koji top za KLE 500

noname pu

New member
Pozdrav ;


Promjenio bi originalni top na KLE-u jer mi se zvuk baš ne sviđa , pa molim ponosne vlasnike istog da podijele svoja iskustva šta su stavljali i šta valja . :idea:
 
Stavljao se, a i još se stavlja, uglavnom shacal ili wings. Osobno imao ovog zadnjeg i još mi zuji u ušima njegov zvuk.
Uglavnom, promjenom topa ovo postaje zanimljiva igračka.
 
Vitooooooo

Javiiiiii seeeeeeeee
 
Ne spavam, stigao ovog trena...

Shacala sam ja stavio, cuo sam Freshmanov motor.

I pored svih upozorenja da cu poluditi od buke, ja sam ga stavio i sad me po gradu cuju, prekrasan zvuk, uzivas u svakom milimetru gasa, ali ako ides izvan grada, obavezno trazi da ti naprave DB killer jer ces umrijeti.

Isao sam samo preko vikenda do Paga, imao sam upalu uha 7 dana poslije toga iako sam vozio s cepicima za usi...

Ali, definitivno vrijedi staviti jaci auspuh, pogotovo radi gradske voznje!

:mrgreen:
 
ARROW Paris Dakar Replica.Imam ga od pocetka do kraja i toplo preporucujem svima.
 
Bok svima!
Definitivno sam za Wings jer je zvuk mraaak...
Imam ga na KLE-u oko 1000km i prezadovoljan sam. Uz top sam dobio i db-killer, a koštao me 200 eurića u SLO kod Marović Gorazda u Ptuju.
 
vlucic said:
Ne spavam, stigao ovog trena...

Shacala sam ja stavio, cuo sam Freshmanov motor.

I pored svih upozorenja da cu poluditi od buke, ja sam ga stavio i sad me po gradu cuju, prekrasan zvuk, uzivas u svakom milimetru gasa, ali ako ides izvan grada, obavezno trazi da ti naprave DB killer jer ces umrijeti.

Isao sam samo preko vikenda do Paga, imao sam upalu uha 7 dana poslije toga iako sam vozio s cepicima za usi...

Ali, definitivno vrijedi staviti jaci auspuh, pogotovo radi gradske voznje!

:mrgreen:

Moram priznat da je jako dobar zvuk, pogotovo kad se usporedi sa serijalom.
 
Hvala svima , odgovora više nego dovoljno . Sada kreće akcija di je jeftinije i to je to . :cool: