Koju kacigu?

BLADERIDER

New member
Uzeo bi nešto jeftinije, do 900kn. Zapela me je za oko ixs hx 242, odgovara mi cijena a i iste je marke ko i jakna mi i boja se podudara s jakninom. Što se tiće drugih marki, ima tko kakve preporuke, da je isprobo neku kacigu u tom rangu? :D
 
...agv na primjer?

Nabavio sam solidnu kacigu za 700 kuna. Dobro lakirana, ventili za zrak
s gornje strane... model GP2
 
Frend je uzeo nedavno neku IXS-ovu, nisam siguran koji model, ali je kostala oko 800 kn...i nije bas zadovoljan s njom, veli da mu je uzasno bucna...
 
ne znam, al jednostavno brijem da su te kacige kao da nemas nis na glavi, cemu bacat novce onda, vozi se bez kacige.
 
e ljudi moji...kaj uopče ne volite svoje glave :cry:
kaciga je zadnji komad opreme za kojeg bi škrtario :!:
 
Hvala bogu nisam još napravil A-test na svojoj, ali nakon pada frenda sam definitvno odlučio, da ne škrtarim na kacigi. Imao je neku staru Nolanku...otvorila se kao cvijet :cry: :cry:
 
Bladerider....pogledaj si Nitro kacige, koje su isto jeftine i kao malo bolje kvalitete (bar tak kažu neki) ili Shark S500..mislim da je cjena isto tu negdje
 
ja imam AGV,(za 700 kn) i samo jedna rijeć: smeće!
valjaju samo oni top modeli, i više nikad neću kupit jeftinu kacigu, jer je to bačen novac
 
LiQuId said:
Bladerider....pogledaj si Nitro kacige, koje su isto jeftine i kao malo bolje kvalitete (bar tak kažu neki) ili Shark S500..mislim da je cjena isto tu negdje

Cuo sam da su nitro dosta loše što se završne obrade tiće. Ali pogledat ću.
 
Ja sam gledao neku od 1500kn i činilo mi se je ok...ovak na prvi pogled...

Ali kupil ju nebi nikad :twisted:
 
Umal da zaboravim. :) Ja se stvarno ne razumijem u kacige, ni najmanje... Al sam kod jednog mog prijatelja vidio da koristi kacigu koju koristi posada boba. Ako se dobro sjecam BMWova je. Inace taj momak je bio u BH reprezentaciji... Drzao sam tu kacigu u ruci, pravo je lagana a definitivno je cvrsta jer bas ta njegova je testirana na glavama... Ucinilo mi se to interesantno, pa reko da podjelim. :)