koji ciji 70cc kit uz leovince tt ??

malaguti said:
u kit ti bas i nije za voznu od desetak minuta :?
giza cilindar upalis ga i pustis da se na mjestu malo zagrije i onda pomalo vozis,dok se recimo alu cilindar puno brze zagrije i brzo je spremam za voznju....

a jebo ti to...
JA cu ga po tvom (malosijev 70cc kit)   http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=120&Modello=MO/GIRS5006&Famiglia=0&CodArt=31%207353
razradjivat 1000km , znaci laganini(je da neznam kako cu to izdrzati al ok..), a ovo zagrijavanja i drkanja neka laganini..To bas ne znam..
Nego da ja pitam jedno pitanje glupana..
Zasto ne postoji recimo kit od 100cc za skutere?
 
fernando said:
...jebes stage 6 ovo,ono..sta si ti uopce narucio??...

vec sam preko nekoliko puta napisao al ok..
http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=120&Modello=MO/GIRS5006&Famiglia=0&CodArt=31%207353
+kevlarov remen ,a gore vec imam malossi 2000 variomat i leovince tt..
Karb je origigi gore 17,5, rolice 5,nesto, serijski centralni , i crveni federcici..
Nije me bas nestio multivar odusevio..
 
fernando said:
(y)...navodno made in china ima prste u stage 6 tako da i da je djabe ja to ne stavljam na skut :mrgreen:...ma da mi prijatelj ima stage 6 racing alu kit na beta ark, skut trga sta je da je, id fakat dobro samo ja imam svoju briju i ciao :mrgreen:...

Lik iz motoboxa  se kune u njega..Stage 6 jos mi je neki midrace pokazivo ja nikad cuo marku i kaze da decko na trkama pere s tim..
JA bi da kad stavljam sve bude od istog..
A posto je vec malossi u motoru, nek i kit bude malossi..
JOs kad rjesim farbanje skuta.. :LOL:
 
malaguti said:
znam,ja kad sam jos 2003 kupio gileru runner 50 uvjeren da to leti,pa kad me runner dd opro htjeo sam baciti skuter,a kad sam tek uzeo firefoxa dok je bio serijski sam prao sve ove nove skutere,evo bas je frend imao firefox 2003 god i to nije nista u usporedbi sa starim....


PA mene zanima u cem je onfa fora??
Msine su ostale iste..
A sada su sporiji?!?!?!?
Kako?
 
malaguti said:
ma kaciga je jos kod frenda,ma pusti ga :mrgreen:

a nije lakse skinut lulicu pa ugasit skuter :misli:

vis da nije, bolje palit patiku nego da ga drma struja  :mrgreen:

2 renci 200-300km laganije voznje, u povremeno  kratko stiskanje, glavno da je ugrijan i da ga ne deres hladnog, (nakon razrade) uvijek prvih km laganinia onda samo full gas tako bi trebo vozit serijalu tako bi trebao voziti i bilo sta drugo

uz pravilno nastelan karb trajat ce vjecno  :mrgreen:
 
R3nchi said:
PA mene zanima u cem je onfa fora??
Msine su ostale iste..
A sada su sporiji?!?!?!?
Kako?
jesi čuja za euro 2,3,5,6, norme koje već...blokada milijun,zagušeni do boli... :palacdolje: :palacdolje: