dragi radi roštilj za prste polizati (y)
Nadam se ponovnom dolasku na Strmac, pogotovo kad je rostilj u pitanju :mrgreen:
 
klesoo said:
doci cu na kavu, ali ako se ide u parovima, tu cemo se rastati. Vi zasigurno vozite poooolaaaako (nadam se), obzirom na svoje ljepotice, a meni to ne odgovara. Vidimo se  :wink:

Necu doci ovaj put. Plan je drugi, bar sto se mene tice:
ovako:
Polazak sa BP Antunovic u Spanskom u 9h. Kupimo ekipu iz KA u Dugoj Resi i
picimo da Opatije, na kavu. Tamo ce biti i lokalni decki. Slobodno se
okupite u cim vecem broju. Putem nam se mogu pridruziti svi. Planirani
povratak je oko 14h, tako da stignemo za dana cim blize doma. Poslije mozemo
kam god.
LP

ima li zainteresiranih, moze i na PP
:wink:
 
Enigm@ said:
Gdje ste kleasi? Jel bilo okupljanje?

nije bas bilo veliko okupljanje, ali smo zato prosli prelijepim cestama od Karlovca do Bosiljeva, Ogulina, Vrbovskog, Ravne Gore, Mrkoplja, Delnica, do Rijeke i natrag doma starom cestom. Jako sam vesel sto smo prosli bas tim putem. Jaakoo solidna cesta, nikakav promet, prekrasna priroda, dosta zanimljivosti... Nije bilo hladno, ali je malo pusikao vjetar. Ima jos podosta lokalnih cestica za istrazivanje, ali to ce biti slijedece godine. Sreli ZG hard-enduro ekipu, pozdravili se i zurno odjurili zbog nedostatka minuta.... Dosao doma u 20:30, odvalio 441km, par kapi manje od 22l goriva.
Svi koji nisu bili, a trebali su biti, nek vam bude zao. Dogodine cu ponoviti istu ili slicnu dionicu, isplati se.
:wink:
 
klesoo said:
nije bas bilo veliko okupljanje, ali smo zato prosli prelijepim cestama od Karlovca do Bosiljeva, Ogulina, Vrbovskog, Ravne Gore, Mrkoplja, Delnica, do Rijeke i natrag doma starom cestom. Jako sam vesel sto smo prosli bas tim putem. Jaakoo solidna cesta, nikakav promet, prekrasna priroda, dosta zanimljivosti... Nije bilo hladno, ali je malo pusikao vjetar. Ima jos podosta lokalnih cestica za istrazivanje, ali to ce biti slijedece godine. Sreli ZG hard-enduro ekipu, pozdravili se i zurno odjurili zbog nedostatka minuta.... Dosao doma u 20:30, odvalio 441km, par kapi manje od 22l goriva.
Svi koji nisu bili, a trebali su biti, nek vam bude zao. Dogodine cu ponoviti istu ili slicnu dionicu, isplati se.
:wink:

a soft enduro ekipa se dernjala za tobom u Mrkoplju, ali zalud
onda smo spili jenu u tvoje ime  (y)
 
clox said:
a soft enduro ekipa se dernjala za tobom u Mrkoplju, ali zalud
onda smo spili jenu u tvoje ime  (y)

aaa, bas mi je zao. Tamo sam vec ludio za kavom.  :D Pa gdje su vam bili motori, kad ih nisam vidio?
 
Kako se dođe do ovog dvorca kraj Bosiljeva? Gdje treba skrenuti s glavne ceste?