Knox ruksak i IXS moto tenisice, Božićni pokloni za samo 300kn! :)

mate

Administrator
Ide zimsko čišćenje, Knox ruksak i IXS moto tenisice, sve skoro džabe. Ruksak je nošen s moje strane 0 puta a moj posinak Zapru kaže da ga je koristio jednom. Tenisice sam nosio ali su sasvim ok i bez greške. Broj je 45-46. Skupa za 300kn, posebno 150+150. I kava jer je prejeftino za slanje.:p
 

Attachments

  • lrgscaleKnox-6-Pack-Motorcycle-Rucksack-1.jpg
    lrgscaleKnox-6-Pack-Motorcycle-Rucksack-1.jpg
    96 KB · Views: 0
  • shoei-nxr-slika-160916866.jpg
    shoei-nxr-slika-160916866.jpg
    56.6 KB · Views: 0
  • shoei-nxr-slika-160916867.jpg
    shoei-nxr-slika-160916867.jpg
    51.9 KB · Views: 0
Ma uzeo si, ne gnjavi. Dođi sutra do mene ili ako hoćeš stavim u auto pa se ulovimo tokom prijepodneva.
 
A jebote 300kuna,mogo si napravit tu nagradnu igru,bozicnu tombolu,nek se raja veseli!
 
Mielio sam ali ako to radis javno onda trebas dozvole i komisiju.😄 Ovako simbolična cijena, bar da netko koristi.😊
 
Uzeo je lazni istrijan ali nije platio. Ukoliko tako ostane, poklanjam ti sve ako onog svog lijepog psa nahuskas da ga rastrga.😇😄
trenutno..imam..tri..takva..psa..dva..su..obucena..za...lov..na..divlje..svinje...tak..da..to..na..isto..dojde
 
Vrijedi tih novaca da mogu argumentirano reci kako su ti sunarodnjaci prevaranti.😂
 
Ma evo, ispalo je da je ipak sretni dobitnik. 😄
znaci...moram..nahranit..pse..a..mislio..sam..si...pustit..ga..u..sumu..on..ce..se..ionak..izgubit..i..onda..psi..ga..kao..slucajno..nasli..pa..se..malo..pocastili..
 
Last edited:
znaci...moram..nahranit..pse..a..mislio..sam..si...pustit..ga..u..sumu..on..ce..se..ionak..izgubit..i..onda..psi..ga..kao..slucajno..nasli..pa..se..malo..pocastili..
Ok ti je plan, al ima par mana:
- Puno previše točaka
- kaj ak ti se plan izjalovi a pesi ne obave posao?
- Kak stoje s lovom na krmače pasmine "buđola"?
 
  • Like
Reactions: tetrijeb