Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

Spori

Well-known member
Mar 7, 2016
1,655
25
48
pgz
Je to je sasvim normalno uvijek moraš bit nekoliko koraka ispred svih
Da.
I razmišljati tako da će izvesti ono što ti nikad nebi palo na pamet napraviti u prometu.

Stig

Member
Aug 6, 2017
215
3
18
Zagreb
Nevjerojatno, jučer, provučem se po Vukovarskoj do semafora i stojim u leru i čekam na crvenom, pješaci prelaze zebru, i ide neka plavuša i tipka po mobitelu i prelazi zebru sa ovima već pomenutim pješacima, i kako gleda mobite, baca ju u stranu i pješke se zaleti u mene, kad se zbrecala pital sam ju jel treba prevoz hahaha, koliko moraš bit lud da prelaziš zebru i tipkaš po mobu.....
ma kaj lud, nije to nista, kod mene u kvartu na tri krizanja (u nizu) stavili semafore, ali jos nisu u funkciji, prva tri dana kada sam prolazio (na posao i nazad) gro ekipe uredno dodje sa mobom tipkajuci, stane, stine tipku za pjesake na semaforu i tup odma glavu nazad dolje u mobitel i tipkanje, i cekaju zeleno a semafor uopce jos struje provucene nema, eto do kuda seze ljudska glupost, nevjerojatno..

• Haha
Reactions: Luke

Stig

Member
Aug 6, 2017
215
3
18
Zagreb
Da, navodno i kod nas postoji jedan ako se ne varam, kao pilot projekt ili nesto slicno, umjesto da im rokaju kazne oni im jos podilaze i nalaze rijesenja da bi kao zombi mogli hodat sto vise sa glavama zabijenim u mobitele..