KLR 650 fazni lanac je pukao

bocojaki

Well-known member
Pozdrav ekipa, trebam mehaničara koji mi može otvorit mašinu da vidim kolika je šteta nastala i da popravi ako je isplativo ili da idem u potragu za drugom mašinom.
radi se o 2003 KLR 650 C.

P.S. molio bih samoprozvane procjenitelje troškova i isplativosti a i ostalih filozofa, kojih sam upoznao podosta zadnjih tjedan dana , da zaobiđu temu.

• Like
Reactions: diesel power
Pozdrav ekipa, trebam mehaničara koji mi može otvorit mašinu da vidim kolika je šteta nastala i da popravi ako je isplativo ili da idem u potragu za drugom mašinom.
radi se o 2003 KLR 650 C.

P.S. molio bih samoprozvane procjenitelje troškova i isplativosti a i ostalih filozofa, kojih sam upoznao podosta zadnjih tjedan dana , da zaobiđu temu.
Imaš PP.

Ma je. Misliš da si povlašten, poseban, drugaciji od drugih?? Nece ici. 😁

• Haha
Reactions: WraGG
Mašinu se uvijek isplati popraviti.
Kupovanje drutge je uglavnom, mačka u vreći.

Znaci ovako
Na starijem klr-u prve generacije je pukao lanac od balansera i pri tome razvalio komad aluminijskog kucista.
Problem je bio jos i u tome sta je kad je motor blokira zakrenuo i zupcanik faz lanca za 5 stupnjeva tako da je ispa cirkus
Kuciste se zavarilo u skveru samo je kod faziranja bilo veselja dok se skuzilo di je problem

Motor je posli tog veselja vozio jos godinama

Isto skinit magnet je poprilicno zahtijevno

Pogledaj je li i sta je porazbijano jer ako je veliki krs onda je isplativost upitna

Inace ovo se zbilo prije vise od 30 godina :)