KMS - loše iskustvo

Freelancer

New member
Radi se o kupovini crnog Z750 :D . Akontacija 10.000kn (motor kupujem za cash) uplaćena kod njih prije otprilike mjesec dana - prije uplate pitao sam ih kada motor dolazi, a odgovor je bio "tamo negdje oko 26.04." A zašto tako dugo? "Zato jer je crni, plavog ili crvenog možete dobiti odmah" - ne hvala. Ok, glavno mi je da dođe do kraja 4.mj. I tako zovem ja 26.04. (ponedjeljak) i naravno da motor još nije došao :( , a kada će - "pa trebao bi krajem tjedna". OK, još malo ću se strpiti par dana nije bed. Zovem u petak - "nije još došao, ne znamo kada će". Zovem u ponedjeljak 03.05. - "je, motori danas stižu, samo što nisu, raspakiravanje, ovo ono bla bla". Ok znači mogu sutra doći po motor - "da nazvat ću vas ja odmah ujutro". Odlično, napokon :D :D !!! sad slijedi noć bez spavanja, brojim po 6.put lovu, već si računam kad ću krenut, kad imam vlak za Karlovac, kaj ću ponijet sa sobom, oće kiša ili ne...al nek padaju i sjekire, zamišljam kako ću taj dan odvalit 300km. I naravno da me ujutro nitko nije nazvao, pa sam ja njih zvao - "joj nisu još došli a i nemamo nikakvih naznaka kad bi trebali doći". Pa kako sad jebemu :evil: :evil: :evil: !!!!!! Jučer ste mi rekli da su praktički već tamo - "joj ne znam ko vam je to rekao, ma nismo vam to sigurno rekli" pa kako niste rekli ste mi da je to gotova stvar, a i kad sam naručivao motor rekao sam vam da mi je bitno da dođe najkasnije do početka 05. mj. inače ga ne bi uzeo kod vas i rekli ste da vam motori dolaze svaki tjedan, samo crni z treba mrvicu pričekati!!!! "a čujte ni mi ne znamo kad nam motori dolaze :?: :?: evo nazvat ćemo vas čim motor dođe"........sad već lud ko puška, zovem ih danas - "Evo motor vam dolazi 12.05. i već 13. ga možete preuzeti" KAKO TEK ONDA MAJKU MU!!!!! :evil: :evil: :evil: :chainsaw: "motor vam onda 10000000000% dolazi". Pa jesu oni normalni? Kažu mi da je motor praktički tamo i onda ga odjednom nema? Šta je ispario? Ne mogu čekat 13.05. jer 15.05. imam godišnji, što sam im i rekao kod narudžbe, i uvjeren njihovim riječima da je motor 100% kod njih do kraja 04. mj. Pa šta ću na putu na more razrađivat jebeni motor? Nagovorio sam frenda da kod njih uzme motor još prije godinu dana i drugog da uzme kle-a, naručio ga je nakon što sam ja uplatio zeda i dobio ga je još prije 10 dana. Do sada sam o njima čuo sve najbolje, jednom sam i frendov motor vozio na servis kad on nije stigao, i bio ugodno iznenađen kako i kod nas ima dobrih servisa/dealera, zato sam ga i uzeo kod njih a ne u Zagrebu. Ali ovakav način...
 
To ti je tako kada ovise o drugima. Stvar je vjerujem zapela u DKS-u na sto su ovi iz KMS-a bespomocni. Naravno, obecavat nesto u sto nisi siguran ne ispada bas najsretnije pa nemam neke rijeci obrane. Nazvat cu danas Daria iz KMS-a da da odgovor na forumu.
 
Cudno mi je ovo sve cuti, jer ja i oni koje poznam imamo samo dobra iskustva s njima...meni je motor bio isporucen i prije nego sto su mi rekli...na prvi servis su me ugurali iako im je bila guzva i Dac je bio sam taj dan...tako da stvarno ne vjerujem da se to dogodilo cisto njihovom krivicom, ali se sjecam da su mi spominjali da je uzasna guzva i frka za crne Z-750...
Nadam se da ce se ovaj nesporazum uskoro izgladiti...
 
