Koji naked?

Što izabrati?

  • Suzuki GSF 650 K7

    Votes: 6 4.9%
  • Suzuki GSR600

    Votes: 10 8.2%
  • Honda Hornet 600 K7

    Votes: 18 14.8%
  • Honda CBF 600

    Votes: 8 6.6%
  • Kawasaki Z750

    Votes: 39 32.0%
  • Kawasaki ER6 N

    Votes: 6 4.9%
  • Yamaha FZ6 N S2

    Votes: 16 13.1%
  • Suzuki GSX 1400

    Votes: 19 15.6%

  • Total voters
    122
Status
Not open for further replies.
Srki said:
pričekaj malo pa na sniženju kupi GSX-a

ak se misliš vozit u životu a nemaš love za mijenjat motore GSX ti je jedini izbor

sve ovo ostalo je preskupo za ono kaj nudi

za razliku između Horneta i GSX dobiješ "malo" više kubika, opreme, a da o kvaliteti dijelova i ne pričamo

isto tako, GSX je ipak motor, prema kojem su Hornet, Fazer i mali Bandit igračke za curice

naravno, moraš uzet u obzir i jedini veći nedostatak a to ti je registracija koja je dosta skuplja, al vjeruj vrijedi svake kune

ili na kraju, izbaci GSX-a iz izbora, onda je tak svejedno sve je to isti drek




srki
MK Guatemala Riders
meni je rega 500 kn veća (imam 50%) ali mislim da se isplati svaku lipu ( Z ima 500 kn veći porez)
 
neznam koliko je gsx1400 pametan za prvi motor?? onda je svaki dobar za početnika
 
NEKID said:
neznam koliko je gsx1400 pametan za prvi motor?? onda je svaki dobar za početnika
pa definitivno nije.. ali nije ni jedan s tog spiska...... :misli:

 
ok, 500 ćuna zna nekom bit problem

početnici, bar oni s kojima sam ja pričao, se groze težine motora kojeg misle kupit

"kak bum ja, to je teško" i slično. jebaga pa nije to nekaj kaj buš gural uz brdo, stvar ide sama :mrgreen:

najčešće na kraju ipak kupe nekaj kaj zapravo nisu htjeli nego je nekakav kompromis tipa "ovoga se najmanje bojim" :mrgreen:

imal sam Fazera, nisam imal neko velko iskustvo (4-5 god s "velkim"motorima) al mi nije trebalo dugo da skužim da mi je stvar bezveze. jebate nesreće, kud sad s tim govnom ko će to kupit i za koju lovu?

čak je i ZR7 kojeg sam vozio par godina je za Fazera bil motor, krivo mi je bilo za krepat kaj sam ga prodo i kupil Fazera


zato si dobro razmisli na kaj buš potrošil lovu. bolje je i u kredit uletit za neku razliku nego bit za koji mjesec nezadovoljan

a nedo ti Bog da ti neko da GSX-a za probat :mrgreen:. A ti se vrati na Horneta :LOL:





srki
 
NEKID said:
neznam koliko je gsx1400 pametan za prvi motor?? onda je svaki dobar za početnika

možda R-ovi somače nisu

pametnome su svi ostali dobri




srki
 
Srki said:
imal sam Fazera, nisam imal neko velko iskustvo (4-5 god s "velkim"motorima)
srki, njemu je ovo prvi motor, bit će mu dosta 600 koje vrijeme nek savlada sve.
kud bi odmah u najgornju klasu nakeda??
a isto možeš reći nedao mu bog da mu neko da đir na gsxr-r pa nek onda sjedne na gsx i tako u nedogled.
gsx1400 definitivno nije motor za početnika  :jesus:
 
Ja glasam za Hondu cbf 600 jer ispunjava najviše toga što tebi treba.Za početnika taman, udoban i za vozača i suvozača, dovoljno snage i za sportskiju vožnju.
Ja kao što vidiš vozim novog zeca i nebi ti ga preporučio ak se misliš s nekim vozikat jer je pre neudoban za suvozača a ni za vozača ne nudi neki preveliki komfor.Ovjes je premekan(što je dobro za ove naše ceste ali ne i za stazu) a sjedalo pretvrdo neznam kaj su s tim mislili postić :? Meni doduše to ne smeta ali ak se hočeš udobno vozit ne uzimaj ga.

