KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Ak bu padalo kak piše na meteo-info.hr ond ne idemo nikam  :jesus:
Osim u neku birtiju na kavu.
Ili isprobat tvoj novi dvosjed  :LOL:
 
Evo, odluka je pala (dogovorili smo se preko mobitela - vrazjeg izuma i najveceg neprijtelja foruma), ide se do N. gradiske u posjet Pepiju, nasem KLE prijatelju... On slavi 6. rodjendan svoga sina, pa je zelio pokazati sinu kako njegov tata ima puno prijatelja na KLE-u te da vjerovatno i njega ceka ista sudbina. Svakako su pozvani i svi oni koji ne voze KLE.. Jos jednom, KLE nije uvjet za sudjelovanje u ovoj voznji...
 
Super, dolazi i još dvoje ljudi iz Jaske...
Jedva čekam.
(y)
 
marek said:
Evo, odluka je pala (dogovorili smo se preko mobitela - vrazjeg izuma i najveceg neprijtelja foruma), ide se do N. gradiske u posjet Pepiju, nasem KLE prijatelju...

Petak? Subota? Nedjelja? :misli:
 
Subota ce vjerovatno biti, sutra cemo dobiti konacnu potvrdu.. a ovisimo i o vremenu.
 
Pepi predlaze nedjelju zbog sutrasnje kise, no jos cemo o detaljima.
 
Vazno da nisu snjezne kugle, a Pepi ce nam oprostiti, kao i njegov sin... To je za nas uspjeh, 3,99 kn svjeze mlijeko i planiranje buducnosti zajedno.
 
Dečki je tko od vas bil u ponedjeljak na Zvonimirovoj u smjeru Maximira a u njega buljin jen tip iz auta? :mrgreen:
 
Eto... ne znam tko je bio u Zvonimirovoj, al smo Marekkk i ja proveli tri divna dana u Dubrovniku, KLE zamijenili privremeno Vespom i nauživali se sunca i svakojakih južnih divota...
Jest da su mi sinusi lagano u banani, ali nema veze, vrijedilo je...
Na, evo vam par slikica za ilustraciju, pa smišljajte paKLEne planove za neku proljetno/ljetnu turu do Dubrovnika, pa čak i južnije...  8)
 
A bili smo malo i u susjednoj državi... pozdrav s Ivanice...
 
Drustvo,

ja danas odvozio nesto vise od 60 km u okolici Zadra. Temperatura zraka je bila finih 12 stupnjeva, nebo vedro .. divota  (y)

Ima koga od paKLEnih u blizini (ma moze i drugih ridera) za nekakvu turu od cca. 80 km u okolici Zadra. Znam da Grand dolazi ovih dana ovdje dolje (no ne vjerujem da ce i bike biti ovdje) no nikad se nezna.  :mrgreen:

TheThe

 
smokva said:
Hoce  li KLE i ove godine biti još u proizvodnji ?

Hoce, ER5 odlazi u povjest KLE se jos drzi.