Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

Je to je sasvim normalno uvijek moraš bit nekoliko koraka ispred svih
Da.
I razmišljati tako da će izvesti ono što ti nikad nebi palo na pamet napraviti u prometu.
 
Nevjerojatno, jučer, provučem se po Vukovarskoj do semafora i stojim u leru i čekam na crvenom, pješaci prelaze zebru, i ide neka plavuša i tipka po mobitelu i prelazi zebru sa ovima već pomenutim pješacima, i kako gleda mobite, baca ju u stranu i pješke se zaleti u mene, kad se zbrecala pital sam ju jel treba prevoz hahaha, koliko moraš bit lud da prelaziš zebru i tipkaš po mobu.....

ma kaj lud, nije to nista, kod mene u kvartu na tri krizanja (u nizu) stavili semafore, ali jos nisu u funkciji, prva tri dana kada sam prolazio (na posao i nazad) gro ekipe uredno dodje sa mobom tipkajuci, stane, stine tipku za pjesake na semaforu i tup odma glavu nazad dolje u mobitel i tipkanje, i cekaju zeleno a semafor uopce jos struje provucene nema, eto do kuda seze ljudska glupost, nevjerojatno..
 
  • Like
Reactions: R3mba
Da, navodno i kod nas postoji jedan ako se ne varam, kao pilot projekt ili nesto slicno, umjesto da im rokaju kazne oni im jos podilaze i nalaze rijesenja da bi kao zombi mogli hodat sto vise sa glavama zabijenim u mobitele..
 
eh, koliko kompleksaša ovih dana po gradu :mrgreen:

...dođe naša sirotinja na praznik pokazati neke
malo jače drnde (aute stare preko 10god. i "milion" km)
što su ponosito, vjerojatno po prvi put zaradili u bijelom svijetu,

pa da ne pišem samo za kad sam na motoru i ležerno
idem na kavicu, već i autom u povratku neki dan iz Zagreba, :)

'ko blesava djeca kad kupe nešto jače, pa mora selo da vidi,
čim ugledaju malo jači motor/auto odmah race

a našli su koga će impresionirati :mrgreen: :LOL:
 
...na A3 (ZG-SB) nisam dugo vidio takve gužve,
još od doba turskih konvoja i autoputa bratstva i jedinstva :LOL:

a u gradu/ovima sirotinje u 3PM :mrgreen:
 
skoro tip,opal mi zadnji lonac ,na pandici
 
Liječe ljudi komplekse, tamo gdje rade ne smiju prdnuti na glas da ne poberu kaznu pa se došli malo izživiti na "domaćem" terenu. Ja ako ih i ne razumijem bar ih mogu žaliti 😁.
 
  • Like
Reactions: Dale
Prije tjedan dana 🦌 je skrenuo lijevo iz desnoj trake. Došlo je do sudara. Lik je pobjegao 🤬

02DF11F5-8757-43CD-95B6-1DC88C32E97C.jpeg
 
Meni se slabo događaju opasne situacije u prometu, vecinom sam ja drugima opasna situcija 🤔 pred malo skoro pokupio nekog svabu na gs-u...srecom pa vozi bolje od mene, pa obojica izvukli zivu glavu
 
Danas.
Na pravcu iza Sinja Reno Megane iz suprotnog smjera se daje u pretjecanje , ulazi posred moje trake i ide ravno na mene. Šanse da se vrati na vrijeme nazad u svoju traku - nema.
Ja gledam di ćeš ti sinko...
A ništa,dan se skroz uz desni rub da mu napravim mjesta. Proša je pola metra od moje lijeve noge i pola metra od sljedećeg auta koji je bio u koloni s njegove desne strane.
Krasno..
 
Ja u 70 % ne pretjecem vozilo ispred sebe dok mu ne dosadim iza,pa mi dadne znak da ga preteknem... a i onda mi se neda...
 
godine čine svoje, :cool:

dok je čovjek mlađi svašta ga nervira u prometu/životu,
kako si stariji. uglavnom si flegma i paziš na druge budale,
a kad se dogodi sranje i preživiš, uglavnom pomisliš:

"UUUUPSSSss dobro je prošlo" i ideš dalje :)(y)
 
  • Like
Reactions: Luke
Po gradu bez izdrkavanja po cesti i 70 posto "debila" nestane u prometu. I manje se zivciras
 
Neki dan stanem na semaforu i od mene 2 motorista. Prvi je kasno vidio semafor i zaustavio se pol metra na pješačkom. Za pješake je još uvijek bilo crveno. Nakon što su 2 luka krenula preko jedan dođe di motoriste i počme mu kucati šakom po viziru od motora i rekao mu je nešto. Došlo mi je da izlezim iz auta. Tlak na 1000.