KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

yamadado said:
Lijep đir i maštovite fotke (mislim na one sa hranom) :LOL:

Kolko ste se vozili a kolko stajali(odmarali, šetali, klopali) ?
Kolko ste km napravili?
Ti si ono policijsku skolu zavrsio?
 
neki su ovaj vikend planinarili :D
cesta Duga Resa--Ogulin  zavoj,zavoj,2zavoja,uzbrdo,nizbrdo,asfalt odličan tko nije,a voli zavoje,naginjanje,brze dionice pa obrušavanje svakako neka nadoda ovu rutu u svoj plan nebude požalio (y) (y)
za enduro motore cesta,kaj cesta makadam do Bijelih stijena odličan,a za one koji imaju kondicije neka nastave do Begova Razdolja(najviše mjesto u Hrvatskoj koje je nastanjeno) (y)
bole me listovi na nogama,ramena i prsa  :biker:
vikend destinacija i više nego dobra
 
kosta said:
cesta Duga Resa--Ogulin   

moze malo detalja? Kojim tocno putem. Slicno sam prosao pretprosli vikend sa Shockom...
:wink:
 
Onda cemo na jedan informativno vezan za detalje oko voznje..
 
BOK!

Kosta, prijedlog ti je jako zanimljiv, ako snjeg bude kasnio još malo stignemo ovaj vikend napravit đir.

daj stavi prijedlog vožnje
 
pinty said:
BOK!

Kosta, prijedlog ti je jako zanimljiv, ako snjeg bude kasnio još malo stignemo ovaj vikend napravit đir.

daj stavi prijedlog vožnje
Idemo za Čakovec,ali još nema dogovora,za sad
 
Ja bi rađe nedjelja :misli:
Tak pravi muži nisu doma dok žene kuhaju ručak :mrgreen:
 
kosta said:
neki su ovaj vikend planinarili :D
cesta Duga Resa--Ogulin  zavoj,zavoj,2zavoja,uzbrdo,nizbrdo,asfalt odličan tko nije,a voli zavoje,naginjanje,brze dionice pa obrušavanje svakako neka nadoda ovu rutu u svoj plan nebude požalio (y) (y)
za enduro motore cesta,kaj cesta makadam do Bijelih stijena odličan,a za one koji imaju kondicije neka nastave do Begova Razdolja(najviše mjesto u Hrvatskoj koje je nastanjeno) (y)
bole me listovi na nogama,ramena i prsa  :biker:
vikend destinacija i više nego dobra

Prošao sam ovu nedjelju tuda.KA-Bosiljevo-Ogulin-Jasenak-Begovo Razdolje-Mrkopalj-Delnice-KA cca 200 Km od toga 20-tak solidnog makadama. Malo se zaigrao i skoro tresnuo :)
 
možda su bio i ti jedan me je obišel sa KLE-om,ima otvoreni auspuh,mislim da je sive boje i vozač je odzravio lijevom rukom nakon kaj me zaobišel.
od Duge Rese cestom prema Ogulinu zatim prođeš Jasenak i imaš makadam koji vodi prema Begovu Razdolju nemreš fulat(a dobro do jaja) (y)
jedino ako netko zna gdje se dobro jede inače ponesite nekaj sa sobom,meni niš nije zgledalo ko restoran ili slično,a sam centar Bjelolasica je u jadnom stanju.
 
e da...posto se i za ovaj vikend predvida lijepo vrijeme organizirali bi kratku voznju s piknikom u prirodi...voznja,druzenje, zeka...
svi ste pozvani bez obzira na motor koji vozite  (y)
piknik bi se najvjerovatnije odrzao na Japeticu a detalje mozete saznati sutra... (y)
 
Chimpa said:
kako su svi pozvani kad u naslovu dajes do znanja: piknik za Kawa kle klub  :misli:
nedjelja 10 sati u Pitu
pise samo ko organizira...
Chimpa ti si uvijek pozvan tak da ti pitanje nije na mjestu...
i btw moderatori mi secu temu iz putovanja u KLE Meetings to nije do mene
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,32793.new.html#new
 
alain said:
Chimpa ti si uvijek pozvan tak da ti pitanje nije na mjestu...

:jesus: :jesus: :jesus:

iako ne vozim Kle-a, smatraju me kleovcem  :misli: .. moral bum malo poraditi na imidu

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
kosta said:
možda su bio i ti jedan me je obišel sa KLE-om,ima otvoreni auspuh,mislim da je sive boje i vozač je odzravio lijevom rukom nakon kaj me zaobišel.
od Duge Rese cestom prema Ogulinu zatim prođeš Jasenak i imaš makadam koji vodi prema Begovu Razdolju nemreš fulat(a dobro do jaja) (y)
jedino ako netko zna gdje se dobro jede inače ponesite nekaj sa sobom,meni niš nije zgledalo ko restoran ili slično,a sam centar Bjelolasica je u jadnom stanju.

Ma ne vozim se ja tak brzo da bi te zabišao ;)
Moj je plavi, nemam otvoreni top, a susreo sam samo jednog KLE-a između Mrkoplja i Delnica.

A kaj se hrane tiče ... izgleda da ne voze svi KLE-a zbog Gastro užitaka  :wink: