KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Dakle, tako je to bilo... kak je Alain napisao.
Divno vrijeme, zagorske cestice, dični naš Trakošćan i super, super klopa (i ne preskupa, čini mi se - 7 osoba pilo i jelo za 350 kuna) u Lepoglavskom kaznioničkom restoranu...
Slijedi par slikica od mene.

 
GrandWizard said:
Ružan sam u P***U M****INU! Ko zna kaj si ljudi misle o Ani....
Daj ne budali, sigurno ju žale jer su sigurni da ima problema sa tvojim obožavateljicama...  8)
 
Slike...
 
Slikeeeee... super su mi ovi starčeki kaj pedaliraju, a poslije su se sa Yugićem otpeljali, sretni i veseli, ihahaaaaaj...  (y)
 
:)
 
Alainova mudra opaska...  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Popeli se na dvorac, uslikali, neki otišli na kulturno uzdizanje u dvorac, a neki ostali vani i pravili društvo maloj kujici koju su njeni vlasnici zavezali za klupu i ostavili...
Hm, htjeli smo je spasitit, ali se bojala i mene i Alaina... ne znam zašto  :misli:  :misli:  :misli: pa mi smo tako pitomi  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Za komentar pogledati gornji post  :LOL:  :LOL:
 
Već je padao mrak dok smo se mi doteglili do Lepoglave, pa nema nešto fotkica, osim fotografija hrane (prefine i jeftine)...
 
alain said:
ja kad sam se rodio prvo sam vidio crnca koji me zatim opali po guzici?
:jesus:
kak to misliš - opalio  :misli:   :LOL:      :LOL:    :LOL:
 
GrandWizard said:
S obzirom da po izlasku sa razgledavanja nisam vidio kujicu, nestrpljivo isčekujem trenutak kada će se Maro pojaviti sa svojom novom šubarom.... :mrgreen:
Nema Maro šubaru, ali ja imam novi crni okovratnik  :jesus:  :LOL:
 
Toliko o hrani...
 
GrandWizard said:
Zakaj na svim forkama izgledam glupo?

...hm,hm,pitam se,pitam :misli: :rofl: :mrgreen: :mrgreen: .Da su ovi u Lepoglavi znali koga su imali u rukama 8) :wink: .Vidim da vam je bilo dobro,baš mi je drago (y) .(off>pes je pod tretmanom i za sad je dobro.Hvala na brizi (y) ).Bok.
 
GrandWizard said:
Zašto se uglavnom sve naše vožnje svode na gastro reportaže? Ima Kosta pravo, mi imamo trakavicu...
Tesko da je ti imas.... Zasto ti motor onda sporo ide?
 
Lijep đir i maštovite fotke (mislim na one sa hranom) :LOL:

Kolko ste se vozili a kolko stajali(odmarali, šetali, klopali) ?
Kolko ste km napravili?