Ko je ovaj?

oriano

New member
Več duže vrijeme imam ove slike.
Motor mi super izgleda bez reklama ovako lagano zamaskiran.
Ali ne mogu skužit koji je pilot na pili, navodno će voziti sbk prvenstvo 09.
Slike su sa testiranja na stazi portimao.
 
pa to sto je Monster Energy u motoGP i AMA SBK sponzor Kawasakiju, ne mora znacit da je sve na cem vidite kandže Kawasaki. ME je sponzor yamahi u MX1 (Philipaertes ili kak se vec zove, prvak svijeta), a i osobni sponzor je puno vozaca (Stevie Bonsey u 125 npr., ugl. ima ih puno). Alternativa Red Bull-u, na americki nacin.
 
Pa to ni nije kawa  :misli:
 
:LOL: :LOL: :LOL:

slazem se da su ti japanski motori slicni ko jaje jajetu, al ak ovo nije Honda onda ne znam. Uostalom, guglaj. broj 91, Arai kaciga (sa 111 :LOL: :LOL: :LOL:), Spidi odijelo...
 
da definiramo do kraja : to nije Kawa, nego Honda, nije Cal Crutchlow, nego njegov timski kolega (barem je prošle sezone bio) Leon Haslam #91

evo i dokaznog materijala  :mrgreen: :



 
Ni na kraj pameti mi nije bilo da Monster energi može biti sponzor vozaču honde.
Bio sam uvjeren da je monster energi sponzor isključivo za kavasakije.
Gledao sam utrku brands hatch ali nisam išao za tim.
Neznam dali je ko od vas gledao meni je bila to naj bolja utrka kako je to kionari odvozio.
Znojio sam se gledajuči.

 
oriano said:
Ni na kraj pameti mi nije bilo da Monster energi može biti sponzor vozaču honde.
Bio sam uvjeren da je monster energi sponzor isključivo za kavasakije.
Gledao sam utrku brands hatch ali nisam išao za tim.
Neznam dali je ko od vas gledao meni je bila to naj bolja utrka kako je to kionari odvozio.
Znojio sam se gledajuči.

ako imas 900€ viska, mozes i ti s tom kacigom glumit "kawasaki pilota" na tomosu  8)
 
Novi BMW tisućica još iz faze testiranja? On je bio ovako zamaskiran...
 
Sta ta Honda ne pravi sve u danasnjem vaktu  :? Osim Honde i Kawe citam evo i BeeMWe-e su poceli pravit  :LOL: