KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

brum said:
Kako se dođe do ovog dvorca kraj Bosiljeva? Gdje treba skrenuti s glavne ceste?

koja je to "glavna cesta"? Ako ides starom cestom za Rijeku, skrenes prema "autoputu" i produzis do samog mjesta. Do dvorca dodjes ako nastavis prema Ogulinu. Mi smo u Jarcem Polju skrenuli na superlokalnu cesticu i ravno, gotovo kroz dvorista, do Bosiljeva.
 
klesoo said:
nije bas bilo veliko okupljanje, ali smo zato prosli prelijepim cestama od Karlovca do Bosiljeva, Ogulina, Vrbovskog, Ravne Gore, Mrkoplja, Delnica, do Rijeke i natrag doma starom cestom. Jako sam vesel sto smo prosli bas tim putem. Jaakoo solidna cesta, nikakav promet, prekrasna priroda, dosta zanimljivosti... Nije bilo hladno, ali je malo pusikao vjetar. Ima jos podosta lokalnih cestica za istrazivanje, ali to ce biti slijedece godine. Sreli ZG hard-enduro ekipu, pozdravili se i zurno odjurili zbog nedostatka minuta.... Dosao doma u 20:30, odvalio 441km, par kapi manje od 22l goriva.
Svi koji nisu bili, a trebali su biti, nek vam bude zao. Dogodine cu ponoviti istu ili slicnu dionicu, isplati se.
:wink:
I znaš da je.Ajd baš mi je drago da Ti je bilo OK.
 
sorri decki nisam mogo s vama, kum mi je dobio sina pa smo se totalno unistili, dosao sam k sebi tek popodne. Grand Wizrad fala na pozivu
 
klesoo said:
aaa, bas mi je zao. Tamo sam vec ludio za kavom.  :D Pa gdje su vam bili motori, kad ih nisam vidio?

ducan blizu raskrca, ti si prozujao po glavnoj, cak si malo usporio ili stao
 
Kleeso  2 Husabrega,jedan WR 450 i XR u grupi!Sreli ste ih negdje oko Bosiljeva,jel da???  :wink:
 
Izi said:
sorri decki nisam mogo s vama, kum mi je dobio sina pa smo se totalno unistili, dosao sam k sebi tek popodne. Grand Wizrad fala na pozivu
:drunk: :drunk:
 
dr.chala said:
Kleeso  2 Husabrega,jedan WR 450 i XR u grupi!Sreli ste ih negdje oko Bosiljeva,jel da???  :wink:

Vrbovsko. Decki odmarali, a ja sam pomislio da si i ti s njima. Kratko popricali i vidio da ne znamo iste ljude, a i minute su bile na knap. Nisi li i ti trebao biti s njima? Pitao za tebe, ali ne znaju te!?!?
 
Mi smo bili u standardnoj postavi Jura,DRAS,franc,Borko2 i ja!Njih smo sreli kod Bosiljeva !Isto su išli plinovodom,ali u kontra smjeru u trenu susreta,ali vidim da su otišli i na  drugu stranu  :misli:
 
klesoo said:
nije bas bilo veliko okupljanje, ali smo zato prosli prelijepim cestama od Karlovca do Bosiljeva, Ogulina, Vrbovskog, Ravne Gore, Mrkoplja, Delnica, do Rijeke i natrag doma starom cestom.

Svi koji nisu bili, a trebali su biti, nek vam bude zao. Dogodine cu ponoviti istu ili slicnu dionicu, isplati se.
:wink:

Zbilja su super slike, sad mi zao sto nisam isao i ja. Posebno mi se svidja ovaj stai grad. kad drugi put budes isao obavezno zovi  (y)
 
Sip said:
Zbilja su super slike, sad mi zao sto nisam isao i ja. Posebno mi se svidja ovaj stai grad. kad drugi put budes isao obavezno zovi  (y)

ciko, ciko, mogu ja, mogu ja !!!
Bemti Martinje, sto radi ljudima
:mrgreen:
 
klesoo said:
ciko, ciko, mogu ja, mogu ja !!!
Bemti Martinje, sto radi ljudima
:mrgreen:

Ma kad si rekao da ides u Opatiju na kavicu. To mi bilo nekako daleko i nezanimljivo. Do Rijeke je puno blize  :mrgreen:
 
Sip said:
Ma kad si rekao da ides u Opatiju na kavicu. To mi bilo nekako daleko i nezanimljivo. Do Rijeke je puno blize  :mrgreen:

iako sam u RI jako lijepo ugsocen, to se moglo i preskociti. Svaki izlet se prilagodjava tako da vuk bude sit i tra-la-la...
Shock me napustio u DE i nikom nista. Meni je bilo ipak prerano za doma.
 
Pa di ste nestali KLE-ovci?  :misli:
tu se organizira neka voznja u nedjelju pa bi bilo lijepo da se prikljucite..
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,32923.25.html#lastPost
 
Okupljanje - tradicionalno 10 u Pitu ..tu se vec okupilo respektabilno drustvo s foruma na kavi i u ocekivanju smokvi i mandarina ( jos jedna tradicija Ljiki i Marek TNX)... Malo smo kasnili zbog tehnickih problema i oko 11 smo uspjeli dici guzice i krenuti...Ana i GW , Marek i Ljiki, Lolo nam se napokon prikljucio s novim BMW (zakon je), Smokey (nadam se da sam dobro napisal nick) , Smokey-ev frend i ja...Punjenje na benziskoj i lagano prema V. Trgoviscu gdje smo pozdravili prvog Hrvatskog predsjednika ispred njegove rodne kuce... Izasli smo preko Zaboka lokalnom cestom do Krapine i put Trakoscana... u Trakoscanu idila..sve puno buseva mladih zeljnih kulture koje su vise zanimali nasi motori nego svi dvorci ovoga svijeta... Uz kavu i casicu razgovora odlucili smo se teskom mukom popeti na brdo do dvorca... Ana, GW i Lolo osjetili su potrebu unjeti dasak starine u svoj zivot i uputili se u razgledavanje dvorca ... mi ostali smo se kratili vrijeme vani s uplasenom kujicom koju su ljubitelji dvoraca zavezali ispred... Nakon sat vremena cekanja Smokey i frend nisu izdrzali sjeli na motor pozdravili i otisli...Studiranje svakog pojedinog artikla dvorca zavrsilo je nakon jos nekih pola sata i mogli smo krenuti, uz ljubomorne poglede okupljenog mnostva prema kaznionici u Lepoglavi na rucak... a rucak : vrhunski... dobili smo svoju salu i mogli smo nesmetano razglabati o vaznim pitanjima u Lijepoj nasoj a i sire...Hrana odlicna osim strukli...
Pao je mrak i hazarderskom voznjom(znate nas  :jesus: ) lokalnim Zagorskim cestama uspjeli smo se nekako docepati magistrale i put Zagreba...
Uskoro slijede slike...
 
napravljena je nova tema ali su je moderatori ovdje prebacili  ( samo da se zna da ne bi bilo da ovo guram tamo gdje mu nije mjesto da nije bio KLE Meeting)  (y)
 
Evo jedna pametna, da ti malo olakšam dan...  :mrgreen: