Koferi za R1200GS?

 
oceangoing said:
  Imam ih ja na GS-u. U kombinaciji sa SW motech nosacima. Ja sam zadovoljan s njima, dosta su robusni, kvalitetnih spojeva, i do sad (cca 15 000km puta) imam samo jednu ogrebotinicu ali sam se i za nju pomucio  :mrgreen: .  Jedan kljuc otvara  sve brave i za otvaranje kofera i za skidanje kofera i nosaca s motora.  Malo su nezgodni za nosenje ako nemas kupljenu ili napravljenu rucku. Ja sam napravio rucku koja je duza pa osim za nosenje sluzi i za vezivanje stvari koje stavimo na gornju stranu kufera. Postoje i unutarnje torbe (dodatna oprema) za one kojima se neda skidati kofere nego samo otvore kofere i pokupe torbu.
Moj odabir je pao na crne (neznatno skuplji) jer su poznaniku obicni aluminijski ostavlji tragove po stvarima i odjeci koju je stavljao unutra.

Crni Trax mi najbolje izgledaju, ali sam skužio da dosta strše, a Varadero mi se dosta čudno ponašao sa Givi E41 koji su dosta široki i smješteni su visoko, pa pušem na hladno  ;)
Na ebay.de sam našao originalne BMW bočne alu kofere za 650 eura i to mi se čini OK cijena, a za top case Maxia 52 ili 55.
Unutarnje torbe su mi jako zanimljive jer mi je pun kufer nosanja kofera  (y)
Još biram i prebirem  ;)
 
  @ SuperJura:  Traxovi sa SW motech nosacima su siroki isto koliko i originalni BMW koferi. Mjerili i usporedjivali.
Lijevi kofer je od 38 lit a desni od 45 pa povedem racuna da u oba bude odokativno ista tezina tj da u ovoga koji je veci automatski ne stavim vise tezine. Nemam problema za nikakvim zanosenjem bez obzira bili puni ili prazni. A kad idemo na put MojaBivsaCura i ja nosimo dosta (kod nas je sve XXL i L  :mrgreen: )

@ nba163: Givija nastojim drzat sta praznijega!!! On mi sluzi za stvari koje uzmem sa sobom kad parkiram i za spremit kacige jer me nervira do bezsvijesti teglit kacigu sa sobom.

Drago mi je cut da ima ljudi kojim se svidja moj GS. Hvala.  Ja to slazem prema svojim potrebama i  tj prema onome sta se meni svidja. Slijedeci motor mozda necu nista "dirat" nego cu ga vozit serijskoga, ali to ce malo pricekat da uhvatim jos malo godina pa se uozbiljim a ne sad kad mi je tek 50  :)
 
oceangoing said:
  @ SuperJura:  Traxovi sa SW motech nosacima su siroki isto koliko i originalni BMW koferi. Mjerili i usporedjivali.
Lijevi kofer je od 38 lit a desni od 45 pa povedem racuna da u oba bude odokativno ista tezina tj da u ovoga koji je veci automatski ne stavim vise tezine. Nemam problema za nikakvim zanosenjem bez obzira bili puni ili prazni. A kad idemo na put MojaBivsaCura i ja nosimo dosta (kod nas je sve XXL i L  :mrgreen: )

Hvala na vrijednim iskustvima, sad su Trax opet u igri  (y) :mrgreen:

 
desmosedici said:
Oceangoing, Gs ti je prekrasan!!  (y) (y)

Da super izgleda za običnog GS-a (neobični je GSA),daj pukni još koji sliju motora,a mos i sebe na njemu nije bed!  :mrgreen:
 
John said:
Da super izgleda za običnog GS-a (neobični je GSA),daj pukni još koji sliju motora,a mos i sebe na njemu nije bed!  :mrgreen:
Šta mene citiraš? pa nemam ja Gs. tiha patnja mi je..  :jesus: :mrgreen:
 
desmosedici said:
Šta mene citiraš? pa nemam ja Gs. tiha patnja mi je..  :jesus: :mrgreen:

Tvoj tekt sam citira a ne tebe. :mrgreen:
A šta se tiče patnje i slično... join the club!!  :( :(
 
John said:
Tvoj tekt sam citira a ne tebe. :mrgreen:
A šta se tiče patnje i slično... join the club!!  :( :(
Pa jednog dana valjda ćemo i ja i ti guštat na zvijeri..  :mrgreen: (y)
Samo treba bit strpljiv  (y)