Hehe... ovaj topic me neodoljivo podsjeca na razdoblje kad sam ja cekao svoj 636..
Bilo je plavih, zelenih, rozih, zutih, smedjih... al NE ja sam htio CRNOGA :mrgreen:

I naravno stvar zapela u DKSu a ja zvao svaki dan KMS.. Mislim da su me ljudi poceli sanjat na vratima sa motornom pilom nakon tjedan dana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ufff.. shta sam bio ljut.. uglavnom mislim da i svi drugi idu preko DKSa tako da bi svejedno morao cekat bez obzira kod koga uzeo.. jedino ako je motor vec bio u ducanu..
 
Jasno je meni da oni ovise o DKSu, i da je frka za crnog Z750, ali poanta je u tome da mi je još prije 2 tjedna rečeno da je prvi sljedeći crni moj, i kad sam zvao u ponedjeljak dobio info da je motor već praktički tu i da mogu sutra po njega, a onda odjednom se ne zna ni kad bi ga odprilike mogli dobiti da bi se dan nakon toga znao točan datum??. Ja iz svega ovoga mogu zaključiti jedino da je netko dobio moj motor, a nadam se da krivo zaključujem i da je posrijedi nešto drugo. Napominjem da u razgovorima s njima niti jednom nisam pričao onako kako sam tu pisao:)
 
Bit će ti slađe kad ga napokon dobiješ.. vjeruj mi na riječ znam iz prve ruke.. :mrgreen:
Većina ljudi dođe i ode sa motorom.. onda neznaju cjenit to.. ovako bar znaš da je tvoj poseban :wink:
 
Andreas said:
Bit će ti slađe kad ga napokon dobiješ.. vjeruj mi na riječ znam iz prve ruke.. :mrgreen:
Većina ljudi dođe i ode sa motorom.. onda neznaju cjenit to.. ovako bar znaš da je tvoj poseban :wink:

ma ne može me nitko utješit :cry: znam da ću na sve zaboravit kad dođe ali opet...ma i nek mi stoji u garaži zbog ove kiše samo da je tu :D :D
 
Poštovanje prijatelju.Ovdje Dario iz KMS-a.
Istina je da je mali problem s crnim Z-750 ali oni dolaze.Mada sam ja više u radioni nego u trgovini znam i 100% sam siguran da vam nitko nije rekao da su crni Z-750 stigli i da če se slagat jer to bi bio idiotizam i ja bi tog osobno skalpirao zbog te laži.Motocikl ste akontirali 07.04.2004 i svima smo a tako i vama rekli da motori dolaze krajem 4 početkom 5 mjeseca.Motori dolaze svaki tjedan s kamionom ali Z-750 nije došao niti jedan u poslijednjih mjesec dana.Nešto ste krivo razumjeli.DA je došao motor bio bi vam uredno isporučen kao i ostalim kupcima koji su uredno dobili svoje motore i na vrijeme.Firma KMS nikada nije nikog prevarila niti neće dok sam ja tamo jer sam ja mlađi gazda a i sam vozim motor.A tolko da znate i osobno sam čekao svoj motor mjesec dana.Ali ovo nije način da ovako pišete nego ako hočete nazovite me na moj broj moba 098/960-8842 pa da vidimo u čemu je problem al znam da ga nema.
Lijep pozdrav.Dario-KMS karlovac
 
E Dac je stiglo ulje mozda?
Javite mi kad stigne u Šibenik!

Pozdravi cjeloj KMS ekipi od Bubbe :mrgreen:
 
Freelancer,ne vjerujem da je problem u KMS-u.Prije bih reko da su oni žrtve,skupa s tobom zbog nekih drugih,koji su vjerojatno i njih zafrknuli u vezi isporuke.Nadam se da ćeš uskoro dobit motor na obostrano zadovoljstvo i tebe i KMS-a.Bok.
 
Eto Daria sa odgovorom i prije nego sam ga stigao nazvati. Nije me bas bilo ovih dana no vidim da se stvar rijesila.
Zapamtite jednu stvar, kada motori kasne sa isporukom, uvijek je kriv uvoznik, a to je u ovom slucaju DKS. Firma KMS kao jedna od dilera DKS-a, bi sigurno najradije isporucila i 100 motora tjedno, ako za to ima narudzbe, kad bi naravno ovi u DKS-u mogli to pratiti. Isporuka motora je sigurno svima u interesu.
Ja sam svog Suzukija prije 3 godine cekao puna 4 mjeseca, Kawasaki mi je KMS isporucio u prvoj isporuci koja se pojavila u HR-u.
 
Da, i ja sam imao problema sa isporukom Suzukija.

Cekao sam skoro 15 minuta jer je nestalo tinte u printeru pa mi nisu mogli isprintati fakturu i ostale papire. :peace: :peace: :B: :B:

Nema ljutnje, 'ko radi taj i grijesi !
 
KAZE said:
Poštovanje prijatelju.Ovdje Dario iz KMS-a.
Istina je da je mali problem s crnim Z-750 ali oni dolaze.Mada sam ja više u radioni nego u trgovini znam i 100% sam siguran da vam nitko nije rekao da su crni Z-750 stigli i da če se slagat jer to bi bio idiotizam i ja bi tog osobno skalpirao zbog te laži.Motocikl ste akontirali 07.04.2004 i svima smo a tako i vama rekli da motori dolaze krajem 4 početkom 5 mjeseca.Motori dolaze svaki tjedan s kamionom ali Z-750 nije došao niti jedan u poslijednjih mjesec dana.Nešto ste krivo razumjeli.DA je došao motor bio bi vam uredno isporučen kao i ostalim kupcima koji su uredno dobili svoje motore i na vrijeme.Firma KMS nikada nije nikog prevarila niti neće dok sam ja tamo jer sam ja mlađi gazda a i sam vozim motor.A tolko da znate i osobno sam čekao svoj motor mjesec dana.Ali ovo nije način da ovako pišete nego ako hočete nazovite me na moj broj moba 098/960-8842 pa da vidimo u čemu je problem al znam da ga nema.
Lijep pozdrav.Dario-KMS karlovac

Bok Dario, drago mi je da si se javio. Mi se već znamo, ja sam Kristianov (kupio je kod vas 6rr prošle godine) frend s plavim fazerom, bio sam kod vas neki dan s frendom po KLE, vjerujem da me se sjećaš. Jasno mi je da je frka s crnima i da se zna dogoditi da motori kasne. Niti ne mislim da KMS pokušava prevariti ikoga jer sam i sam imao iskustva s vama i jedni ste od rijetkih u Hr. koji pošteno i dobro rade svoj posao, zato sam i odlučio uzeti motor kod vas. Ali evo o čemu se radi: ja ti garantiram da mi je u ponedjeljak ona mlađa cura rekla gotovo točno ove riječi "motor je već praktički tu, danas bi trebali doći, znači sutra ćete ga već moći preuzeti". Pitao sam točno ovako "znači, da li mogu sutra doći po motor" i odgovorila mi je da. Ok, sad znaš i sam kako to ide, lud, sretan, napokon je tu....Nazvao sam ujutro i javila mi se starija gospođa koja mi je rekla da motor nije tu i da ne zna kada će doći, i da takvu info sigurno nisam dobio jučer. Ja se iskreno nadam da se radi samo o tome da se ona cura zabunila i zamijenila me s nekim drugim, iako sam joj rekao i svoje podatke i broj ponude. Ja tu, kao što vidiš, ne iznosim nikakve laži niti pljuvanja po vama, a ni ti tvrdim da netko nekoga var, samo iznosim svoje nažalost loše iskustvo (za koje sam uvjeren da se neće ponoviti i da ću trebati pisati samo o dobrim stvarima). Siguran sam da bi se bilo tko da je bio na mojem mjestu osjećao izigrano. Ja znam da će se sve riješiti kad se vidimo, niti nema nikakve štete osim uzalud neprospavane noći radi poznate euforije noć prije preuzimanja motora :D :D Ali, da je ostavilo jako loš dojam - je. Uglavnom, nadam se da se vidimo 13.05. kada su mi rekli da motor dolazi :mrgreen: Pozdrav, nazvat ću te tokom dana.
 
