Koje toplice ??

vladof said:
Jbt. svi zdravi
Konacno dosal i moj red negdje u sijećnju.
Ovaj put idem isprobati Stubičke.
Jel bio tko nedugo, ima nekaj kaj bi se trebalo znati, posjetiti, probati, i sl.?

I, kakve su Stubičke, jesi otišao?

Ja sam naručen za 4.2., napravili su mi rekonstrukciju prednjeg križnog ligamenta u koljenu. Tada ću već biti spreman za sportsku rehabilitaciju, znači odmaknuti se samo od statičkih vježbi dok ležim na stolu.
 
mposavec said:
I, kakve su Stubičke, jesi otišao?


Ja sam naručen za 4.2., napravili su mi rekonstrukciju prednjeg križnog ligamenta u koljenu. Tada ću već biti spreman za sportsku rehabilitaciju, znači odmaknuti se samo od statičkih vježbi dok ležim na stolu.
E jbg. ja idem 29 doma.
Nisam baš odušrvljen, vjezbe, struju, magnet i sl. su smanjili sve samo po 10 minuta. Bazen 20 minuta.
Hrana tak, tak, samo male porcije.
Jedino, sestre su ljubazne i sasvim ok  :wink:
Ali veli cimer iz susjedne sobe, da su sad svugde skratili tu struju i magnete.
Imam dobrog cimera, slicnih razmisljanja i godišta, tak da stapove za hodanje u ruke i po Stubakima.
 
Koliko dnevno traju struja/magnet/bazen, koliko još vremenski imaš njihov program vježbi i koliko pored svega smiješ sam trenirat i vježbat? Zanima me neki okvirni dnevni raspored...
 
vladof said:
E jbg. ja idem 29 doma.
Nisam baš odušrvljen, vjezbe, struju, magnet i sl. su smanjili sve samo po 10 minuta. Bazen 20 minuta.
Hrana tak, tak, samo male porcije.
Jedino, sestre su ljubazne i sasvim ok  :wink:
Ali veli cimer iz susjedne sobe, da su sad svugde skratili tu struju i magnete.
Imam dobrog cimera, slicnih razmisljanja i godišta, tak da stapove za hodanje u ruke i po Stubakima.

Hvala ti na infu, ovo mi zvuči kao da moram preskočiti. Savjetovat ću se još s kirurgom, ali ja sad nakon 4 tjedna hodam bez štaka po doma, znači do veljače sam samostalan. Trebat će mi aktivne vježbe za jačanje muskulatore i upravo ta struja da pomogne, ako je to sve smanjeno, onda nek idu vrit.
Za hranu baš nisam izbirljiv, na sreću ne jedem puno, pola do četvrtina uovičajene porcije je meni dovoljno  :D
Inače, da me uopće mogu primiti u veljači morao sam tražiti jednokrevetnu sobu što se doplaćuje 70kn dnevno, to mi ne bi bilo problem platiti ako je vježbanje na nivou, ali za tih 2h dnevno radije vježbam u teretani i odem negdje na struju za 70-80kn.

Fala ti još jednom!
 
Svaka bolest ima drukciju terapiju, za moj spondilitis tj Bechterevu su te terapije kak oni zovu održavajuće.
Raspored ovisi kak se uspiješ dogovoriti.
Htjeli su mi vjezbe u bazenu ugurati u 6:30, pa sam im objasio da uz jutarnje ukocenje, ja bi se trebao probuditi u 5:30, pa su prebacili u 14:00
Moj raspored
              dorucak 7:00-7:30
vjezbe u teretani 7:30-8:00   
            slobodno 8:00-13:00
                  ručak13:00-14:00
vjezbe u bazenu14:00-14:30
                magnet14:30-14:40
                  struja14:45-14:55
                        uzv15:00-15:10
      ostalo slobodno
                  vecera 19:00-20:00

bazen popodne moze uz doplatu 15kn/h

sve skupa  žali bože, ali ajde barem mi je dosta bolje, malo voda, malo to sve
     
 
Pa ovo je stvarno koma, sat i 40 min dnevno terapije a smješten si tam cijeli dan. Stvarno žali bože...
Pretpostavljam da to ne uključuje vikend?
 
mposavec said:
Pa ovo je stvarno koma, sat i 40 min dnevno terapije a smješten si tam cijeli dan. Stvarno žali bože...
Pretpostavljam da to ne uključuje vikend?
Petak posle zadnje terapije gas doma, sretan ja, a još više  oni.
Subotom i nedjeljom samo vjezbe u dvorani i bazenu ujutro i to je to.

Prije nekoliko hodina u Varazdinskima sam krenuo ujutro u 7 s vjezbama, parafinom, strujom itd i do 14:30 je to trajalo.
A sad višestruko slabije i manje.
 
Evo završen trotjedni izlet u Stubakima. Bio, probao i nikad više. Niti otpusno pismo mi nije napisala kak treba.
  Ko da radi samo tak da te skine s k....
Ostalo osoblje i vise nego ok
Iduce godine tražim Daruvarske, pa kolko čekao, čekao ...
 
vladof said:
Evo završen trotjedni izlet u Stubakima. Bio, probao i nikad više. Niti otpusno pismo mi nije napisala kak treba.
  Ko da radi samo tak da te skine s k....
Ostalo osoblje i vise nego ok
Iduce godine tražim Daruvarske, pa kolko čekao, čekao ...

Tako je bolje samo ako si uplatis sportsku rehabilitaciju.
 
Neznam jesam pisao, neda mi se trazit

Samo Daruvarske, kom je stalo do oporavka i misli na oporavak a ne na opijanje  :mrgreen:

Daruvarske su vrh, al grad je dosadan za popizdit.

Edit:vid jesam, isto na prvoj strani  :mrgreen:
 
darko_b said:
Neznam jesam pisao, neda mi se trazit

Samo Daruvarske, kom je stalo do oporavka i misli na oporavak a ne na opijanje  :mrgreen:

Daruvarske su vrh, al grad je dosadan za popizdit.

Edit:vid jesam, isto na prvoj strani  :mrgreen:
Naravno da mislim o oporavku, ne mogu tulumariti i piti 5 tableta na dan.
Osim toga i Stubičke toplice nisu mjesto za tulumarenje.
 
Baš sam pogledal na listu i vidim da sam u krapinskim dobil termin 2.4.

Taman kak su rekli - 3 mjeseca od prijave
 
gigi said:
Baš sam pogledal na listu i vidim da sam u krapinskim dobil termin 2.4.

Taman kak su rekli - 3 mjeseca od prijave
To je super, kad sam ja zvao lani, svi su mi rekli 12-14 mjeseci, osim Varazdinske onaj stari dio, za mjesec ili Stubaki 5 mje
seci.