KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Alooo, Zeeekooooo... kako si ti?  :hello:

Nego, kao što Alain reče - treba još iskoristit tu lijepu nedjelju, koja nam se smiješi sunčana (iako smo si već dva puta pomislili - gotovo za ovu sezonu...  :mrgreen: ).
Obzirom da stalno uz vožnju obilazimo i kojekakve gastro objekte, ajmo sad nešto drukčije napraviti - moto piknik u prirodi... npr. Japetić ili kod ribnjaka u Crnoj Mlaki...
Ja nosim: sir, vrhnje, špek, kukuruzni kruh, luk, češnjak, štrudle (slani od sira, slatki sir, jabuke), pohance... e, da, karlovačko za Kostu obavezno...  (y)

Ruta će biti otprilike po padinama Plešivice, oko Jastrebarskog i Karlovca...
Ha? Idemo?
 
Ljiki said:
Alooo, Zeeekooooo... kako si ti?  :hello:

Nego, kao što Alain reče - treba još iskoristit tu lijepu nedjelju, koja nam se smiješi sunčana (iako smo si već dva puta pomislili - gotovo za ovu sezonu...  :mrgreen: ).
Obzirom da stalno uz vožnju obilazimo i kojekakve gastro objekte, ajmo sad nešto drukčije napraviti - moto piknik u prirodi... npr. Japetić ili kod ribnjaka u Crnoj Mlaki...
Ja nosim: sir, vrhnje, špek, kukuruzni kruh, luk, češnjak, štrudle (slani od sira, slatki sir, jabuke), pohance... e, da, karlovačko za Kostu obavezno...  (y)

Ruta će biti otprilike po padinama Plešivice, oko Jastrebarskog i Karlovca...
Ha? Idemo?

Boook,
joj kak to sve lijepo zvuči ali ja sam ovaj vikend u debelim obavezama i nekak' sumnjam da ću stić'. No pratim sve kaj se tu događa i ako ću ikako moći pridružim vam se. (Zapravo pravi razlog je taj kaj sam na dijeti  :mrgreen:)
 
zec said:
Boook,
joj kak to sve lijepo zvuči ali ja sam ovaj vikend u debelim obavezama i nekak' sumnjam da ću stić'. No pratim sve kaj se tu događa i ako ću ikako moći pridružim vam se. (Zapravo pravi razlog je taj kaj sam na dijeti   :mrgreen:)
zeko dok pojede juhu mi 3 sljeda smazemo  :mrgreen:
polako i studiozno :)
ajde kartu bar nacrtaj uljenio si se malo....
 
zec said:
(Zapravo pravi razlog je taj kaj sam na dijeti   :mrgreen:)
A ja već mjesec dana upisujem aerobik...  :LOL:
A nikaj, reci koja je dijeta pa da složimo za tebe neku kombinaciju... ako ćeš moći - vidimo se...
 
Ljiki said:
A ja već mjesec dana upisujem aerobik...  :LOL:
A nikaj, reci koja je dijeta pa da složimo za tebe neku kombinaciju... ako ćeš moći - vidimo se...
cuo sam jednu dobru:
manje jedes... :LOL:
 
alain said:
cuo sam jednu dobru:
manje jedes... :LOL:
Na ovim našim gastro-turama ne znam baš kak da jedem manje...  :LOL:
 
mozda ne vozimo brzo ali jedemo dobro  :jesus:
 
Ljiki said:
A ja već mjesec dana upisujem aerobik...  :LOL:
A nikaj, reci koja je dijeta pa da složimo za tebe neku kombinaciju... ako ćeš moći - vidimo se...

A ja sam još u ponedjeljak skoro išao u teretanu  :wink: :LOL:
Vježbat' trbušnjak za Gastro KLE Meeting  :mrgreen:
 
Dobro, hoće još neko nekaj nosit za jest, ili ću samo ja kuhat i spremat za nedjelju  :misli:  :LOL:
 
Opet se dogovarate preko mobitela, to nije fer prema svima ostalima.. doci ce do raskola i nista nece biti kao prije.
 
marek said:
Opet se dogovarate preko mobitela, to nije fer prema svima ostalima.. doci ce do raskola i nista nece biti kao prije.
Da, stvarno nije u redu...  :wink: