Koji naked?

Što izabrati?

  • Suzuki GSF 650 K7

    Votes: 6 4.9%
  • Suzuki GSR600

    Votes: 10 8.2%
  • Honda Hornet 600 K7

    Votes: 18 14.8%
  • Honda CBF 600

    Votes: 8 6.6%
  • Kawasaki Z750

    Votes: 39 32.0%
  • Kawasaki ER6 N

    Votes: 6 4.9%
  • Yamaha FZ6 N S2

    Votes: 16 13.1%
  • Suzuki GSX 1400

    Votes: 19 15.6%

  • Total voters
    122
Status
Not open for further replies.
skramar said:
(y)
Dobra odluka. Uvjeren sam da bus zadovoljan s kavićem.
Gsx je kralj ali ak nemas za gume odmah ga treba izbaciti sa popisa zelja.



ne bi se složio

gume mi traju isto kaj i na Fazeru




Srki
 
Srki said:
ne bi se složio

gume mi traju isto kaj i na Fazeru




Srki

Pa bas i ne. Ovisi valda i o stilu voznje, a i motor je tezi......

12500 km na satu i treci par guma. Prednja guma prve ugradnje se je poderala bolje nego zadnja, na lijevoj strani je bila glatka ko slick
 
26 000 km i drugi set pri kraju

istina, ja u vožnji ne žderem gume ni kočnice


al kad mi neko potroši gumu na 3-4 soma (a da nije super sportska guma) na nakedu, ond znam da taj ima problem sa sobom a ne sa gumama ili motorom




Srki
 
Srki said:
26 000 km i drugi set pri kraju

istina, ja u vožnji ne žderem gume ni kočnice


al kad mi neko potroši gumu na 3-4 soma (a da nije super sportska guma) na nakedu, ond znam da taj ima problem sa sobom a ne sa gumama ili motorom




Srki
Pa stvarno nis posebno. Nit vozim po stazi ni nis. Tu i tam malo zesce voznje po zavojima. Ne palim ih jer nisam lud al se u ostrijoj voznji jako deru. Isto je i sa autoputom ak vozis vecom brzinom. Prva dva para su izdrzala po 6 tisuca i sad sam stavio nove. Inace imam dosta tvrdo podesen ovjes, a i sa gasom treba oprezno jer u kojoj god da si brzini motor dosta jako vuce i mislim da tu i guma najvise strada. Kaj se tice prednje gume, jako se malo koristim sa prednjom kocnicom(plocice su ko nove). Promijenio sam zadnje jedamput i zacas cu opet morati tak da neznam zakaj se prednja dere isto brzo kao i zadnja.
 
E odluka ti je bas prava!Od svih navedenih motora uzeo si i najruznijeg i najlosijeg,Zakljucaj temu jer se tu nema sto vise pisati.
 
Stick said:
E odluka ti je bas prava!Od svih navedenih motora uzeo si i najruznijeg i najlosijeg,Zakljucaj temu jer se tu nema sto vise pisati.
a ti si neka vertikala koja bu nam rekla kaj je ružno i loše ili obrnuto :palacdolje:
 
Evo meni je SV ljepotica prema er6 a ako tebi nije ja ti nemogu pomoći  :mrgreen:
 
Stick said:
E odluka ti je bas prava!Od svih navedenih motora uzeo si i najruznijeg i najlosijeg,Zakljucaj temu jer se tu nema sto vise pisati.
a uzeo je za što je imao novaca, bilo bi glupo očekivati da je bolji od skupljih motora
 
SaleKT said:
ma o kojim ti to kilometrima i iskustvu pričaš,  :rofl: :rofl: :rofl:

A našao se neko ko če o iskustvu pričat............ :misli:
 
jedimaster said:
Jebo ja anketu bez najprodavanijeg - Shivera  :mrgreen:
daj ne offaj..  :jesus:



Ma brijem da bu ER-6ica dobar izbor.. Ružan skoro ko moj..  (y)

brijem da je u toj klasi bez ozbiljne konkurencije, stoga što mu cijena ful stvara pristupačnost.. još da ide na plin di bi mu bio kraj.  :mrgreen:
 
Turbo said:
daj ne offaj..  :jesus:



Ma brijem da bu ER-6ica dobar izbor.. Ružan skoro ko moj..  (y)

brijem da je u toj klasi bez ozbiljne konkurencije, stoga što mu cijena ful stvara pristupačnost.. još da ide na plin di bi mu bio kraj.  :mrgreen:


eeeeej, ne vrijedaj!  :mrgreen:


kai mu fali?  :wink:
 
moj glas ide....Shiver  :inlove:
 
Koji naked?
Od ovih navedenih ni jedan  8)

ajde možda onako...u nekim ramišljanjima...z750
 
Pivi said:
Koji naked?
Od ovih navedenih ni jedan  8)

ajde možda onako...u nekim ramišljanjima...z750

Sad bas da niti jedan od navedenih ne valja  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.