koji kit? - malaguti f15

igor_mac said:
aha epa kupujem replicu onda..a sta da radim oko radilice?Znaci valjda bit ce ovaj setup.
Malossi Mhr Replica 70cc
Tecnigas Next R
Malossi Multivar
DellOrto 21mm
Malossi Wingbell
Malossi Kevlar
Malossi centralni
Malossi opruge
Malossi E13 gljiva
Top Performances CDI
E sad ako uspem da prodam Next R mozda cu staviti Giannelli Reverse ili ako uspem da nadjem MHR replicu..Kolko kosta replica spuh?Nisam mogao da nadjem na net..ako moze samo u eura posto nisam iz hr..
Uzmi polini for race, nekih 250 eura sam ja svog prvog platio, puno je al je predobar i razlika se itekako osjeti. Ili yasunija nekog. Meni je serijska radilica sa polini evo kitom radila 10000km, al nađeš jeftinih radilica sportskih, uzmi ak ćeš moć. Il promjeni ležajeve na svojoj, nek ti netko pregleda u kojem je stanju, ak je dobra, ne trebaš mijenjat.
 
Ivor said:
...e necemo covjeku zasrat topic...to je istina kaj kazes ali naravno i sa drugim tuning stvarima, pogotovo sa nekim osnovnim 2t znanjem...

...ono gore kaj sam napisao znaci da nek uzme Mhr Replicu (kvalitetnija je i jaca od gusa) ali svoju punu snagu nece dati sa Technigas Next R ali ce ici bolje od Malossi Sport  (y)
Slažem se s tobom.
 
igor_mac said:
aha epa kupujem replicu onda..a sta da radim oko radilice?Znaci valjda bit ce ovaj setup.
Malossi Mhr Replica 70cc
Tecnigas Next R
Malossi Multivar
DellOrto 21mm
Malossi Wingbell
Malossi Kevlar
Malossi centralni
Malossi opruge
Malossi E13 gljiva
Top Performances CDI
E sad ako uspem da prodam Next R mozda cu staviti Giannelli Reverse ili ako uspem da nadjem MHR replicu..Kolko kosta replica spuh?Nisam mogao da nadjem na net..ako moze samo u eura posto nisam iz hr..

Gle serijska radilica ce ti izdrzati 10 000 okretaja i jos ti skut ima 7800 km sto je nista...bit je u tome sto ti Next R nemoze ici preko tih okretaja pa samim time mozes staviti Mhr Replicu gore...ako ce biti jaci spuh na tom setup-u prolupat ce ti lezajevi ili nedo bog puknut klipnjača i sve ode uuuuu khm  :mrgreen:

...zato sam i napisao da mozes Replicu na taj spuh i serijsku radilicu...Next R nemoze preko 9500 okretaja...
 
Neće ti sigurno škodit nova radilica pojačana! (y)

Al ak nemaš love, ne misliš mijenjat auspuh uskoro onda stavi kit i vozi... dok ne prdne! :mrgreen:
 
aha epa ako prodam tecnigas next r stavljam ili giannelli ili replicu ili forrace..videkju ali replica kit je sigurna..videkju u kakvo stanje je radilica promenicu lezaji sigurno..znaci to je to.Kolko max.brzinu da ocekujem od ovog setup-a?
 
110-115 najviše, po mojoj slobodnoj procjeni.
 
Imaš skuter koji ima puno potencijala za tuning, ipak je minarelli! ;) Ja na minarelliju promijenio 3 kita, sad će na zimu četvrti!
 
igor86 said:
uzmi Yasuni R, ako mos gdje nabaviti  (y)

dosta je tisi a kvaliteta zajamcena
Ma nek se dere, u tome je gušt! :skuter: :wink: