Koji naked?

Što izabrati?

  • Suzuki GSF 650 K7

    Votes: 6 4.9%
  • Suzuki GSR600

    Votes: 10 8.2%
  • Honda Hornet 600 K7

    Votes: 18 14.8%
  • Honda CBF 600

    Votes: 8 6.6%
  • Kawasaki Z750

    Votes: 39 32.0%
  • Kawasaki ER6 N

    Votes: 6 4.9%
  • Yamaha FZ6 N S2

    Votes: 16 13.1%
  • Suzuki GSX 1400

    Votes: 19 15.6%

  • Total voters
    122
Status
Not open for further replies.
SM rules said:
možda po tebi nije ali nije ni ono šta je ovaj reko, ja sam isto bez vozačke vozio svašta i kakvim me to onda čini?

zločestim? :mrgreen:


srki
 
SM rules said:
možda po tebi nije ali nije ni ono šta je ovaj reko, ja sam isto bez vozačke vozio svašta i kakvim me to onda čini?
opasnim jer sutra bi mogao i ubit nekog jer je tebi to zgodno u tom trenutku


u svakom slućaju pravim balkancem :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
Srki  sve ono sa popisa je ko rođeno poćetniku za opast ......
a neko ko je probao 1 motor ne kuži to

ak bu opal prije bu opal sa KLE-a nego sa GSX-a



srki
 
GSX 1402 said:
za motor je potrebno prelazit više kubikaža da bi se steklo iskustvo i potrebno znanje za veće brže i jaće motore... koji u rukama poćetnika postaju oružje...

da slažem se stobom. al ja sam polago prije 6 godina na nekoj hondi onda je ta honda riknila, onda sam dalje vozio vespu i polago na njoj. i dobio vozačku do 125ccm, a motora od 125ccm ima jako brzih. s obzirom na finacijsko stanje, nisam vozio motor nikad s 18 sam dobio autamtski da mogu vozit šta oću. s 22 sam si kupio skutera 50ccm. šta ja smijem vozit sad gsx-r 1000 zato što imam vozačku, a neko ko vozi motor od 5god. i nema vozačku ne smije jel kao nema vozačku?
 
dani83 said:
da slažem se stobom. al ja sam polago prije 6 godina na nekoj hondi onda je ta honda riknila, onda sam dalje vozio vespu i polago na njoj. i dobio vozačku do 125ccm, a motora od 125ccm ima jako brzih. s obzirom na finacijsko stanje, nisam vozio motor nikad s 18 sam dobio autamtski da mogu vozit šta oću. s 22 sam si kupio skutera 50ccm. šta ja smijem vozit sad gsx-r 1000 zato što imam vozačku, a neko ko vozi motor od 5god. i nema vozačku ne smije jel kao nema vozačku?

kaj?

niš ne kužim, ima previše nepoznanica :mrgreen:



srki
 
dani83 said:
da slažem se stobom. al ja sam polago prije 6 godina na nekoj hondi onda je ta honda riknila, onda sam dalje vozio vespu i polago na njoj. i dobio vozačku do 125ccm, a motora od 125ccm ima jako brzih. s obzirom na finacijsko stanje, nisam vozio motor nikad s 18 sam dobio autamtski da mogu vozit šta oću. s 22 sam si kupio skutera 50ccm. šta ja smijem vozit sad gsx-r 1000 zato što imam vozačku, a neko ko vozi motor od 5god. i nema vozačku ne smije jel kao nema vozačku?
ma sve to stoji, ali onda nam ne trebaju zakoni ni policija ni vlada.........

polžio sam A sa 18 g 0 dana a sa 21g sjeo na 750ccm... a prije toga APN6 i 4 motora..
a ti ak imaš mozga nećeš sjest na r 1000 dok nebudeš spreman za taj motor  
 
dani83 said:
kao u auto školi te nauće vozit motor-auto ili šta?
nauče te hebenim prometnim propisima... ja sam motor sam naučio..i uz pomoć frendova starog...ali nikad nisam odlazio u promet.
što hoćeš reć da je uredu vozit bez vozačke?
Pa nije ovo Anarhija  :shock:

hondimir said:
Ajme,sto vas to muci.
GSX naravno. (y)
Naravno GSX preporučit čovjeku kojemu će to biti prvi motor..ma braaavoo..
usput! LOKACIJA: Ragusa! jesi li se ti to preselio ili?  :misli: Mislio sam da si..nemam pojma ali ne iz grada .kad ću ja tu Hondu više vidit!

eto! da vidite na čemu je ovaj lega Hondimir počeo...svaka mu čast!  (y)
 
Faber said:
nauče te hebenim prometnim propisima... ja sam motor sam naučio..i uz pomoć frendova starog...ali nikad nisam odlazio u promet.
što hoćeš reć da je uredu vozit bez vozačke?
Pa nije ovo Anarhija  :shock:
tak je čelavi (y)
 
GSX 1402 said:
tak je čelavi (y)
eto vidiš čelavi! :mrgreen: e al znaš šta mene sad hebe...
sad imam iskustva ...a nemam financijske mogućnosti za GSX!  :LOL:
e vidiš upravo zbog ovog razloga ljudi kod nas na balkanu kupuju odjednom jače motore.....koji su izvan njihovih mogućnosti upravljanja
pa bemu život zar nije tako?!

p.s. ajme šta puva i hladno je..odo ja ća spat! pa se raspravljamo sutra  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
Faber said:
eto vidiš čelavi! :mrgreen: e al znaš šta mene sad hebe...
sad imam iskustva ...a nemam financijske mogućnosti za GSX!  :LOL:
e vidiš upravo zbog ovog razloga ljudi kod nas na balkanu kupuju odjednom jače motore.....koji su izvan njihovih mogućnosti upravljanja
pa bemu život zar nije tako?!

p.s. ajme šta puva i hladno je..odo ja ća spat! pa se raspravljamo sutra  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
nisi u pravu... od 14te god sam na motoru i tek nakon 6 g vožnje sam sjeo na japanca 750 ccm a 10 g kasnije kupio svoj prvi motor u trgovini GSX 1400(to mi je 12ti motor). Koliko je ljudi danas kupilo 50 pa 125 ccm pa prešlo na 250 - 500 ccm pa onda na nešto jaće.... 0,1 % Treba bit IN pa odma bar 600.. zato i je puna crna kronika..
A ne živiš 1 dan, zaradićeš neke pare u međuvremenu prodat motor i dodat ono što si skupio pa kupit jaći motor(i imat više iskustva od motora do motora) Evo ti Crnka ...  odma na Z 750..  ili Turbo ..vozimo se na zadnjem :shock:
Imaš puno takvih glupih primjera na forumu... i onda RIP..  svi žale, svi su drugi sudionici u prometu krivi
Crnka, Turbo nemojte se ljutit što sam vas naveo kao primjer ali mnogi su se prepoznali u vama .....
 
GSX 1402 said:
nisi u pravu... od 14te god sam na motoru i tek nakon 6 g vožnje sam sjeo na japanca 750 ccm a 10 g kasnije kupio svoj prvi motor u trgovini GSX 1400(to mi je 12ti motor). Koliko je ljudi danas kupilo 50 pa 125 ccm pa prešlo na 250 - 500 ccm pa onda na nešto jaće.... 0,1 % Treba bit IN pa odma bar 600.. zato i je puna crna kronika..
A ne živiš 1 dan, zaradićeš neke pare u međuvremenu prodat motor i dodat ono što si skupio pa kupit jaći motor(i imat više iskustva od motora do motora) Evo ti Crnka ...  odma na Z 750..  ili Turbo ..vozimo se na zadnjem :shock:
Imaš puno takvih glupih primjera na forumu.
.. i onda RIP..  svi žale, svi su drugi sudionici u prometu krivi
Crnka, Turbo nemojte se ljutit što sam vas naveo kao primjer ali mnogi su se prepoznali u vama .....
Ne ljutim se, ali u jesi se našo pametan pravit.. :misli:
Ima hrpa ljudi na forumu i van njega koja se vozi na zadnjem. Samo razlika je u tome što se drugi time nisu "pohvalili", a ja jesam..
A "pohvalio" sam se čisto iz zajebancije... (iako još uvijek k*rca znam o dizanju na zadnji, digo sam ga svega triput)
To me oduvijek palilo, ali nisam dosad nikad imao ni znanja ni muda ni iskustva za tako nešto.
A sada fala bogu imam.
Vozim motore od 11.godine počevši od dedinog Pucha, Automatica, APN-a, Honde CG125, Kawe ER-5 i sada napokon Horneta..
Mislim da se moje moto iskustvo odvijalo poprilično "pametnim" koracima.
Btw, A kategoriju imam od svoje 16.g.
A dizanje na zadnji bih kategorizirao kao jednu neekonomičnu, riskantnu, ili spreseravamseakogaznamdignut stvar.
A ne kao glupi primjer.
Šta je onda Paky kralj retardusa?  :palacdolje:
Uostalom, šta ga ti nikad nisi dizao ili barem probao dić na zadnji?
Ne seri!

Razmisli prije nego navodiš neke primjere i nazivaš ih glupim, jer pritom i sam ispadaš vrlo "nepametan"

Inače slažem se sa tvojim primjerom Crnke koji je poprilično tvrdoglav i ajmo ga nazvat "glupim" što sam joj i sam valjda milijon puta rekao..
 
cbf 600 ak ti je do udobnosti za vozaca i suvozaca...
i financijska strana...vrlo povoljno, da...

al inace...hornet...
 
A jeste se nasli tu pametovat...

Daklem, da ponovim.. Nisam klasican pocetnik posto sam prvi put u zivotu vozio automatik s 10 godina, s 14 sam kupio APNca i vozio ga dosta dugo.
U međuvremenu sam probo vozit dosta toga: aprilia 125 (ne znam koja al enduro u svakom slucaju) CG125,  ER5, Transalp,  Hornet, TDM850 (skutere tu ne ubrajam jer mislim da nema apsolutno nikakve veze s ovim iz naslova) i jos nekakve krame.
A zasto nemam motor jos? Zato sto prvo zaradujem za njega...
I zasto bi odmah recimo GSXa? Da ne bacam pare bezveze.... Jer kupnjim i prodajom tesko ce mi ostat kune u djepu.

Zato sto se tice financija i svega najvise me privlace motorcici klase 600.  :mrgreen:
Pa kad uspijem onda GSXa ili nesto takvog, al kad bi mogo iskombinirat da odmah takav motor uzmem, uzeo bi bez straha.

Pozz
 
J*biga kume, najnoviji info je da će GSX ić u mirovinu zbog EURO normi.. :palacdolje:
 
CroKick said:
od kud to?
Motorevija nova..
V-Strom soma i GSX 1400 Euro 3 norme..
Ovi motori se njima neće prilagođavati..
 
Faber said:
nauče te hebenim prometnim propisima... ja sam motor sam naučio..i uz pomoć frendova starog...ali nikad nisam odlazio u promet.
što hoćeš reć da je uredu vozit bez vozačke?
Pa nije ovo Anarhija  :shock:
Naravno GSX preporučit čovjeku kojemu će to biti prvi motor..ma braaavoo..
usput! LOKACIJA: Ragusa! jesi li se ti to preselio ili?  :misli: Mislio sam da si..nemam pojma ali ne iz grada .kad ću ja tu Hondu više vidit!

eto! da vidite na čemu je ovaj lega Hondimir počeo...svaka mu čast!  (y)

nije u redu, al te u auto školi ne nauće ništa. propisa se i tak niko ne drži kad položi, a ove znakove što vidjaš non stop na cesti sam znao sa 13god, a ove koje nikad nisam vidio osim u knjizi od auto škole sam zaboravio.

trebalo bi uvst neko proklizavanje, da ljudi osjete kak to bude. a ne da misle imam abs,esp itd meni se to ne može desit
 
Turbo said:
Motorevija nova..
V-Strom soma i GSX 1400 Euro 3 norme..
Ovi motori se njima neće prilagođavati..

:shock:

katastrofa, onda nebu imal svog predstavnika u toj klasi
 
Status
Not open for further replies.