koji ciji 70cc kit uz leovince tt ??

razradivanje ovisi o cilindru,dal je alu ili giza,alu cilindar zahtjeva puno manju razradu....
 
malaguti said:
razradivanje ovisi o cilindru,dal je alu ili giza,alu cilindar zahtjeva puno manju razradu....

Nudio mi je lik pro stage 6 alu al mi je bio skup...
ide gus, e sad za ovo zagrijavanje...
Sta prvih 10min ga vozim lagano???
Ja to bas ne pusim previse..
Jel mi vecinom sluzi za voznjice od 10ak min..
kuca poso..
A kad vozim vozim pun gas..
Inace bi kupio kinezza..
 
u kit ti bas i nije za voznu od desetak minuta :?
giza cilindar upalis ga i pustis da se na mjestu malo zagrije i onda pomalo vozis,dok se recimo alu cilindar puno brze zagrije i brzo je spremam za voznju....
 
R3nchi said:
Nudio mi je lik pro stage 6 alu al mi je bio skup...
ide gus, e sad za ovo zagrijavanje...
Sta prvih 10min ga vozim lagano???
Ja to bas ne pusim previse..
Jel mi vecinom sluzi za voznjice od 10ak min..
kuca poso..
A kad vozim vozim pun gas..
Inace bi kupio kinezza..
...jebes stage 6 ovo,ono..sta si ti uopce narucio??...
 
fernando said:
...jebes stage 6 ovo,ono..
tako je (y) (y) ja sam uvijek za staru skolu tuninga top,polini.malossi,leo,giannelli,mikuni,dellorto...
 
malaguti said:
tako je (y) (y) ja sam uvijek za staru skolu tuninga top,polini.malossi,leo,giannelli,mikuni,dellorto...
(y)...navodno made in china ima prste u stage 6 tako da i da je djabe ja to ne stavljam na skut :mrgreen:...ma da mi prijatelj ima stage 6 racing alu kit na beta ark, skut trga sta je da je, id fakat dobro samo ja imam svoju briju i ciao :mrgreen:...
 
malaguti said:
tako i ja,uh koliko sam se samo puta svadao oko tih stvari....
...ma teraj to sve...ja sve imam polini, malosi i top na skuteru osim spuha koji je odlican i rijedak...i zato mi skut fakat dobro ide i drzi se mrak s obzirom kako ga znam stiskati i nateravat se sa rs 125, 180 sp i te lude zwaje :mrgreen:...

malaguti koja god je tvoja vatrena lisica??
 
malaguti di si ti vidio narda s pravim karbonom? 

sto se tice s6 racing izlazi iz iste tvornice kao i top perf

s6 racing = top p tpr

fernando ove price kako peres spa pricaj nekom drugom

kad bi stavio masinu od spa onda bi tek vidio veselja  :jesus:
 
ma sad koliko je to bas carbon to je druga prica,samo sam htio reci da nardo replica nema samo onaj jadni plast kao zx....
 
igor86 said:
malaguti di si ti vidio narda s pravim karbonom? 

sto se tice s6 racing izlazi iz iste tvornice kao i top perf

s6 racing = top p tpr

fernando ove price kako peres spa pricaj nekom drugom

kad bi stavio masinu od spa onda bi tek vidio veselja  :jesus:
...bi se ti stao pored mene od semafora do semafora sa tom svojom prdekalicom care, jel?? oklada u soma eurica??

...nemoj zemjeriti al stalno nekome nest seres ovo,ono, poklopac si za sve stari moj...ako je chupsy sa foruma mojskuter sa svojom mhr replicom full ustelanom bez beda drzi sp 180 do nekih 100-110kmh sta ne mogu ja sa puno jacim kitom... :jesus:
 
malaguti said:
...kako su tada serijski skuteri bili brzi stari moj...a sad sam govna izlaze iz tih tvornica...moras skidati ovaj spuh, stavljati ovaj, moras ovo,moras ono ...ma joj
 
fernando said:
...kako su tada serijski skuteri bili brzi stari moj...a sad sam govna izlaze iz tih tvornica...moras skidati ovaj spuh, stavljati ovaj, moras ovo,moras ono ...ma joj
znam,ja kad sam jos 2003 kupio gileru runner 50 uvjeren da to leti,pa kad me runner dd opro htjeo sam baciti skuter,a kad sam tek uzeo firefoxa dok je bio serijski sam prao sve ove nove skutere,evo bas je frend imao firefox 2003 god i to nije nista u usporedbi sa starim....
 
igor86 said:
malaguti di si ti vidio narda s pravim karbonom? 

sto se tice s6 racing izlazi iz iste tvornice kao i top perf

s6 racing = top p tpr

fernando ove price kako peres spa pricaj nekom drugom

kad bi stavio masinu od spa onda bi tek vidio veselja  :jesus:
...i za tvoju info na jesen skidam blokove dole i ide Polini Evo 2 gore i onda neka se stane i nexus 500 i bez straha odvrcem gas i teram ko rossi :mrgreen:...a sp 180?? to ce biti za dorucak pojedeno samo tako (y)
 
malaguti said:
znam,ja kad sam jos 2003 kupio gileru runner 50 uvjeren da to leti,pa kad me runner dd opro htjeo sam baciti skuter,a kad sam tek uzeo firefoxa dok je bio serijski sam prao sve ove nove skutere,evo bas je frend imao firefox 2003 god i to nije nista u usporedbi sa starim....
(y)
 
ali stvarno ne kuzim ovog igora,on nista nemoze normalno napisati,nego svaki put tako bahato odgovara :palacdolje:
 
takav sam  :mrgreen:

btw...ja sa svojom serijskom 150kom nemam sta trazit protiv tebe pobjego bi ti u startu 2 m i ti bi me preskocio doslovce i ja to znam  (y)

chupsy je chupsy  :mrgreen: i to samo on zna

stani ti sa cupsijem :mrgreen:

areaj je teska i to sve, al evo da nas drug malaguti nabaci masinu od spa pojeo bi te ko beba zvecku o tom ja govorim

eno imas gumy na msu pa pogledaj zadnje sto je urađeno na roxu ja sam mislio da ce nakon tpr i roosta ovo bit smijesno, al ovo je smrt sta radi i kako ide

20+ ks je 20+ ks moment i snaga iz podruma zajebi 13+ t okretaja ko ce cekat dok se to razvrti  :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=alXSZg8t-gI
http://www.youtube.com/watch?v=mHTYEHsgTZA
 
malaguti said:
ali stvarno ne kuzim ovog igora,on nista nemoze normalno napisati,nego svaki put tako bahato odgovara :palacdolje:
kad bi mi poslao one plastikice za kacigu mozda i budem dobar  :mrgreen:
 
ma kaciga je jos kod frenda,ma pusti ga :mrgreen:

a nije lakse skinut lulicu pa ugasit skuter :misli: