Koji naked?

Što izabrati?

  • Suzuki GSF 650 K7

    Votes: 6 4.9%
  • Suzuki GSR600

    Votes: 10 8.2%
  • Honda Hornet 600 K7

    Votes: 18 14.8%
  • Honda CBF 600

    Votes: 8 6.6%
  • Kawasaki Z750

    Votes: 39 32.0%
  • Kawasaki ER6 N

    Votes: 6 4.9%
  • Yamaha FZ6 N S2

    Votes: 16 13.1%
  • Suzuki GSX 1400

    Votes: 19 15.6%

  • Total voters
    122
Status
Not open for further replies.
Turbo said:
Kupit će ga! bez brige, bum ga ja nafukal!
To mi je kum btw.. :mrgreen: (y)

ma može ti bit i dečko ali se nebu s nama vozil ak ne kupi krawu :jesus:

a ja nebi vjeroval za Hondu 8)
 
Incredible said:
ma može ti bit i dečko ali se nebu s nama vozil ak ne kupi krawu :jesus:
Dosta vam je i jedan uljez.. :LOL:
 
francek said:
Mislim, da li uopće treba reći da je GSX pravi izbor ?  :mrgreen:

Pri svakom prvom sjedanju na neki motor treba se ponašati kao da nikad do tad nisi vozio nijedan drugi, biti kritičan prema svojim mogućnostima. Obično motori mogu puno više nego što ih mi u prvi mah znamo iskoristiti. Da skratim. Nije problem odmah otići na GSX-a. Zapravo, ta mrcina se vrlo lako kreće i dobro sluša. Ipak, treba prvih par tisuća kilometara potrošiti na učenje i upoznavanje, a ne na divljanje. Jer svi znamo odvrnuti gas, ali znamo li i zakočiti ?  :(

:cool:

Samo da opet ponovim, tesko da cu to moc financijski zaokruzit... Jer nije bas isto 70000kn i 50000kn.  :D
 
-VeX- said:
:cool:

Samo da opet ponovim, tesko da cu to moc financijski zaokruzit... Jer nije bas isto 70000kn i 50000kn.  :D

ne znam, al mislim da je to reko master Joda....

follow your heart, young jedi  :mrgreen:

nema smisla slusat misljenje par stotina ljudi...

ak znas kolko para imas, ak znas kaj ti se svidja, probaj isprobat...i onda SAM odlucis...
jednostavno, ja nebi nikad kupio motor da sam slusao misljenja drugih ljudi...
znao sam kaj sam htio i to sam kupio....
 
e da je lako kupit motor ja isto nebi gledo ove 'jeftine'  :LOL: odmah breva 850 .. al hebiga nije da se ima 80ak tisuca viska



nego korni kak si zadovoljan sa cbf-om 600n? vidio sam da je na akciji sad 49 990.. mene ne zanimaju motori veci od 600ccm i voznja na zadnjem naganjanje 300 i tak.. a cbf mi je najslicniji starom hornetu a novi je (uz suzuki gsf)
 
barby76 said:
Al zato vozi komade na njemu.. 8)

hvala na komplimentu.  :mrgreen:


Vex - probaj sve, pa odluči, jer ovako budeš još manje znao nego prije.
 
Vex! Dodaj i Triumpha Street Tripla u anketu.. (y)
I kupi ga! (y) (y) (y)
 
crnka said:
hvala na komplimentu.  :mrgreen:


Vex - probaj sve, pa odluči, jer ovako budeš još manje znao nego prije.

Naravno da sam mislila na tebe.. (y)
 
giantMC said:
e da je lako kupit motor ja isto nebi gledo ove 'jeftine'  :LOL: odmah breva 850 .. al hebiga nije da se ima 80ak tisuca viska



nego korni kak si zadovoljan sa cbf-om 600n? vidio sam da je na akciji sad 49 990.. mene ne zanimaju motori veci od 600ccm i voznja na zadnjem naganjanje 300 i tak.. a cbf mi je najslicniji starom hornetu a novi je (uz suzuki gsf)

kak sam zadovoljan???
ovak...motor je savrsen...kocnice su odlicne, ful je udoban motor...ali...da, uvijek postoji ali....
,alo je preslab, al to cu sljedece godine rjesit kod stricheka doktora za honde.... :mrgreen:
malo je zastita od vjetra fakt ap, al velim ti, to sam rjesil ugradnjom malog vjetrobrana....
ciklistika je tipicna hondina-daklem, savrsena...jest da malo vise neravnina za redom (citaj: zagorske ceste) znaju te malo prestrasit, al stvarno, motor je odlican za uzivanciju...
nije prebrutalan, al opet-->IDE...

daklem, ak ti je do uzivancije u voznji, i da udobno i sigurno stignes nekud, moj savjet ti je definitivno cbf....
 
KorniKornjaca said:
kak sam zadovoljan???
ovak...motor je savrsen...kocnice su odlicne, ful je udoban motor...ali...da, uvijek postoji ali....
,alo je preslab
, al to cu sljedece godine rjesit kod stricheka doktora za honde.... :mrgreen:
malo je zastita od vjetra fakt ap, al velim ti, to sam rjesil ugradnjom malog vjetrobrana....
ciklistika je tipicna hondina-daklem, savrsena...jest da malo vise neravnina za redom (citaj: zagorske ceste) znaju te malo prestrasit, al stvarno, motor je odlican za uzivanciju...
nije prebrutalan, al opet-->IDE...

daklem, ak ti je do uzivancije u voznji, i da udobno i sigurno stignes nekud, moj savjet ti je definitivno cbf....

EEEEEEe.... to je onaj dio koji mene muci. Naravno da imam love vec bi bio cbf moj, al ovako razmisljam... :D

Naravno o GSXu. ....  :mrgreen:
 
KorniKornjaca said:
kak sam zadovoljan???
ovak...motor je savrsen...kocnice su odlicne, ful je udoban motor...ali...da, uvijek postoji ali....
,alo je preslab, al to cu sljedece godine rjesit kod stricheka doktora za honde.... :mrgreen:
malo je zastita od vjetra fakt ap, al velim ti, to sam rjesil ugradnjom malog vjetrobrana....
ciklistika je tipicna hondina-daklem, savrsena...jest da malo vise neravnina za redom (citaj: zagorske ceste) znaju te malo prestrasit, al stvarno, motor je odlican za uzivanciju...
nije prebrutalan, al opet-->IDE...

daklem, ak ti je do uzivancije u voznji, i da udobno i sigurno stignes nekud, moj savjet ti je definitivno cbf....


hvala na malo insight-u.. a sto se tice snage, meni za prvi veliki motor je to sasvim dovoljno.. pogotovo ako mirno mogu ic na put s njim, bez straha preticat (naravno ne ludjacki nego u normalnim situacijama)
 
giantMC said:
hvala na malo insight-u.. a sto se tice snage, meni za prvi veliki motor je to sasvim dovoljno.. pogotovo ako mirno mogu ic na put s njim, bez straha preticat (naravno ne ludjacki nego u normalnim situacijama)

nema na cemu... :mrgreen:
meni je to isto prvi motor...mislim, vlastiti...a posto mi placa nije bas najbajnija, uzeo sam cbf-a  :(
sljedece godine ak necu kupit auto, uzet cu il horneta novog, al onog od soma kubika kaj se priprema il bi uzeo cb 1300...
al bit ce honda, uglavnom...

a sad...kaj ce biti sljedece godine...ko bi znao...
i dal ce biti auto il motor... :mrgreen:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,70524.0.html
proćitaj i razmisli


kupi polovni er5 vozi bar sezonu(ali se vozi) i dobićeš iste pare za motor..
možda izgubiš 100-200 e ali češ puno naućit jer je motor savršen za poćetnika...
a onda šta te volja (y)
 
GSX 1402 said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,70524.0.html
proćitaj i razmisli


kupi polovni er5 vozi bar sezonu(ali se vozi) i dobićeš iste pare za motor..
možda izgubiš 100-200 e ali češ puno naućit jer je motor savršen za poćetnika...
a onda šta te volja (y)

cek malo??kaj ima razmisljat???
o tome kak potrosit pare na nesto STO MU SE NE SVIDJA?  :misli: ispricavam se radi velikih slova, sam sam htjel naglasiti...
bez uvrede,covjek vjerojatno zna kaj oce...i sam je napisao kaj mu je vodilja u kupnji motora...
udobnost, ne pretjerana snaga, cijena...

