koji kit? - malaguti f15

igor_mac

New member
trenutno na skutu imam:
Malossi multivar
Dellorto 21mm
Tecnigas Next R
Malossi Red Sponge
Zuti Centralni Malossi
Opruge malossi
koji kit bi isao na ovaj setup?Planiram neki base ili neki slabiji midrace.Po mogucnost da ne menjam radilicu.I koji cdi da kupim?Ovaj fabricki mi izgoreo zbog golemi obrtaji, bio je blokiran.U pitanju je Malaguti f15 ducati corse 2004 godina(minarelli).Hvala
 
igor_mac said:
trenutno na skutu imam:
Malossi multivar
Dellorto 21mm
Tecnigas Next R
Malossi Red Sponge
Zuti Centralni Malossi
Opruge malossi
koji kit bi isao na ovaj setup?Planiram neki base ili neki slabiji midrace.Po mogucnost da ne menjam radilicu.I koji cdi da kupim?Ovaj fabricki mi izgoreo zbog golemi obrtaji, bio je blokiran.U pitanju je Malaguti f15 ducati corse 2004 godina(minarelli).Hvala

A koliko radilica ima kilometara
 
radilica ima 7800km predjeno..inace kako bi radila mhr replica na next r i na standardnoj radilici?
 
igor_mac said:
razlika izmedju MALOSSI MHR REPLICA 70cc i MALOSSI SPORT 70 kit?

Ovako malossi sport je giza i on spada u klasu city,a malossi mhr replica je aluminij i on je između city i midrace klase.Znači da je jači i bolji.
 
daznam da je jaci mhr ali neznam dali je golema razlika u jacinu..kako ce ici next r na replicu?Dvoumim se izmedju MHR Replicu i Malossi Sporta.Uzimam jedini od ova dva definitivno
 
igor_mac said:
daznam da je jaci mhr ali neznam dali je golema razlika u jacinu..kako ce ici next r na replicu?Dvoumim se izmedju MHR Replicu i Malossi Sporta.Uzimam jedini od ova dva definitivno
Na oba dva kita možeš stavit next r ja bi ti preporučio replicu,ali sport će ti sigurno duže trajat sad razmisli.
 
black-rox said:
Na oba dva kita možeš stavit next r ja bi ti preporučio replicu,ali sport će ti sigurno duže trajat sad razmisli.
To je upitno dal će duže trajat, čak bi rekao suprotno. Next R je ok, ali bi bilo bolje da razmisliš o promjeni auspuha u skorije vrijeme ako žališ da ti kit dođe do punog izražaja. Moj glas za replicu, sport je slabijii osjeti se razlika, probao jedno i drugo, replica bolja.
 
...na Next R spuhu će ti Mhr Replica trajati ko i Malossi gus...jer to je spuh za base kit ustvari ali radit će dobro i na Replici ali izvući će kojih 80 posto kita...ali je alu kit i bolje se hladi...
 
Ivor said:
...na Next R spuhu će ti Mhr Replica trajati ko i Malossi gus...jer to je spuh za base kit ustvari ali radit će dobro i na Replici ali izvući će kojih 80 posto kita...ali je alu kit i bolje se hladi...
A šta je malossi sport nego base kit,a replica je malo bolja.
 
black-rox said:
A šta je malossi sport nego base kit,a replica je malo bolja.

...pravis se pametan bezveze  :wink:

...ocito si krivo shvatio moj post...procitaj ponovo...
 
black-rox said:
Malossi sport daje nekih 8-9ks a replica 12ks.

...e necemo covjeku zasrat topic...to je istina kaj kazes ali naravno i sa drugim tuning stvarima, pogotovo sa nekim osnovnim 2t znanjem...

...ono gore kaj sam napisao znaci da nek uzme Mhr Replicu (kvalitetnija je i jaca od gusa) ali svoju punu snagu nece dati sa Technigas Next R ali ce ici bolje od Malossi Sport  (y)
 
Ivor said:
...e necemo covjeku zasrat topic...to je istina kaj kazes ali naravno i sa drugim tuning stvarima, pogotovo sa nekim osnovnim 2t znanjem...

...ono gore kaj sam napisao znaci da nek uzme Mhr Replicu (kvalitetnija je i jaca od gusa) ali svoju punu snagu nece dati sa Technigas Next R ali ce ici bolje od Malossi Sport  (y)
A to sam mu i ja rekao,nek mijenja auspuh.
 
aha epa kupujem replicu onda..a sta da radim oko radilice?Znaci valjda bit ce ovaj setup.
Malossi Mhr Replica 70cc
Tecnigas Next R
Malossi Multivar
DellOrto 21mm
Malossi Wingbell
Malossi Kevlar
Malossi centralni
Malossi opruge
Malossi E13 gljiva
Top Performances CDI
E sad ako uspem da prodam Next R mozda cu staviti Giannelli Reverse ili ako uspem da nadjem MHR replicu..Kolko kosta replica spuh?Nisam mogao da nadjem na net..ako moze samo u eura posto nisam iz hr..
 
Kazi si papa radilici .. ice ti par tisuca km onda ce ti zveknit i lezaje ti  treba c4