Koji naked?

Što izabrati?

  • Suzuki GSF 650 K7

    Votes: 6 4.9%
  • Suzuki GSR600

    Votes: 10 8.2%
  • Honda Hornet 600 K7

    Votes: 18 14.8%
  • Honda CBF 600

    Votes: 8 6.6%
  • Kawasaki Z750

    Votes: 39 32.0%
  • Kawasaki ER6 N

    Votes: 6 4.9%
  • Yamaha FZ6 N S2

    Votes: 16 13.1%
  • Suzuki GSX 1400

    Votes: 19 15.6%

  • Total voters
    122
Status
Not open for further replies.
KorniKornjaca said:
i skuter je nesto, vjeruj mi...barem kaj se tice ponasanja na 2 kotaca u prometu...
mislim, ja navijam da uzmes motor...

al te djecje bolesti u autu...hmm...auto nije motor...i to sam znas...
a uzmes neki 600 ccm motor od kojih 100 KS, mislim da ce ti bit u glavi samo to kak da odvrnes gas...
jer vjeruj mi, svaka glava se zanese, kolko god ona hladna bila... (y)


ma nisam usporedjivo auto i motor.. nego mlad i glup za volanom, pa bio to auto il motor, ja sam svoje proso i nikad ne vozim vise nego sto mislim i znam da mogu ili da vozilo moze (pogotovo ako nisam upoznat sa vozilom)

a iskustvo ponasanja na dva kotaca je isto ko na biciklu samo brze  :LOL:
zato gledam cbf.. nije 100 konja.. hehe ma kuzim ja tebe.. al meni je skuter banana, radje bi se objesio.. a kad vidim ove na skuterima sta rade u prometu objesio bi i njih
 
giantMC said:
e pa to se trazi.. usporedba nekog s iskustvom na oba motora.. podatke svak moze procitat  :mrgreen:

nadam se da je siso s motora sa osmjehom na licu..  :mrgreen:

:wink:          Kad mi je Kornjača rekao da dođem u Oroslavje na đir.
:yes:          Kad smo se našli, kad sam vidio motor.
:cool:          Kad sam sjeo, ubacio u prvu i krenuo.
:smoke:      Kad sam laganica 60 km/h u šestoj.
:ludialien:    Kad sam ga odvrnuo do 9 000 o/min.
:mrhappy:    Kad sam sišao s motora.
:kiss2:        ...sam dobio od Paole kad sam ju provozao na CBF 600 n (crni)
:inlove:      ...je moja Paola rekla kad se provozala, jer joj guza nije utrnula, nego joj je bilo baš udobno.
:peace:      Kad sam komentirao motor kasnije s Paolom.

Ukratko: motor je ugodan i udoban za vozit, vrlo je predvidljiv, ovjes je sport-tourerski, vrlo lijepo ''zaliježe'', kad hoćeš vozit lagano, voziš ga lagano, ako hoćeš krenut sa 60 km/h u šestoj, samo odvrneš gas i on ide fino, a kad ga stisneš s kojih
5-6 000 o/min, on poleti. Ima mali vjetrobran, koji solidno štiti. Sve u svemu, Honda CBF 600 n je izvrtsan motor za malo naprednijeg početnika. Koči fino. Mirno radi. Nisam vozio Bandita, pa ne mogu povući paralelu između njih dvojice. To može Kornjača, on je vozio.
 
giantMC said:
ma nisam usporedjivo auto i motor.. nego mlad i glup za volanom, pa bio to auto il motor, ja sam svoje proso i nikad ne vozim vise nego sto mislim i znam da mogu ili da vozilo moze (pogotovo ako nisam upoznat sa vozilom)

a iskustvo ponasanja na dva kotaca je isto ko na biciklu samo brze  :LOL:
zato gledam cbf.. nije 100 konja.. hehe ma kuzim ja tebe.. al meni je skuter banana, radje bi se objesio.. a kad vidim ove na skuterima sta rade u prometu objesio bi i njih

mislim da su veci problem bahati vozaci automobila nek vozaci skutera...

a kaj se cbf a tice...imas moju preporuku (y) :mrgreen:

stigli sretno, miha ????
 
Ma sve 5.
Hvala na điru. Zasad, a fak, kao i prije vožnje... dilema Bandit 650 n novi ili CBF 600 n nova...
Čekam još da provozam Bandita  8)
 
@miha

opis ti je vrlo slikovit.. sto znaci da su dojmovi samo pozitivni..  8)

odlicno dakle i suputnica je zadovoljna, e to je bitno isto..


@Korni

u prometu ima svakakvih pa tako i bahatih, no oni nisu bahati samo u autima i prometu, bili bi s cim god se voze ili bave.. cista nekultura..
a da preciziram svoja iskustva sa skuterasima su mnogobrojni prolasci kroz crveno bez obzira o velicini raskrsca, zaustavljanje na pjesackom kad prolete kroz aute i ljude na zebri i tako..
 
miha_vg said:
Ma sve 5.
Hvala na điru. Zasad, a fak, kao i prije vožnje... dilema Bandit 650 n novi ili CBF 600 n nova...
Čekam još da provozam Bandita  8)

onda javi kak ti se i bandit svidio  :mrgreen:

a kaj se đira tiće, nema beda... i drugi put  :mrgreen:
 
giantMC said:
@miha

opis ti je vrlo slikovit.. sto znaci da su dojmovi samo pozitivni..  8)

odlicno dakle i suputnica je zadovoljna, e to je bitno isto..


@Korni

u prometu ima svakakvih pa tako i bahatih, no oni nisu bahati samo u autima i prometu, bili bi s cim god se voze ili bave.. cista nekultura..
a da preciziram svoja iskustva sa skuterasima su mnogobrojni prolasci kroz crveno bez obzira o velicini raskrsca, zaustavljanje na pjesackom kad prolete kroz aute i ljude na zebri i tako..

Baš smo sad na kavi Korni i ja komentirali vozale auta, skutera, ma svejedno, kakvih kretena ima, majko moja! Al dobro, nije ova tema za ovaj topic.
 
giantMC said:
@miha

opis ti je vrlo slikovit.. sto znaci da su dojmovi samo pozitivni..  8)

odlicno dakle i suputnica je zadovoljna, e to je bitno isto..


@Korni

u prometu ima svakakvih pa tako i bahatih, no oni nisu bahati samo u autima i prometu, bili bi s cim god se voze ili bave.. cista nekultura..
a da preciziram svoja iskustva sa skuterasima su mnogobrojni prolasci kroz crveno bez obzira o velicini raskrsca, zaustavljanje na pjesackom kad prolete kroz aute i ljude na zebri i tako..

znam, znam...bio sam i ja takav  :mrgreen:

dok nisam pao  :mrgreen:
 
miha_vg said:
Baš smo sad na kavi Korni i ja komentirali vozale auta, skutera, ma svejedno, kakvih kretena ima, majko moja! Al dobro, nije ova tema za ovaj topic.


bome stvarno svejedno.. toliko se toga hmmmm 'nakotilo' (nemam bolje rijeci za to) u zagrebu i okolici da je to strasno, da su ganovi legalni ja bi vjecno bio bez metaka  :LOL: al ostavit cemo za druge prikladnije teme..



dakle super je ta honda.. idem onda sutra preksutra do frenda snimit neke filmove pa prosetat tam 100m do one honde na zagrebackoj, malo sjest vidit polozaj i tak
 
giantMC said:
bome stvarno svejedno.. toliko se toga hmmmm 'nakotilo' (nemam bolje rijeci za to) u zagrebu i okolici da je to strasno, da su ganovi legalni ja bi vjecno bio bez metaka  :LOL: al ostavit cemo za druge prikladnije teme..



dakle super je ta honda.. idem onda sutra preksutra do frenda snimit neke filmove pa prosetat tam 100m do one honde na zagrebackoj, malo sjest vidit polozaj i tak

do TOP MOTA???

il do Viktor Motosporta????

il se doseci sutra do zagorja, pa isprobaj cbf-a :mrgreen:
 
giantMC said:
bome stvarno svejedno.. toliko se toga hmmmm 'nakotilo' (nemam bolje rijeci za to) u zagrebu i okolici da je to strasno, da su ganovi legalni ja bi vjecno bio bez metaka  :LOL: al ostavit cemo za druge prikladnije teme..



dakle super je ta honda.. idem onda sutra preksutra do frenda snimit neke filmove pa prosetat tam 100m do one honde na zagrebackoj, malo sjest vidit polozaj i tak

Pa probaj, meni je recimo malo neugodan položaj mjenjača, al to je vjerovatno stvar navike. Nekak mi je visoko pozicioniran mjenjač...
 
KorniKornjaca said:
do TOP MOTA???

il do Viktor Motosporta????

il se doseci sutra do zagorja, pa isprobaj cbf-a :mrgreen:

E, mogu ja doć sutra?  :slinavac:
 
miha_vg said:
Pa probaj, meni je recimo malo neugodan položaj mjenjača, al to je vjerovatno stvar navike. Nekak mi je visoko pozicioniran mjenjač...

ne, nego ti je drukcija pozicija nogu nego na ybr-u...

a i kaj se tice usporedbe hornet-cbf, na cbf-u je drukciji polozaj nogu...i sve ti to trazi privikavanje...
 
mozemo zajedno doc  :mrgreen: ja nemam nis pametno u planu.. mislim trebal bi kao tjesit dragu al to mogu ostatak dana
 
miha_vg said:
Pa probaj, meni je recimo malo neugodan položaj mjenjača, al to je vjerovatno stvar navike. Nekak mi je visoko pozicioniran mjenjač...


je probal sam tak onaj suzuki gs500 i nogice su bas postavljene bas tak da moram jos vise noge rasirit neg kaj bi trebal da dodjem do poda, s obzirom da sam na tom podrucju ogranicen  :mrgreen: to mi smeta
 
KorniKornjaca said:
do TOP MOTA???

il do Viktor Motosporta????

il se doseci sutra do zagorja, pa isprobaj cbf-a :mrgreen:


do top mota.. viktor je gore na uglu sa zagorskom, al tam sam vidio samo zongshen i kawasaki.. il ima jos neki ducan tamo
 
giantMC said:
mozemo zajedno doc  :mrgreen: ja nemam nis pametno u planu.. mislim trebal bi kao tjesit dragu al to mogu ostatak dana

ma to se da dogovorit...

ja sam sad na nocnoj smjeni do 6 ujutro, a odmah u 6 ujutro, plovim za zagreb...i kad se vratim, samo idem spavat, nist drugo ne dolazi u obzir...ugl, bit ce jos dana da se isproba....

giantMC said:
je probal sam tak onaj suzuki gs500 i nogice su bas postavljene bas tak da moram jos vise noge rasirit neg kaj bi trebal da dodjem do poda, s obzirom da sam na tom podrucju ogranicen  :mrgreen: to mi smeta

gs ima dosta visoko nogare postavljeno...

giantMC said:
do top mota.. viktor je gore na uglu sa zagorskom, al tam sam vidio samo zongshen i kawasaki.. il ima jos neki ducan tamo

honde, stari moj, honde...
 
uvijek se stigne naravno.. al nesto meni biciciklom daleko do tamo, mozda da uzmem auto  :misli: :mrgreen:

cek viktor moto je na semaforu zagorska-zagrebacka, kod podvoznjaka?
 
jel ima tvoja honda ABS? znam da sam cito nesto sad nisam ziher dal sam to cito za cbf ili bandit



btw na puno motora vidim ova rebra poljepljena, jel to ima neku svrhu ili cisto estetika?
cbf600n16_v.jpg
 
miha_vg said:
:wink:          Kad mi je Kornjača rekao da dođem u Oroslavje na đir.
:yes:           Kad smo se našli, kad sam vidio motor.
:cool:          Kad sam sjeo, ubacio u prvu i krenuo.
:smoke:       Kad sam laganica 60 km/h u šestoj.
:ludialien:     Kad sam ga odvrnuo do 9 000 o/min.
:mrhappy:    Kad sam sišao s motora.
:kiss2:         ...sam dobio od Paole kad sam ju provozao na CBF 600 n (crni)
:inlove:       ...je moja Paola rekla kad se provozala, jer joj guza nije utrnula, nego joj je bilo baš udobno.
:peace:       Kad sam komentirao motor kasnije s Paolom.

Ukratko: motor je ugodan i udoban za vozit, vrlo je predvidljiv, ovjes je sport-tourerski, vrlo lijepo ''zaliježe'', kad hoćeš vozit lagano, voziš ga lagano, ako hoćeš krenut sa 60 km/h u šestoj, samo odvrneš gas i on ide fino, a kad ga stisneš s kojih
5-6 000 o/min, on poleti. Ima mali vjetrobran, koji solidno štiti. Sve u svemu, Honda CBF 600 n je izvrtsan motor za malo naprednijeg početnika. Koči fino. Mirno radi. Nisam vozio Bandita, pa ne mogu povući paralelu između njih dvojice. To može Kornjača, on je vozio.
Da, da, vrlo sam zadovoljna s motorom, pogotovo što se udobnosti tiče  :D iako mi nije baš bilo ugodno kad ga je Miha stisnuo, skoro sam bila poletjela...ja sam naviknuta na našu bebicu   :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.