Koferi za R1200GS?

Sine BMW

Member
Dakle, uzeo bih original kofere definitivno, nosače bočnih kofera imam. Trebaju mi bočni koferi i top case. Da li je netko uzimao ili eventualno zna isplati li se u SLO,A ili I u nabavku ili je razlika u cijeni zanemariva. Zahvaljujem!
 
Osobno ti ne bih preporucio originalne BMW kofere, imam dosta losa iskustva sa njima. Originalni top case pukao nakon manje od godinu dana upotrebe, nosaci bocnih kofera bi trebali biti puno robusniji. Niti nosaci niti koferi dizajnirani za teren koji ovaj motor sam za sebe podnosi bez problema.
Poviri malo na www.touratech.de ; www.wunderlich.de ; www.hepco-becker.de
Osobno preporucam touratech zega kofere, sa ojacanjima koja se montiraju iznutra, moguca takodjer montaza dodatnih karnistera za gorivo.
Sve zapravo ovisi gdje i kako namjeravas voziti motor, dali "RTW" ili po autocestama?
Pozdrav
P.S. Nedaj se zbuniti sa tenerkama iz profila, 1200GS vozio 4 godine, fantazija od motora, morao prodati. Medjutim touratechove kofere zadrzao...
 
Zahvaljujem (y), bacit ću oko iako nekako preferiram BMW dodatnu opremu, a motor planiram voziti samo po cesti.
 
Ja sam svoje uzeo u Grazu kod Denzela. Dobio Mwst nazad i sve skupa ispalo skoro upola cijene od tu. Provjeri za GSa  :misli:
 
Uzeo sve odjednom, skupa sa motorom. Dvije su opcije, za obicnog GS-a imas expandable kofere (veze nemam kakvi su) ali bi trebali da su na neki fol harmonike, da se mogu prosiriti i smanjiti po potrebi. Druga opcija su ti aluminijski, kostaju cca 1500 eura, cvrsti izdrzljivi, jedino sto se tesko ciste vanjske muzgotine i fleke....moras ih polirati dok ti ruka ne utrne....
A sto se alternative za bmw tice....bmw nema alternativu....over and out :)
 
Sine BMW said:
Dakle, uzeo bih original kofere definitivno, nosače bočnih kofera imam. Trebaju mi bočni koferi i top case. Da li je netko uzimao ili eventualno zna isplati li se u SLO,A ili I u nabavku ili je razlika u cijeni zanemariva. Zahvaljujem!

Doido said:
Osobno ti ne bih preporucio originalne BMW kofere, imam dosta losa iskustva sa njima. Originalni top case pukao nakon manje od godinu dana upotrebe, nosaci bocnih kofera bi trebali biti puno robusniji. Niti nosaci niti koferi dizajnirani za teren koji ovaj motor sam za sebe podnosi bez problema.
Poviri malo na www.touratech.de ; www.wunderlich.de ; www.hepco-becker.de
Osobno preporucam touratech zega kofere, sa ojacanjima koja se montiraju iznutra, moguca takodjer montaza dodatnih karnistera za gorivo.
Sve zapravo ovisi gdje i kako namjeravas voziti motor, dali "RTW" ili po autocestama?
Pozdrav
P.S. Nedaj se zbuniti sa tenerkama iz profila, 1200GS vozio 4 godine, fantazija od motora, morao prodati. Medjutim touratechove kofere zadrzao...


Ja ih ne mogu zadržati, preračunao sam se. Kriza - otpala putovanja :(

Zato ih prodajem - bočne aluminijske touratech zega kofere zajedno s adapterima za nosače. Novi su, nisu niti bili postavljeni na motor (nosače nisam stigao kupiti), pa ako si zainteresiran javi se! Prodao bih ih da bar neku lovu vratim. Naravno, s adapterima samo uz doplatu: jedna velika ovlažena žuja. :wink:
 
Hugo Grotius said:
Ja ih ne mogu zadržati, preračunao sam se. Kriza - otpala putovanja :(

Zato ih prodajem - bočne aluminijske touratech zega kofere zajedno s adapterima za nosače. Novi su, nisu niti bili postavljeni na motor (nosače nisam stigao kupiti), pa ako si zainteresiran javi se! Prodao bih ih da bar neku lovu vratim. Naravno, s adapterima samo uz doplatu: jedna velika ovlažena žuja. :wink:

Daj koju sliku i model (koliko litara). Namjeravam kupiti Zege za F800 pa možda nađemo kakav zajednički interes. Može na pp. ;)
 
Pudla said:
Daj koju sliku i model (koliko litara). Namjeravam kupiti Zege za F800 pa možda nađemo kakav zajednički interes. Može na pp. ;)

može, probati ću danas, 35/41 lit.

 
aceranic said:
Odlicni Alu kuferi s nosacima za 500 eura na

www.ready-2-race.com

Zbilja odlicni za tu lovu. Evo ih i "uzivo"
 
makazica said:
Ne, originalne za GS-a. Stigla dobra ponuda i žena mi ih uzela za rođ. :D iako sam se skoro odlučio za Hepco & Becker kad sam ih vidio u Novemi u Draganiću u subotu (bio na ugradnji engine i tank guarda). :wink:
 
oceangoing said:
Zbilja odlicni za tu lovu. Evo ih i "uzivo"

Koji je ovo motor? GS ili GS Adv? Izgleda mi kao Adv, ali me bune ove alu felge?  :misli:
 
ivan_m said:
Koji je ovo motor? GS ili GS Adv? Izgleda mi kao Adv, ali me bune ove alu felge?  :misli:

 GS model 2010, sa donjim i gornjim crushbarovima od SW motech-a (jako slicni originalnim CB sa GS Adv), sa ukrasnim kljunom i krilcima od GS Adv-a, Givi vjetrobran. Felge bojane.
 Mali savijet: ako nisi siguran da li je GS ili GS Adv ne gledati po felgama nego po rami. GS ima sivu a GS Adv crnu, a zbicane felge moze imati i jedan i drugi. Evo ispod obicni GS sa zbicanim felgama.
 
 
oceangoing said:
 GS model 2010, sa donjim i gornjim crushbarovima od SW motech-a (jako slicni originalnim CB sa GS Adv), sa ukrasnim kljunom i krilcima od GS Adv-a, Givi vjetrobran. Felge bojane.
 Mali savijet: ako nisi siguran da li je GS ili GS Adv ne gledati po felgama nego po rami. GS ima sivu a GS Adv crnu, a zbicane felge moze imati i jedan i drugi. Evo ispod obicni GS sa zbicanim felgama.

Zbog tih crash barova mi se učinija širi pa san mislija da je ADV. U kombinaciji s kljunon i viziron još i više... Zaključak je da je motor odlično opremljen zato me i zbunija  :) (y)

Ovo za boju rame nisan zna. Znan da ima i obični sa zbicanin felgama. I ovi na slici je Sandrov, jel tako?
 
Prvo isprika moj motor je model 2009 (neznam u kojoj sam godini :misli:)
Imas pravo: to je bivsi Sandrov GS, on sad vozi GS Adv 2010, naravno opet zute boje.
    Malo smo off topic ali neka brise admin ako treba.