Koji je ovo model?

A ne znam ja vozim stari bajk i ne znam koji se materijali koriste danas, koliko ja znam sivi lijev 18/10 dan danas drži vodu.
Drzi vodu sve ok...stari bajkovi su bolji od novih...neznam zasto se ovi dive carevom novom ruhu i bune se kad ja kazem car je go
 
Ljudi se dive jer su čuli od drugih da se tome treba diviti. Eno ti teme o R7, tamo stručnjak zna i kako se vozi, ne treba dalje. :mrgreen: Svejedno, ja bi se za ovom Yamahom okrenuo. :p
 
Dobro je momak to slozija

Naprid je USD od suzukija GSXR 1100 90-92 sa 310 mm kocnicom na orginalnoj felgi od xj900 sa nissin celjustima a gorni trokut je ocito radjen

Sve skupa vlasnik je to slozija skroz dobro i jebe ga se zivo

Dobar projekt
 
Neka svako radi ono sto hoce..ovde raste razno voce...motor za trud I zalaganje ok al nebi ga pogledo a, kamoli okreno se za njim..jos nedobog vozit to..onaJ sic sa pola cm spuzve.guvernal kao sporcki..kakav sport sa kantom od 250kila..usd vilica od prije nove ere upitne kakvoce itd..zaliboze truda I nekih para ubacenih tu.. vrh su mi ponosni vlasnici koji kao ev sad imam stroj..jos ga daju u oglas po nekim nebuloznim cijenama..cccc
Stari, sori, ali ovo ti ne mogu prešutit... Da se razumijemo, ne pokušavam ti reći da te svrstavam u neku kategoriju, i zbilja to ne radim, ali razmisli o ovome. Ovdje odgovaraš na pitanje : "Zna li neko koji je ovo model Yamahe, je li ovo prerada ili je tvornički?" na koje je dodano "Da, vrlo lijep motorić i djeluje uredno složen."!
Nitko te ne pita da li bi ga ti kupio, da li odgovara tvojem stilu vožnje i poimanju dobrog motocikla i tvoje u principijelnom opisu negativno mišljenje o motociklu, iako bi trebao biti svjestan da neki ljudi vole stvari drugačije od tebe, iz kojeg god razloga.... I da, neki jednostavno vole MILF-are, iako ću oženit mladu (za mene) i zgodnu žensku... Ease out buraz, znamo da nije zadnji krik tehnike (svjesni smo toga i sviđa nam se zbog toga) ali ovdje ne govorimo o tome....
 
Stari, sori, ali ovo ti ne mogu prešutit... Da se razumijemo, ne pokušavam ti reći da te svrstavam u neku kategoriju, i zbilja to ne radim, ali razmisli o ovome. Ovdje odgovaraš na pitanje : "Zna li neko koji je ovo model Yamahe, je li ovo prerada ili je tvornički?" na koje je dodano "Da, vrlo lijep motorić i djeluje uredno složen."!
Nitko te ne pita da li bi ga ti kupio, da li odgovara tvojem stilu vožnje i poimanju dobrog motocikla i tvoje u principijelnom opisu negativno mišljenje o motociklu, iako bi trebao biti svjestan da neki ljudi vole stvari drugačije od tebe, iz kojeg god razloga.... I da, neki jednostavno vole MILF-are, iako ću oženit mladu (za mene) i zgodnu žensku... Ease out buraz, znamo da nije zadnji krik tehnike (svjesni smo toga i sviđa nam se zbog toga) ali ovdje ne govorimo o tome....
Da se ja nisam javio ova tema nebi makla od prve stranice..ovako mozda dogura do trece..trebam dogovorit sa glavonjom morel se sta zaradit na ovom forumu podjebavajuci narod