KNJIGA CESTE... (motorom oko svijeta)

Bil

Member
Evo, nakon godinu dana od pokreta na put oko svijeta priveo sam i ovaj dio kraju. Nadam se da će vam se svidjeti  (y)











                                                                   





                                                                                                                       

                                                                                                     










Putopisne zapise KNJIGA CESTE možete naručiti :
 
1. Slanjem SMS poruke na telefon +385 98 737 604 
    (plačanje pouzečem 100 kuna+poštarina)

2. Uplatom na tekući račun  Zagrebačke Banke  3210642136 (100 kn+poštarina)

Sa naznakom Robert Koletić za knjigu KNJIGA CESTE



Prilikom naručivanja knjige potrebno je navesti Vaše podatke :

Ime i Prezime: ....Marko Marković 
Adresa : ..............Trg Marka Marulića
Grad:  ..................Split
Kontakt telefon: ....091 1234567
Količina: ...............2 knjige

Cijena knjige: 100 kn

 
S V A K A      C A S T      :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :peace: :bananarace: :bananarace:

Mislim da je ovo vrijedno svake pohvale,put,vrhunska avantura,pracenje preko Mobilisis / MEC-a i na kraju krajeva KNJIGA koja je vjerujem vrhunska i vrijedna svake stranice i slike u njoj.
 
svaka čast na knjizi  (y) (y)

potrudit ću se da ju kupim što prije  (y)
 
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Fala  (y)
Zaboravih napisat... naruđbe možete slati i preko PP.
I to da knjiga ima 265 strana i nešto više od 100 fotografija. Po veličini i kvaliteti papira uzor mi je bila Petrova(Putnik) prva knjiga.
Uglavnom lakše ju je bilo napisat nego ukoričit  :tongue:
 
Samo ti fali jos jedan mali certifikat od Iron butta i onda si za 6. hahahaha (y) (y)
 
tonci said:
Samo ti fali jos jedan mali certifikat od Iron butta i onda si za 6. hahahaha (y) (y)
Preporučam se, kaj je to ikad bil problem  :mrgreen:
Sklon sam ne spavanju kad je dobra ekipa u pitanju  (y)
 
Mislim da si naveo krivi broj žiro računa (ZABA je 236000-).
 
Evo knjiga Narucena i sad cekam da DODEM JA NJOJ hahaah??!
Jedva cekam malo sjest i bacit oko na Prvi HRVATSKI ZEMLJOKRUG!!
(y) (y) :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :021: :021: :021: :shocked: :shocked: :shocked: :shock: :D :D
 
Upravo preuzeo knjigu osobno od autora, a poštarinu smo popili  :mrgreen:. Jedva čekam da se bacim na čitanje  (y)
Hvala na dostavi i posveti Grba  :naklon:
Čim pročitam napisat' ću koju riječ o samoj knjizi.
 
Aj brze to udri slikicu dvi iz  knjige malo da vidimo nce se autor idit valjda ??! :misli: :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :afro:
 
Posljednja 2-3 dana bila su i više nego zanimljiva. S Robertom sam"odvozio" đir oko svijeta.
Za one koji dvoje, 100-tinjak kuna uloženih u "Knjigu ceste"  višestruko su isplativa investicija.
Hvala ti Roberte na svim zanimljivim i često poučnim pričama, i trudu i emocijama koje si uložio u
ovaj put i u ovu knjigu.
Putovati Amerikom i družiti se sa Indijancima bio je njegov san i, hvala bogu, uspio je u tome.
U drugom dijelu knjige vodi nas, nama, istočnim dijelom planete. Veliki zaljubljenik  u prirodu,
u sporedne ceste, uz sve čari putovanja i susrete s mnogim divnim ljudima ne ustručava se zorno
nam prikazati i one teže strane putovanja: umor, besparicu, korupciju...
I na kraju, nakon svega, cilj: jedan dugačak, topao, i emocijama nabijen zagrljaj...