KLR 650

poison

Member
Da li se na KLRa iz 87 god. moze ubaciti masina od kojeg drugog modela, da nije KLR ,te da li pase masina od bilo kojeg godista KLRa?

Takodjer da li postoji netko tko se bavi prodajom polovnih masina i moze nabaviti polovnu masinu u dobrom stanju za doticni model? Eventualne sve ponude na PP ili na broj mob. iz oglasa u oglasniku..
 
imaš u Makarskoj slupan jedan suzuki dr650 pa se raspitaj, motor je star samo 4 godine.
 
mkt said:
imaš u Makarskoj slupan jedan suzuki dr650 pa se raspitaj, motor je star samo 4 godine.

Da li od DR650 pase masina u potpunosti i ako da znas li kod koga bi se mogao raspitati za to ili br. telefona?
 
oglas je bio u malom oglasniku (splitsko-dal. županija), meni su trebali djelovi za mog DRa disk i još neke gluposti, u oglasu je bio prije cca 1 mj. tako da broj nažalost ne znam.
 
poison said:
Da li od DR650 pase masina u potpunosti i ako da znas li kod koga bi se mogao raspitati za to ili br. telefona?

Od DR650 mašina SIGURNO NE PAŠE u potpunosti u KLR-ovu ramu, no moguće
da se može pripasati, no tu ima ohoho_posla. Ima jedan "crni" KLR 650 kod mene u
susjedstvu, mislim da je 1989 godina, mogu priupitati gazdu jel za prodaju, no
ako i je, onda će prodavati cijeli motor. Javim ti sutra.
 
AnteK said:
Od DR650 mašina SIGURNO NE PAŠE u potpunosti u KLR-ovu ramu,


to sam tio i ja napisati jer znam da KLR ima skroz drukčije nosače za motor i različita hvatišta na rami.
 
mkt said:
to sam tio i ja napisati jer znam da KLR ima skroz drukčije nosače za motor i različita hvatišta na rami.

Točno, ako se i može ubaciti mašina, treba rezati, variti, rezati, variti.... Iako ne bi
bilo loše ubaciti mašinu od DR650 staru 4 godine u KLRa, puno je kvalitetnija i bolja  (y)
 
Nije moguce da na forumu nitko ne zna nijednog dilera polovnih djelova da nabavlja kompletne masine??
 
oni se ne žele s time zajebavat velikaa je zajebancija a malo love-a ti bi htio to za 100 eura

ak ešto hočeš probaj ibej,mobile .de ,nešto ja sam berislavu s foruma dofuro jednu mašinu al on ju je našo na netu,uredno platio a ja sam vršio uslugu transporta

pa stoga lijepo se pokreni sam a ne da plačeš "kaj nema u hr nekog ko bi la la la"

SAAAAM

LEPI POZDRAV I NEMOJ NIŠ ZAMERIT

ak buš :nasilni: