KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

I još dvije, ispred Relaxa...
1. Motori...
2. ... i njihovi vlasnici...

I na kraju - bio je divan dan, bez obzira kaj ujutro nije baš obećavajuće izgledalo... Baš smo se nauživali...
 
GrandWizard said:
Lako je je*%t poštenog čovjeka.
Učim.
Aaaaaaaaaaaaaaaa, konačnoooooooooooooooooooooooooo...  :naklon:
 
kosta said:
Neki fakat delaju pa nemreju doči,ali vredi neka cugica u četvrtak ili u srijedu u Route 66 na mjuzi pa da se malo  i vidimo.
z Marekom se još  i čujem i z Alainom,ali kaj su GW zaprli v rešt.
odkad mi je za pesa obečal kilu hrane ni glasa ni čuti :mrgreen:
ak krenete kam  za vikend   sretan put (y) 
No, kaj, jel srijeda il četvrtak?
Šteta kaj nisi mogao sa nama...
Di je taj rutsikstisiks? Jel to ono tam na Trnju?
 
marek said:
Samo ti dodji... (y)
Sorry ekipa kaj nisam mogel ič ovaj vikend, imal sam nekakvih radova doma.ALI!!!!!!!  čekam vašu drugu vožnju pa se pridružim kak se got okrene pijaču sam dužan! :peace:
 
dr.chala said:
:shock: :LOL:  Chimpa  (y)


...niš ne pišem,samo čitam,jer se nisam ni vozio,ali ovo moram prokomentirat.Druge godine bute čovjeku plačali kave,da vas čeka po birtijama,dok se dotaljigate za njim :mrgreen: (ak se bude htel vozit s nama :mrgreen: ?).Bok.
 
kurilovic said:
Pozdrav kolegama! (y)

...bok RAŽNJIĆ :mrgreen: .Već ti je bilo vrijeme da se pridružiš :jesus: .
Dame i gospodo(i motoristi),novi paKLEni,gospodin kurilovic,zvani Ražnjić,po imenu...dosta.Dobrodošo (y) Bok.
 
bok,kaj ste svi "penzići" ko KOKO ili ima i mlađih!? hahaha... šalim se,poštivam stare bikere!(pogotovo ak su isli u razred s mojim starim) :mrgreen: (y)
 
a i nas ceka cuga i cuga od ekipe kaj ni dosla.... (y)
a i ti Koko bi se bar na cugi trebal pojaviti...
 
alain said:
a i nas ceka cuga i cuga od ekipe kaj ni dosla.... (y)
a i ti Koko bi se bar na cugi trebal pojaviti...
...pusti me,tak sam krepan,kaj krepana mačka,a i nemam baš nešto vremena(posel,familija,LOVA.. :mrgreen: ).Pratim ja vas stalno i drago mi je da se družite i vozite (y) .Bok.
 
kurilovic said:
haha... a kak se ono službeno čita naziv mjesta Drenje Brd.??

...kaj to mene pitaš,možda? :jesus: To se ne može napisat,još nisu izmislili neka slova i glasove koji se čuju kad se izgovara to ime(DRIJE,a između slova "I" i "J" se čuje nekakav nazalni zvuk u obliku glasa"N") :LOL: :jesus: Sam im to dobro objasnil,ha :wink: :mrgreen: .Bok.
 
u cetvrtak u 20 sati nalazimo se na cugi i casici razgovora u pivnici (cosak Savske i Vukovarske)....
bilo bi nam drago da cim vise KLE-ovaca dode makar i autom ili pjeske...
pozdrav
 
marek said:
joj, ja radim nocnu... sta cu sada?? ma, pobjeci cu

...ako radiš od 22,onda  se stigneš i napit,ali ja,kaj bum ja,šljakam do 22,pa dok vas najdem,nebute me prepoznali.Sam sam u smjeni tak da ne mogu ni zbrisat.Zadužite nekog da mazne neki COOL u moje ime.Bok.
 
pa ak bu +8 sigurno cemo nekuda...makar na kavu...