Sjedio sam na većini tih motora koje si stavio u anketu i mišljenja sam da ti je Hondica najbolji izbor (y)

P.S. Ova anketa gore uopće nije objektivna jer škvadra ni ne čitajući tvoje zahtjeve glasa za ono kaj se njima sviđa tak da to nemoj ni gledat nego čitaj kaj smo ti napisali pa onda izaberi (y)
 
GSX 1402 said:
pa definitivno nije.. ali nije ni jedan s tog spiska...... :misli:
pa upravo to...
ali treba bit nadnaravno glup sjest na motor od 100 i više konja da nisi ništa do sad vozio ...a da ne pričam kakvih specijalnih slučajeva ima...da voze i bez vozačke...  :? :palacdolje: :palacdolje:
 
Faber said:
pa upravo to...
ali treba bit nadnaravno glup sjest na motor od 100 i više konja da nisi ništa do sad vozio ...a da ne pričam kakvih specijalnih slučajeva ima...da voze i bez vozačke...  :? :palacdolje: :palacdolje:

Nažalost i takvih bisera ima :palacdolje: Neke čak i poznamo :mrgreen:
 
Incredible said:
Nažalost i takvih bisera ima :palacdolje: Neke čak i poznamo :mrgreen:
ma šta ti je čovječe..ima ih u nas u gradu samo što neki i neznaju.Ma jadnici bokte! takvima treba dat zabranu izdavanja dozvole za ubuduće. :palacdolje:
Ljudski isprdci! pa kako možeš sjest u vozilo ili na vozilo za koje nemaš vozačku i da ti padne uopće na pamet da ideš u promet..pa kolki mozak moraš bit da bi to napravio lol :LOL:
to su ljudi SALATE!  :lolcry:
 
Faber said:
ma šta ti je čovječe..ima ih u nas u gradu samo što neki i neznaju.Ma jadnici bokte! takvima treba dat zabranu izdavanja dozvole za ubuduće. :palacdolje:
Ljudski isprdci! pa kako možeš sjest u vozilo ili na vozilo za koje nemaš vozačku i doć uopće na promet...pa kolki mozak moraš bit da bi to napravio lol :LOL:
to su ljudi SALATE!  :lolcry:
to ti je balkan i balkanski mentalitet.....

Civilizirani Europljanin nebi ni pomislio upravljat s vozilom bez vozaćke...  ali to je druga tema...
pomozimo na izboru motora......

što više čitam postove mislim da bi ti bilo pametno uzet polovnog er5 vozit se koju sezonu, do tad češ toćno znat šta želiš i onda uzet novi motor (y)
 
Faber said:
ma šta ti je čovječe..ima ih u nas u gradu samo što neki i neznaju.Ma jadnici bokte! takvima treba dat zabranu izdavanja dozvole za ubuduće. :palacdolje:
Ljudski isprdci! pa kako možeš sjest u vozilo ili na vozilo za koje nemaš vozačku i da ti padne uopće na pamet da ideš u promet..pa kolki mozak moraš bit da bi to napravio lol :LOL:
to su ljudi SALATE!  :lolcry:

kao u auto školi te nauće vozit motor-auto ili šta?
 
dani83 said:
kao u auto školi te nauće vozit motor ili šta?
za motor je potrebno prelazit više kubikaža da bi se steklo iskustvo i potrebno znanje za veće brže i jaće motore... koji u rukama poćetnika postaju oružje...
 
NEKID said:
srki, njemu je ovo prvi motor, bit će mu dosta 600 koje vrijeme nek savlada sve.
kud bi odmah u najgornju klasu nakeda??
a isto možeš reći nedao mu bog da mu neko da đir na gsxr-r pa nek onda sjedne na gsx i tako u nedogled.
gsx1400 definitivno nije motor za početnika  :jesus:

a zašto ajde ti to meni objasni

zato kaj je 35 kila teži od Horneta?

ili zato kaj ima 7 konja više?



srki
 
Faber said:
Ljudski isprdci! pa kako možeš sjest u vozilo ili na vozilo za koje nemaš vozačku i da ti padne uopće na pamet da ideš u promet..pa kolki mozak moraš bit da bi to napravio lol :LOL:
to su ljudi SALATE!  :lolcry:
pa šta je to tako strašno, nezakonito je ali ti to opisuješ koda ubijaš nekoga, provozat se bez vozačke normalna stvar ako si dovoljno pametan da se ne precijenjuješ, moj dobar frend vozi 125sp i ima oko 10 motora i auto a nikad ništa nije položio a pametniji je od većine koju znam  a pogledaj kakve ti riječi govoriš tim ljudima
i mislim da je jako puno ljudi na ovom forumu svoj prvi motor bez vozačke vozilo
 
SM rules said:
pa šta je to tako strašno, nezakonito je ali ti to opisuješ koda ubijaš nekoga, provozat se bez vozačke normalna stvar ako si dovoljno pametan da se ne precijenjuješ, moj dobar frend vozi 125sp i ima oko 10 motora i auto a nikad ništa nije položio a pametniji je od većine koju znam  a pogledaj kakve ti riječi govoriš tim ljudima
s tim je dokazao da je JAKO pametan :palacdolje:
 
Srki said:
a zašto ajde ti to meni objasni

zato kaj je 35 kila teži od Horneta?

ili zato kaj ima 7 konja više?



srki
Srki  sve ono sa popisa je ko rođeno poćetniku za opast ......
a neko ko je probao 1 motor ne kuži to
 
GSX 1402 said:
s tim je dokazao da je JAKO pametan :palacdolje:
možda po tebi nije ali nije ni ono šta je ovaj reko, ja sam isto bez vozačke vozio svašta i kakvim me to onda čini?
 
Status
Not open for further replies.