Koji je ovo model?

Zog

Well-known member
Zna li neko koji je ovo model Yamahe, je li ovo prerada ili je tvornički?
IMG-20210328-WA0000.jpg
 

Attachments

  • IMG-20210328-WA0000.jpg
    IMG-20210328-WA0000.jpg
    235.6 KB · Views: 52
Nisam napisao da bi ga htio imati, samo da ga je lijepo vidjeti za tuđi trud i pare.😄
 
Neka svako radi ono sto hoce..ovde raste razno voce...motor za trud I zalaganje ok al nebi ga pogledo a, kamoli okreno se za njim..jos nedobog vozit to..onaJ sic sa pola cm spuzve.guvernal kao sporcki..kakav sport sa kantom od 250kila..usd vilica od prije nove ere upitne kakvoce itd..zaliboze truda I nekih para ubacenih tu.. vrh su mi ponosni vlasnici koji kao ev sad imam stroj..jos ga daju u oglas po nekim nebuloznim cijenama..cccc
 
Sve si dobro reko Njegoševa ti je svaka ali ovaj dio moram apelirati, koliko sam upoznat sa bajkom na slici koliko mogu procjenit vilica je od sivog lijeva 18/10 što je sasvim zadovoljavajuće kvalitetna slitina.
Bila je zadovoljavajuca prije 25 g.. ..milf od 45g je zadovoljavajuca al cura od 20g je doooobra
 
Ne vidim ni jedan ,ali baš niti jedan razlog da se o nečijem motoru ružno govori.Bilo kakav da je, iz bilo koje ere i sfere da potiče.Nečiji je svakako ,možda je to čovjeku jedan i jedini motor,možda mu je sve na svijetu.Njemu je najbolji.A možda ima i neko novo prometalo ali se ne eksponira po raznoraznim forumima.I .......Vama koji živite u svojim paralelnim svemirima,jedino što može zadovoljiti ego je vjerovatno Lazareth ,ali samo kao poster na zidu.
 
Ne vidim ni jedan ,ali baš niti jedan razlog da se o nečijem motoru ružno govori.Bilo kakav da je, iz bilo koje ere i sfere da potiče.Nečiji je svakako ,možda je to čovjeku jedan i jedini motor,možda mu je sve na svijetu.Njemu je najbolji.A možda ima i neko novo prometalo ali se ne eksponira po raznoraznim forumima.I .......Vama koji živite u svojim paralelnim svemirima,jedino što može zadovoljiti ego je vjerovatno Lazareth ,ali samo kao poster na zidu.
Nista ruzno nisam reko..al ako nekog boli istina nije do mene
 
Men je bas ladan motor i volio bi jean ovakav 😎 Mozda je vilic bila aktualna kad je motor bio slagan a mozda se ovakva "prastara" uklapa u viziju onoga sto je vlasnik zelio da napravi i vozi ;)
 
  • Like
Reactions: pamzor
Neka svako radi ono sto hoce..ovde raste razno voce...motor za trud I zalaganje ok al nebi ga pogledo a, kamoli okreno se za njim..jos nedobog vozit to..onaJ sic sa pola cm spuzve.guvernal kao sporcki..kakav sport sa kantom od 250kila..usd vilica od prije nove ere upitne kakvoce itd..zaliboze truda I nekih para ubacenih tu.. vrh su mi ponosni vlasnici koji kao ev sad imam stroj..jos ga daju u oglas po nekim nebuloznim cijenama..cccc
Dobro kakav sport, jbt, covjek je htio slozit cafea, slozio ga je i to dobro
 
  • Like
Reactions: Napier and pamzor
Ok..slazemo se da se neslazemo..bacajte drkice I dalje, meni se na ovo ne dize..kanta bila kanta ostala
Kad ti se ne dize sta gledas pa jos i komentiras?
To ti je kao ono nisam peder al volim muskarce 🤣
 
  • Like
Reactions: pamzor
Jaoo..sad si me prepo..znaci nesmije se gledat ili ako ti se nesvidja nesmijes ni komentarisat..ok izvinjavam se mnooogo se izvinjavam