KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Ne mogu, promjena plana.. moram drva cjepati, joj tako mi je zao sta se necu decki sa vama moci voziti.. I te pro... zene.. grgrgrgrrrrr
 
pa vidim ja...  :misli:
ajde fakat dosta off-a
ko dolazi u nedelju...
 
vlucic said:
Kako off napreduje, ova ce tema zavrsiti u Birtiji...

:(
a mogel bi i ti jednu nedelju s nama?
na gurmansku voznju :)
 
Sori, ekipa - nedjelja mi je ostala jedini dan u tjednu kada bi se trebao malo odmoriti, naspavati i biti sa zenom...

A i star sam pa mi je zima. Ja se provozam tu i tamo, ali si ne mogu priustiti da odem negdje na cijeli dan, ja imam nedjeljom vremena za djireve od pola sata.

:wink:
 
Onda dodji do pita, pa cemo s jednom "ljutom" uz smokve nazdraviti...
 
da ne mislite da se danas nismo vozili...jesmo
nakon kave u Pitu i ugodnog razgovora s forumasima otisli smo preko Bistre i Stubickih Toplica do Sljemena...
tu smo stali pojesti nesto kaj se na kraju nije pokazalo najbolje jer si je GrandWizard pokvaril (otroval) zeludac s filekima..  :(
NE JESTI FILEKE NA SLJEMENU  :palacdolje:
 
kaj si je otroval trakavicu :mrgreen:
lijepo ste od zdoma nekaj trebali ponijet,ali gastro istraživanja su jače od vas(šala mala)

bitno da je vrijeme poslužilo






(jebeš mek donalds dok ima čevapa)
 
Alain uvjerava GrandWizarda kako je Cola zakon, hebes fileke...
 
alain said:
da ne mislite da se danas nismo vozili...jesmo
nakon kave u Pitu i ugodnog razgovora s forumasima otisli smo preko Bistre i Stubickih Toplica do Sljemena...
tu smo stali pojesti nesto kaj se na kraju nije pokazalo najbolje jer si je GrandWizard pokvaril (otroval) zeludac s filekima..  :(
NE JESTI FILEKE NA SLJEMENU  :palacdolje:
Zaboravio si napisati - konačno smo Ljiki ostavili tam di joj je i mjesto, kod ognjišta... riješili smo se te proklete bačve...  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
kad ne ide mama otrujemo se i vozimo bez osovine...
od tada vise nista nije bilo isto....  :jesus:
 
alain said:
kad ne ide mama otrujemo se i vozimo bez osovine...
od tada vise nista nije bilo isto....  :jesus:
:LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Opet si cjepnula po ekipi, samo nas dijelis na manje grupice kako bi ti bila jaca.. :palacdolje:
 
marek said:
Opet si cjepnula po ekipi, samo nas dijelis na manje grupice kako bi ti bila jaca.. :palacdolje:
Tako je - zavadi, pa vladaj  :LOL:
 
Kamo cemo ovaj vikend, evo ja predlazem Oroslavlje - Oro Goro, tamo vec dugo nismo bili...
 
:misli: da fakat dugo