KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Hvala vam, i molim da se drzite postolata forumske komunikacije.. Mobiteli jesu izmisljeni da bi pomogli u komunikaciju, no u ovom slucaju su to djela sotone.
 
marek said:
Hvala vam, i molim da se drzite postolata forumske komunikacije.. Mobiteli jesu izmisljeni da bi pomogli u komunikaciju, no u ovom slucaju su to djela sotone.
to su reči  (y)
 
Nedjelja, ruta definirana (podlozna promjenama), 10 sati, pit stop, hranu cemo ovaj put sami pripremiti, smokve, mandarini, nesto nesto od jabuke, sira, kuruznog kruha,... sa moje strane..

Svi su pozvani, kao i inace...
 
vlucic said:
Ako putem prema Karlovcu preteknete mene, mahnite mi...

:wave:
Vrlo je vjerojatno da ćemo Marek & ja čekati ekipu na Petrolu poslije Klinča Sela, pa svrati na coffee...
Kaj se preticanja tiče...  :LOL: ne znam kak si to mislio da bi mi tebe pretekli... kaj ti se pamet šika...  :LOL:
 
Evo nasli se mi jucer u 10 ( min vise manje  :D ) u Pitu popili kavu i put prema Klinca Selu gdje su nas cekali Ljiki i Marek. Put nas je vodio prema Okicu do kojeg smo stigli ludom i hazarderskom voznjom pod vodstvom Mareka. Nakon kaj smo obisli crkvicu i uzivali u lijepom pogledu krenuli mi prema Plesivici. Tu nas je docekala tv ekipa ali nismo bili raspolozeni za snimanje pa smo pobjegli u sumu po makadamu. Nakon laganog off-a vracamo se u "civilizaciju" i krecemo prema Crnoj Mlaki. Cesta..hm ne znam bas da se to moze nazvati cesta vise rupa ...Nakon nekih 20-tak minuta voznje dolazimo da napustenog ugostiteljskog objekta i Ljiki vadi sve kaj je potrebno za piknik...pohanci sir i vrhnje kukuruzni kruh i za kraj strudlu  (y) ... Najeli se mi i poceli razglabati o miru u svijetu velikim koorporacijama i svim ostalim temama koje muce vozace motora...Uspijevamo se nekako pomaknuti i krecemo put Jaske u Pastuh...Marek si je na ovom nevjerovatnom mjestu nasel novu bacvu koja samo suti tako da ce najvjerovatnije sad nju voziti u buducnosti  :jesus: ... Tu nam se prikljucuju nasi Weekend Monsters-i  (y) i jos par prijatelja te se nakon casice razgovora razlazimo ko rakova djeca....evo i par slika
 
alain said:
Put nas je vodio prema Okicu do kojeg smo stigli ludom i hazarderskom voznjom pod vodstvom Mareka.

Eto vidiš kak je to, kad moram šutit i trpit...  :LOL:  :LOL:  :LOL:
Baš ste se usrećili sa novom drvenom....  :jesus:
 
Nego, evo par slika i od mene...
1. Parkirno mjesto za župnika...
2. Stalno neke crkve obilazimo...  :misli:
3. Okićki vinogradi i bregi
4. Motoooriiiii...
 
I još par...
1. Selo, skoro kao iz bajke...
2. Restoran (koji je btw. zatvoren) u Crnoj Mlaki... nekad se tamo mogla kupit riba i roštiljat se, sad je okej, ali tko ide klopu i cugu neka si ponese sam... Inače, jako mirno, tiho, krasno...
3. E, da...
4. ... da...
 
I još jedna, za kraj...
Bilo nam je kao i uvijek vrlo zabavno, malo vozikanja, malo pričanja... friški zrak... dobro društvo...  (y)
 
unedelja 10 sati u Pitu se nalazimo i idemo na voznju po dogovoru...
svi ste dobrodošli... (y)
 
Joj, ja ne mogu.. radim nocnu i nakon toga idem sa deckima u ribiciju... Moram i do otpada skoknuti po cijevi za kresbar, valjda cu naci iste profile..
 
Nejdete vi nikam, jel jasno!!!  :nono:
Ima da ste doma i drva cjepate, zima dolazi...  :cijpadrva: