Koji naked?

Što izabrati?

  • Suzuki GSF 650 K7

    Votes: 6 4.9%
  • Suzuki GSR600

    Votes: 10 8.2%
  • Honda Hornet 600 K7

    Votes: 18 14.8%
  • Honda CBF 600

    Votes: 8 6.6%
  • Kawasaki Z750

    Votes: 39 32.0%
  • Kawasaki ER6 N

    Votes: 6 4.9%
  • Yamaha FZ6 N S2

    Votes: 16 13.1%
  • Suzuki GSX 1400

    Votes: 19 15.6%

  • Total voters
    122
Status
Not open for further replies.
miha_vg said:
Kolko ti troši CBF? Onak fakat normalne vožnje ( po meni je normalna do 100 km/h po lokalnim cestama i po otvorenoj cesti )

ja se ne vozim normalno  :mrgreen:

imas u topicu kolko vam trosi motor negdje kaj sam napisao kolko sam potrosio od paga do zagreba...
dosao mi je prosjek 6,3 litre...tak nekak...

a inace, moze i nize...oko 5 do 5,5 l na 100 km...a moze i puno vise...racunaj da mi za 50 kn benzina izdrzi punih 65 km i onda mi pocne svjetlit rezerva...
 
Ja ne znam da l sam ja u kuPcu ili koji mi je, al me Pebe ta potrošnja  :misli:
Jel puno za motor 5,5 litara prosjeka? Mislim inače, kod 600-tki? Nakeda i tourera mislim. Pa tak svi troše kaj ne? A mogu i manje. Evo, frend ima novog Horneta, vozimo se na more i trošio mu je 3.9 litara! Pa zamisli! to je fakat malo za taj motor... dobro ajde, nije prelazio 100 km/h... Jel bi mogao tako spustit CBF 600?
 
miha_vg said:
Ja ne znam da l sam ja u kuPcu ili koji mi je, al me Pebe ta potrošnja  :misli:
Jel puno za motor 5,5 litara prosjeka? Mislim inače, kod 600-tki? Nakeda i tourera mislim. Pa tak svi troše kaj ne? A mogu i manje. Evo, frend ima novog Horneta, vozimo se na more i trošio mu je 3.9 litara! Pa zamisli! to je fakat malo za taj motor... dobro ajde, nije prelazio 100 km/h... Jel bi mogao tako spustit CBF 600?

mozes ga spustit do 4,5 litre....u to sam uvjeren...al ja nemam zivaca se tak vozit...al u 6.brzini da se vozis 100 kmh, mislim da bi isto bio takav prosjek...racunaj da s rezervom (3,5 l) radim po 70 km, pa tek onda idem tankirat jer mi se ne isplati riskirat da negdje ne ostanem bez benze...
 
To je ok...
Ma kužiš, cura i ja se volim puno vozit i putovat, a kad putujemo, fakat lagano krstarimo, 60-90 km/h....e, meni je bitno kad ga u takvoj vožnji stavim u 6. da mi ne troši, ali kad ga stisnem, pa nek troši, a kaj sad...
 
miha_vg said:
To je ok...
Ma kužiš, cura i ja se volim puno vozit i putovat, a kad putujemo, fakat lagano krstarimo, 60-90 km/h....e, meni je bitno kad ga u takvoj vožnji stavim u 6. da mi ne troši, ali kad ga stisnem, pa nek troši, a kaj sad...

onda je ovo pravi motor za tebe i curu...
moja cura je isto odusevljena udobnoscu tog motora...
stvarno se je lijepo vozit...
zaleti se sutra do oroslavja, pa mozemo ugovorit probni krug :D  :mrgreen:
 
Nemoj mi dvaput reć  :wink:

Mislim, to Miha viče, ne da mu se pisat sad  :mrgreen:
 
miha_vg said:
Evo budem ja ukratko...

Dakle, po meni su glavne razlike slijedeće: Bandit ima 50 ccm više, dakle raspolaže većim okretnim momentom, koji je bitan za dobro ubrzanje u visokom stupnju prijenosa, pri niskim brojem okretaja (npr. Fazer 600 moraš dizat na visoke okretaje), nadalje, jači je ( Honda 77,5 KS, Suzuki 86 KS), Bandit ima elektronsko kontrolirano ubrizgavanje goriva (rezultat kojeg su manja potrošnja i bolji odaziv na gas), Bandit je (pretpostavljam samo, sorry) teži za kojih 15-ak kg, meni osobno je Honda CBF 600 N malo ljepša, cijena je na strani Honde ovaj put, ali ta minimalna razlika u 3 500 kn nije nepremostiva. Kaj još... Kočnice su vrlo dobre na oba motocikla, oba su toureri... Kaj još... Ne mogu se sjetit...  :mrgreen: Oba motora su udobna, kažem, za uživanciju krstarenjem po zavojitim cestama... Oba imaju hlađenje tekućinom... Hondina mana je kaj nema pokazivač količine goriva... Meni je to fakat bad, ne znam zakaj  :wink:

Moje mišljenje je da bi se bilo tko u ovom slučaju odlučio za Hondu, mora stvarno bit ''Honda fan''. Suzuki ovaj put (moje mišljenje) pobjeđuje.

Fakat mi je ljepša Honda.


pa u principu tehnicke podatke znam procitat  :mrgreen: tak da snaga brzina tezina su mi poznati podaci.. i to se lako nadje.. vise je zanimljivo, pouzdanost, upravljivost, potrosnja, kocenje, info koji je ipak korak iznad samih specifikacija.. pogotovo za nekog kome bi to bio prvi motor..
inace po tehnikalijama razum vuce suzukiju, ali srce ipak hondi  :LOL: no oba su lijepa a isto tak svaki ima neki detalj koji je na onom drugom ljepse napravljeno (npr ljepse su mi trokrake felge kakve je stari hornet imo a na banditu su nego ove na hondi, elegantnije pozicionirane cijevi ispuha na suzukiju, ali ljepsi i bolje postavljen lonac na hondi, ono bas glupi detalji :LOL: )
 
giantMC said:
pa u principu tehnicke podatke znam procitat  :mrgreen: tak da snaga brzina tezina su mi poznati podaci.. i to se lako nadje.. vise je zanimljivo, pouzdanost, upravljivost, potrosnja, kocenje, info koji je ipak korak iznad samih specifikacija.. pogotovo za nekog kome bi to bio prvi motor..
inace po tehnikalijama razum vuce suzukiju, ali srce ipak hondi  :LOL: no oba su lijepa a isto tak svaki ima neki detalj koji je na onom drugom ljepse napravljeno (npr ljepse su mi trokrake felge kakve je stari hornet imo a na banditu su nego ove na hondi, elegantnije pozicionirane cijevi ispuha na suzukiju, ali ljepsi i bolje postavljen lonac na hondi, ono bas glupi detalji :LOL: )

eto,kad se miha vrati, reci ce ti dojmove u voznji na cbf-u...
 
e pa to se trazi.. usporedba nekog s iskustvom na oba motora.. podatke svak moze procitat  :mrgreen:

nadam se da je siso s motora sa osmjehom na licu..  :mrgreen:
 
giantMC said:
e pa to se trazi.. usporedba nekog s iskustvom na oba motora.. podatke svak moze procitat  :mrgreen:

nadam se da je siso s motora sa osmjehom na licu..  :mrgreen:

je, sisao je s osmjehom...  :mrgreen:
cak se i njegovoj curi svidjalo....

a ja sam imao malo cudnu facu jer nisam bas naviknut na voznju ybr-a...al taj ybr ima prebrutalan zvuk s kuceljom gore...
 
hahaha je vozio sam taj motorin u autoskoli  :mrgreen: prejak..

vozim se neki dan sa starim, idemo u grad i sad vozim prek mosta, vidim u retrovizoru okruglo svijetlo motora, reko ajd necu brzo vozit sad ce me stic pa da vidim kaj je to.. i cekam cekam cekam, preso most nista.. vidio sam ga tek na semaforu sa vukovarskom kad je doso napred  :LOL: onda mi je postalo jasno zasto sam tolko ceko kad sam vidio kaj je..

hehe bez uvrede, meni je to fora motor, odlican je za grad, uzivo sam na njemu.. samo malo nejde.. al jos uvijek ide bolje od ne imanja motora.. damn  :mrgreen:
 
giantMC said:
hahaha je vozio sam taj motorin u autoskoli  :mrgreen: prejak..

vozim se neki dan sa starim, idemo u grad i sad vozim prek mosta, vidim u retrovizoru okruglo svijetlo motora, reko ajd necu brzo vozit sad ce me stic pa da vidim kaj je to.. i cekam cekam cekam, preso most nista.. vidio sam ga tek na semaforu sa vukovarskom kad je doso napred  :LOL: onda mi je postalo jasno zasto sam tolko ceko kad sam vidio kaj je..

hehe bez uvrede, meni je to fora motor, odlican je za grad, uzivo sam na njemu.. samo malo nejde.. al jos uvijek ide bolje od ne imanja motora.. damn  :mrgreen:

ma znam...nije los motor, al mu treba neko vrijeme da ubrza...jednostavno, nisam naviknut na to... :(
al eto, mihi je za sad dovoljan, a kasnije ima vremena da nabavi jaci motor...
zato je danas i isprobavao cbf-a mojeg, da vidi kak to ide...
 
ja sam dugo razmisljo uzet ybr, 125 il 250 svejedno (ili neki drugi motor 250, aprilia recimo, honda, ima tu svaceg).. al gledam, kome to prodat poslje, a mogu nesto solidno rabljeno uzet.. hornet 2002 ima vec od 30 kilokuna
 
giantMC said:
ja sam dugo razmisljo uzet ybr, 125 il 250 svejedno (ili neki drugi motor 250, aprilia recimo, honda, ima tu svaceg).. al gledam, kome to prodat poslje, a mogu nesto solidno rabljeno uzet.. hornet 2002 ima vec od 30 kilokuna

a daj mi ti reci, kakvo ti iskustvo na motorima od prije imas????

jest da sad malo serem i kaj sve ne, al bilo bi pozeljno da si bar neko vrijeme skuter vozio ak nist drugo...

i jest da ima puuuno u glavi vozaca....
 
u glavi imam puno, djecje bolesti sam proso sa autom odavno  :mrgreen:

skuter sucks.. vozio sam tomeka i hondu neku staru, crosser al neznam model 80ccm.. a sad sam polozil nedavno A
 
APRILIA SHIVER!!!

btw. stavi ju na popis?!

nadam se da ti je izmakla greskom...  (y)
 
giantMC said:
u glavi imam puno, djecje bolesti sam proso sa autom odavno  :mrgreen:

skuter sucks.. vozio sam tomeka i hondu neku staru, crosser al neznam model 80ccm.. a sad sam polozil nedavno A

i skuter je nesto, vjeruj mi...barem kaj se tice ponasanja na 2 kotaca u prometu...
mislim, ja navijam da uzmes motor...

al te djecje bolesti u autu...hmm...auto nije motor...i to sam znas...
a uzmes neki 600 ccm motor od kojih 100 KS, mislim da ce ti bit u glavi samo to kak da odvrnes gas...
jer vjeruj mi, svaka glava se zanese, kolko god ona hladna bila... (y)
 
bsobak said:
APRILIA SHIVER!!!

btw. stavi ju na popis?!

nadam se da ti je izmakla greskom...  (y)

stigla ti je????  :shock: :shock: :shock:

dojmovi  :mrgreen:
 
KorniKornjaca said:
stigla ti je????  :shock: :shock: :shock:

dojmovi  :mrgreen:

ma stigla je vrazju mater...  :misli:      :wink:

stigel mi je chir na zelucu....od cekanja....  (y) :wink:
a hebiga......valjda ce bit uskoro jeba ga vrag....  :twisted:
 
Status
Not open for further replies.