Kociona kljesta

Kockamoto

New member
Zanima me di se u zagrebu mogu reparirat kljesta..ili di ima nekih setova za to..zezaju me zadnja brembo kljesta..pegaso 650 2000sucita
 
ne, ne.. sorrry, nisam bio dovoljno precizan. mi u servisu (Suzuki) cesto surađujemo sa firmom Angor koja radi reparaciju celjusti.

skines, odneses njima i kroz koji dan su gotovi.

za detalje se moras cut sa njima
 
Imas i gumametal na kvatriću.

Savjet, kada skidaš lajtung sa čeljusti probaj da ti ručica/papučica kočnice ostane stisnuta do kraja da ti ne iscuri ulje iz lajtunga i posude van, imaš manje zaj%bancije prilikom ozračivanja kad vratiš čeljust... znači nekakvom gumicom, špagom ju ostavi da bude stisnuta dok ne zašarafiš nazad čeljust
 
Gumimetal poznam 20god fok je još njegov stari radio i piso poeziju. Oni su na nivou traktora i hidrauličnih dizalica...dva glavna kočiona od Forda 7000 su mi zmrdali. Motocikl ni slučajno! Rađe si sam naruči set i složi, ak te frka odi kod najbližeg malo starijeg mehaničara.
 
Pa kad već daje klišta na reparaciju, moga bi i novim uljem počastit sistem.
Morat će svakako stavit novo ulje dok odzrači čeljust jer će potrošit bar 2 posude tekućine, ali će bit sigurniji da nema zraka negdje u lajtungu, brže i manje ulja će potrošit nego da isprazni sve
 
Gumimetal poznam 20god fok je još njegov stari radio i piso poeziju. Oni su na nivou traktora i hidrauličnih dizalica...dva glavna kočiona od Forda 7000 su mi zmrdali. Motocikl ni slučajno! Rađe si sam naruči set i složi, ak te frka odi kod najbližeg malo starijeg mehaničara.
pa i bi sam ali trazim po netu i ne nalazim..ne znam koja su mi model kljesta...