after all, sudbina je neizbjezna...

meni su isto ljudi govorili kad sam kupovao jaci motor: nemoj, razbit ces se...
a vozio sam speedfighta2 pune 4 godine i dopi..... mi onak hard...
i eto, kupio si 600 ccm motor...u 6 mj...i sad na kontu imam 6000 km, bez ogrebotine i pola hrvatske prodjeno...
dakle, ima puno toga u glavi, a i puno u sudbini...

kud bi dosli da razmisljamo o tome kolko nas gine na cestama, a zelimo si kupit motor???
ak neko o tome razmislja, nek kupi auto il bicikl...


cinjenica: vozis se, ugrozen si...pa sad, dal ti bio na motoru, u autu, autobusu, kamionu, vlaku il avionu...sve ti je to isto...

i znam da kad mi buraz i seka poloze vozacki, kupujem im jaci motor...ne zelim da riskiraju na glupom skuteru...
smatram da ak zele vozit, bit ce sigurniji na jacem motoru...

naravno, nadam se da ce se crnka cim prije oporavit...
 
GSX 1402 said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,70524.0.html
proćitaj i razmisli

kupi polovni er5 vozi bar sezonu(ali se vozi) i dobićeš iste pare za motor..
možda izgubiš 100-200 e ali češ puno naućit jer je motor savršen za poćetnika...
a onda šta te volja (y)

Mislim da je bezbeze o tom raspravljat posto ja imam iskustva u prometu i s motorom i s autom. Doduse s autom imam nebrojeno puno vise al ipak...
I naravno da je jedini problem para. Da nije, vec bi odavno vozio nesto, prakticki bilo kaj.
Mislim da bi prvo kupio turbov ER5 jos onda kad ga je prodavo.    :mrgreen:
Ovako se slapam s autom.
 
Ja kupio FZ6N, motor je fenomenalan, ali...
Nije za putovanja, jako mu fali zaštita od vjetra. Nije to uopće problem kad putuješ otvorenom cestom, ali na autocesti je drž-nedaj, preko 180  se stvarno moraš boriti sa vjetrom. Za putovanja treba imati oklop, makar vjetrobran jer, osim što ti puše po glavurdi i milom trupu, vjetar ti jako širi noge (osjećaš se kao zadnja kurva natakača). Ja sam prvih mjesec dana imao muskulfiber u preponama. Sada sam nabildao noge pa mi to nije neki veliki problem ali bi bilo lakše da ne puše toliko.
Pozdrav i sretno sa kupovinom! Nema loših motora osim gnjusnih talijana!
 
stari gnjus said:
Ja kupio FZ6N, motor je fenomenalan, ali...
Nije za putovanja, jako mu fali zaštita od vjetra. Nije to uopće problem kad putuješ otvorenom cestom, ali na autocesti je drž-nedaj, preko 180  se stvarno moraš boriti sa vjetrom. Za putovanja treba imati oklop, makar vjetrobran jer, osim što ti puše po glavurdi i milom trupu, vjetar ti jako širi noge (osjećaš se kao zadnja kurva natakača). Ja sam prvih mjesec dana imao muskulfiber u preponama. Sada sam nabildao noge pa mi to nije neki veliki problem ali bi bilo lakše da ne puše toliko.
Pozdrav i sretno sa kupovinom! Nema loših motora osim gnjusnih talijana!

Sve je meni jasno, isprobo sam to sto znaci i kolko znaci oklop i kako je voziti se bez njega, isto ko sto mi je jasno da cu putovat autoputom samo kad je to iznimno nuzno.... Nije mi cilj imat putnu brzinu preko 150 km/h...

A ima i jos jedna stvar. Kad cu vozit zenu tako i tako se necu vozit brzo...  :mrgreen:

uglavnom definitivno ocu naked.... I po ovoj maloj anketici vidim da je svejedno kaj kupim, ali bolje jace. :D
 
Status
Not open for further replies.