Koji naked?

Što izabrati?

  • Suzuki GSF 650 K7

    Votes: 6 4.9%
  • Suzuki GSR600

    Votes: 10 8.2%
  • Honda Hornet 600 K7

    Votes: 18 14.8%
  • Honda CBF 600

    Votes: 8 6.6%
  • Kawasaki Z750

    Votes: 39 32.0%
  • Kawasaki ER6 N

    Votes: 6 4.9%
  • Yamaha FZ6 N S2

    Votes: 16 13.1%
  • Suzuki GSX 1400

    Votes: 19 15.6%

  • Total voters
    122
Status
Not open for further replies.
Mislim, da li uopće treba reći da je GSX pravi izbor ?  :mrgreen:

Pri svakom prvom sjedanju na neki motor treba se ponašati kao da nikad do tad nisi vozio nijedan drugi, biti kritičan prema svojim mogućnostima. Obično motori mogu puno više nego što ih mi u prvi mah znamo iskoristiti. Da skratim. Nije problem odmah otići na GSX-a. Zapravo, ta mrcina se vrlo lako kreće i dobro sluša. Ipak, treba prvih par tisuća kilometara potrošiti na učenje i upoznavanje, a ne na divljanje. Jer svi znamo odvrnuti gas, ali znamo li i zakočiti ?  :(
 
francek said:
Mislim, da li uopće treba reći da je GSX pravi izbor ?  :mrgreen:

Pri svakom prvom sjedanju na neki motor treba se ponašati kao da nikad do tad nisi vozio nijedan drugi, biti kritičan prema svojim mogućnostima. Obično motori mogu puno više nego što ih mi u prvi mah znamo iskoristiti. Da skratim. Nije problem odmah otići na GSX-a. Zapravo, ta mrcina se vrlo lako kreće i dobro sluša. Ipak, treba prvih par tisuća kilometara potrošiti na učenje i upoznavanje, a ne na divljanje. Jer svi znamo odvrnuti gas, ali znamo li i zakočiti ?  :(
:mrgreen:
 
Meni je er6 super kada ga sama vozim, ali ima neke mane kada su suvozači u pitanju.
Naime taj motor dosta "skosa". Skosne kada daš gas, skosne kada mjenjaš brzine, onako rekla bi da je nekako sirov... Uglavnom, mnogo udobnije se kao suzovač vozim na cbr-ki nego na er-u. Sic je tvrd, idealan motor za jednoga, ne bih rekla da je baš pogodan za dvoje i duži put.
E sada što se tiče stavljanja drugog auspuha, dečki koji su stavili neke druge auspuhe (Gianelli) kažu da tada skosa još više i to na malim okretajima pa da ga treba preštelat - ma šta to značilo.
Snage mu ne fali. Treba probat, uglavnom se svi jako iznenade.
No stvar je u velikom dijelu do vozača. Meni još uvijek nije jasno kako me muž opere i kada zamjenimo motore pa on sjedne na ovaj a ja na cbr-ku  :misli::mrgreen:
 
amanita said:
Meni još uvijek nije jasno kako me muž opere i kada zamjenimo motore pa on sjedne na ovaj a ja na cbr-ku  :misli::mrgreen:

tehnika, tehnika....
 
amanita said:
Meni je er6 super kada ga sama vozim, ali ima neke mane kada su suvozači u pitanju.
Naime taj motor dosta "skosa". Skosne kada daš gas, skosne kada mjenjaš brzine, onako rekla bi da je nekako sirov... Uglavnom, mnogo udobnije se kao suzovač vozim na cbr-ki nego na er-u. Sic je tvrd, idealan motor za jednoga, ne bih rekla da je baš pogodan za dvoje i duži put.
E sada što se tiče stavljanja drugog auspuha, dečki koji su stavili neke druge auspuhe (Gianelli) kažu da tada skosa još više i to na malim okretajima pa da ga treba preštelat - ma šta to značilo.
Snage mu ne fali. Treba probat, uglavnom se svi jako iznenade.
No stvar je u velikom dijelu do vozača. Meni još uvijek nije jasno kako me muž opere i kada zamjenimo motore pa on sjedne na ovaj a ja na cbr-ku  :misli::mrgreen:
Pravi ženski motor...Uhhh..
 
zapravo je tako jednostavno da sam ja to tek nekidan shvatio, nakon što sam postavio slično pitanje u temi...
sa motorima ti je stvar ka sa ženama: odabereš li je razumno i po preporukama uvik će ti bit krivo što nisi birao srcem  :D
pronađi bilo di one koje su ti uži izbor i uzmi onaj u koji se zaljubiš: to će ionako najvjerovatnije biti onaj za koga će ti svi "razumni" reć BUDALOOO  :mrgreen:
al tad će ionako biti kasno hehe
moj glas ide za cbf 600 i to naked
sretno na cesti...
 
GSX 1402 said:
Ciganoviću sorry moja greška.. al sam čuo da ti je er 5 prvi motor... dalje i sam kužiš šta sam htio reć
(y) (y)
MA KO JE TO REKO!!!? P*ČKU ČU MU RAZBIT!!! NAPRAVIT ĆU MU OD JAJA GUMU ZA ŽVAKANJE!!! SIGURNO ONA TETKA KOJA SE BOMOM NAZIVA!! JEL?!














:mrgreen:
Ma nemaš frke.. :mrgreen:

A sad za ozbač, bez previše komplikejšinga. Osobno mislim da bi bilo koji Japanac u klasi 600 (oko) 100-tinjak konja općenito za lika koji nije dalabu i koji ima bar malo iskustva, bio jedan skroz super izbor..
Ta klasa motora je jedna od najekonomičnijih, najupotrebljivijih i najisplatljivijih.. Nije živčan na gasu, lagani, možeš pratit manje više bilo koju ekipu s njim, pruža dosta zabave. Super za grad, super za otvorenu cestu. Po meni mrak..

Osobno kužim da te srce vuče ka GSX-u i šta je je, motor je mrak. Ali ak ga kupiš kao prvog ozbiljnog motora, izguštao bi se prerano. Brijem da ne bi znao kojeg slijedećeg kupit.. :mrgreen:
 
Evo sad sam gledal na z1 emisiju o motorima,i bil je test nakeda. Rekli su da je hornet za curice,znači njega otpiši  :mrgreen:
A bandit za početnika  (y)
 
zlikavac said:
Evo sad sam gledal na z1 emisiju o motorima,i bil je test nakeda. Rekli su da je hornet za curice,znači njega otpiši  :mrgreen:
A bandit za početnika  (y)
gledal sam i ja ,vele da bandit nije loš..da je čak bolji od horneta,da te od z-a bole jaja  :mrgreen:  :misli:
 
sismis said:
gledal sam i ja ,vele da bandit nije loš..da je čak bolji od horneta,da te od z-a bole jaja  :mrgreen:  :misli:
Al ak nemaš jaja onda je ok..
pitaj Zlikulju.. :mrgreen:
 
zlikavac said:
bi volio ima muški motor,tj od kojeg te mogu bolit jaja  :mrgreen:  :jesus:
Ovaj mi je poprilično muški već zato što se na njega uglavnom žene pale, pa za njega barem znam da nije gay.. :mrgreen:
A meni ipak nekak draže da me jaja ne bole.. 8)  :jesus:
 
Turbo said:
Ovaj mi je poprilično muški već zato što se na njega uglavnom žene pale, pa za njega barem znam da nije gay.. :mrgreen:
A meni ipak nekak draže da me jaja ne bole.. 8)  :jesus:

nemoj lagat da te ne bole kad si se neki dan plakal :mrgreen: al to svejedno ne znači da voziš muški motor :jesus:
 
Incredible said:
nemoj lagat da te ne bole kad si se neki dan plakal :mrgreen: al to svejedno ne znači da voziš muški motor :jesus:
Pa boljela su me zato što sam vozio muškim stilom.. :mrgreen:
 
Incredible said:
nemoj lagat da te ne bole kad si se neki dan plakal :mrgreen: al to svejedno ne znači da voziš muški motor :jesus:
ma pusti ga, samo nek on misli kak ima muški motor.  :LOL:
 
Off-ate s tim Z-ovima čovjeku po temi.. :mrgreen: :LOL: :jesus:
 
Incredible said:
nemoj lagat da te ne bole kad si se neki dan plakal :mrgreen: al to svejedno ne znači da voziš muški motor :jesus:
Al zato vozi komade na njemu.. 8)
 
barby76 said:
Al zato vozi komade na njemu.. 8)

komade čega? :mrgreen:

dosta offa

ma kad malo bolje razmislim tema je tak i tak bezveze jer čovjek uopće ni ne kupuje motor :palacdolje:
 
Incredible said:
komade čega? :mrgreen:

dosta offa

ma kad malo bolje razmislim tema je tak i tak bezveze jer čovjek uopće ni ne kupuje motor :palacdolje:
Kupit će ga! bez brige, bum ga ja nafukal!
To mi je kum btw.. :mrgreen: (y)


Inače da ne bi bio off, ja navijam za FZ6-icu ili GSF-a..
 
Status
Not open for further replies.