Odgovorno tvrdim da korektnije, stručnije, ljubaznije i strpljivije osoblje ne postoji u cijeloj lijepoj našoj a vjerujem i malo šire... Nije loše vidjeti i jedan nesporazum što je kap u moru jer KMS prodaje 2 kamiona motora tjedno!!! Naravno da boli kad je pila negdje u skladištu što je manje vjerovatno.......vjerovatno je zapelo kod farbanja...motora...ne kupaca :D
I za kraj, ko ti je kriv kad uzimaš crnu Kawu, hehe :D
 
Ma ja mislim da nam Ines svima duguje u najmanju ruku klopu i cugu za sve strahove i dusevne boli koje nam je nanjela :) Ja joj onaj "pad" motora sa kamiona, jos nisam oprostio, vratio sam joj, ali djelomicno :)

Nego, zasto se vise ne javlja. Dario nam jos i navrati tu i tamo. Nije vrag Dario da si zabranio sestri pristup ??
 
4rijeke said:
Odgovorno tvrdim da korektnije, stručnije, ljubaznije i strpljivije osoblje ne postoji u cijeloj lijepoj našoj a vjerujem i malo šire... Nije loše vidjeti i jedan nesporazum što je kap u moru jer KMS prodaje 2 kamiona motora tjedno!!! Naravno da boli kad je pila negdje u skladištu što je manje vjerovatno.......vjerovatno je zapelo kod farbanja...motora...ne kupaca :D
I za kraj, ko ti je kriv kad uzimaš crnu Kawu, hehe :D

da trebao sam uzeti crvenog pa da budem jedan od 1000 takvih u Zg:))
 
da trebao sam uzeti crvenog pa da budem jedan od 1000 takvih u Zg:))[/quote]



mislim da si uzeo najljepšu boju ali mislim isto tako da če njih postupno biti najviše.
Koliko si dobio za fazera? koja godina?
 
Pasmaters said:
da trebao sam uzeti crvenog pa da budem jedan od 1000 takvih u Zg:))



mislim da si uzeo najljepšu boju ali mislim isto tako da če njih postupno biti najviše.
Koliko si dobio za fazera? koja godina?[/quote]

2003.g. dobio sam 50.000kn, bio je regan. Kupila ga jedna cura :mrgreen:
 
:wink: Svi koji smo čekali motore(slučajno u KMS-u)imamo sličnu priču.Popizdiš,otvoriš topic i nastaviš pizditi dok ne stigne motor.Valjda tako mora biti.Ali moj frend je oko Božića,došao u KMS i"ugledao "crni Z 750.Izvadio lovu i otpeljao ga doma!Sreća!Nitko nije bio oštećen time,ali imao je tip sreću.Ja sam isto dugo čekao motor i na kraju sam se smirio.Zadovoljan sam KMS-om i bez obzira na ljutnju kod čekanja i lažnih obećanja. :D
 
da trebao sam uzeti crvenog pa da budem jedan od 1000 takvih u Zg:))[/quote]

pa mogao si.... a onda si ga mogao i pofarbati :party: pa na godinu kad skužiš da još netko oma takvu boju onda ga opet prelakiraš u neku koju nema nitko.....tako češ uvijek biti jedinstven :banana: