Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

dakle ti si debil ako ti je problem propustit autobus...a još veći debil zato jer bi htio zabraniti tisućama ljudi kojima je užitak voziti biciklu na duge rute da to rade jer se ti bojiš.
Isto ko što ti recimo smeta i filtriranje i ti bi ga zabranio (jer ti to ne radiš i popuješ o opasnostima), jer očito si nesposoban da pojmiš motocikl kao vozilo koje smanjuje gužvu i recimo imun si na to da se u mnogim uređenim državama sa nižom stopom smrtnosti filtriranje ne zabranjuje o da je legalno...evo ti prvi rezultat s googla na temu u EU
''Lane filtering is legal and tolerated happily by the people in most of the European countries. In some countries like France, Netherlands, Spain, and Italy, it is not only legal but the motorcycle riders are expected to split lanes both in city traffic and on the roads.''
A ti nastavi kmečat i slobodno zbog svog straha i nesposobnosti zazivaj još kazni ili jednostavno ako vidiš da nešto nije za tebe - odustani i pusti druge na miru
Neka si ti nama reka. Neka nas debilnih da nije vas pametnih ni debila ne bi bilo hahah
 
Opet kažem...ako se banke, mobilni operateri i ostali namire, zašto ne i osiguravajuće društvo nebi moglo?
Zašto trošak svima i obaveza za sve? Zašto hrpa zakona koja bi bila samo sebi shodna, umjesto samo da se pojednostavi naplata po sudskoj odluci. Ako je okrivljeni maloljetnik zna se tko je za njeg odgovoran i eto naplate
Sve ok, ali ne možeš naplatit štetu od svog osiguranja pa da se ono regresira od bicikliste, jer tvoja AO polica ne pokriva štetu na tvom vozilu.
Zato i kažem da je pain in the ass naplata štete od bicikliste.
Eventualno da ih se obuhvati onim fondom koji služi za naplatu šteta od neosiguranih vozila.
Dunno.
 
Sve ok, ali ne možeš naplatit štetu od svog osiguranja pa da se ono regresira od bicikliste, jer tvoja AO polica ne pokriva štetu na tvom vozilu.
Zato i kažem da je pain in the ass naplata štete od bicikliste.
Eventualno da ih se obuhvati onim fondom koji služi za naplatu šteta od neosiguranih vozila.
Dunno.
Ovrha...jebi ga sin je glup tajo ostane bez auta...viruj mi da će tog stari naučit kako se ponašat
 
  • Like
Reactions: neven
Neka si ti nama reka. Neka nas debilnih da nije vas pametnih ni debila ne bi bilo hahah
reka sam tebi, ne ''nama'' jer sumnjam da je ovde toliko ljudi koji ne znaju se maknut i propustit drugo vozilo, a isto tako sumnjam da ih je puno koji svršavaju na pomisao da usred gužve sjede na motoru i kontempliraju o smislu života i krivom izboru vozila
 
Ja kad san u auto i kad vidin da motor stoji isprid mene u koloni tj da se nije provuka na pocetak odma dobijen napadaj
Samo stvara vecu kolonu i guzvu
Ajde lipo se provuci i ma pocetak.
kad sam prvi na semaforu u autu uvijek ispred ostavim mjesta za jedan red dvotočkaša koji su se provukli da ne moraju stajat između.
 
Bozinovic i strUčno stožeraška škvadra, su kamilica naspram malih nazija ovdje.

Buahahaha
 
  • Haha
Reactions: exfreerider
Jer ako se uvede zakon vrijedit ce za sve a ne samo za one na magistrali...I po stoti put svrha ce bit samo punjenje proracuna, a ne rjesavanje problema.
Al ok neki vole da im uvijek iznova udje pa se cude zasto ih boli guzica.
Najbolje bi bilo da i pjesaci, ako nisu u pratnji roditelja polazu ispit (sa 14god obavezno), placaju osiguranje za hodanje gradom (takodjer obavezno) jer isto tako zurlaju, iskacu i vidim neki trce i po pjesackoj zoni i van oznacenih trim staza E tu treba kameru!


Slažem se. Mislim da su zabrane tu samo da teroriziraju i umanjuju građanske slobode. Bilo bi ok i da se pješacima, biciklistima, zaprežnim kolima upregnutim kravama i konjima, te traktorima dopusti na autocestu. Mislim da je ok i da se autima i motorima može po biciklističkoj stazi i pješačkoj zoni. Jebeš zabrane, land of the free home of the brave. Promicanje prometne kulture na Dobro jutro hrvatska će riješit sve probleme.
 
  • Like
Reactions: Nino777
Otkada to zaprezna kola ne smiju na autoput?😲
 
  • Haha
Reactions: Dene
Slažem se. Mislim da su zabrane tu samo da teroriziraju i umanjuju građanske slobode. Bilo bi ok i da se pješacima, biciklistima, zaprežnim kolima upregnutim kravama i konjima, te traktorima dopusti na autocestu. Mislim da je ok i da se autima i motorima može po biciklističkoj stazi i pješačkoj zoni. Jebeš zabrane, land of the free home of the brave. Promicanje prometne kulture na Dobro jutro hrvatska će riješit sve probleme.
Ova tema je najbolji pokazatelj da nije svaki tip koji voli vjetar na vagini na el. skuteru.
BTW javi mi u kojim je to sve zemlja a bic zabranjen na cesti van naselja....a temu autoput ostavi za svoje retardirane frendove kojima logika nije poznat pojam
 

Ovo je još mila majka, ali kad upo ćoše naletiš na ekipu iz bic. kluba ili rekreativce koji zauzimaju cilu traku jer im je lakše ćakulat dok su uz bok jedan drugom, nego se dovikivat priko ramena, pa im svirneš da se bar malo maknu u stranu, a oni ne jebu dva posto, nego se još krenu bahatit, vikat, vadit šatore i plinske boce... šta onda?
 
Last edited:
ma uzet specijalku danas i odma piči na magistralu i na D1 isto...dosta je skinit aplikaciju, pogledat malo yutuba, na 24 rate uzet biciklističku robu, OBAVEZNO ciklometar ili Garmin sat šta broji kalorije i kilometre i sinhronizira se sa aplikacijom, i eto ga na. zašto zabrane? ne razumin, zašto ovaj barba ne bi sa ćerom se malo provoza magistralom? zašto djetetu oduzumati djetinjstvo, braniti voziti bicikl magistralom? a i jebeš 300 kuna, ko ovo more platit. a ako joj makne ruku sa leđa, i besplatno je.

pro bic klubovi su još i dobri, drže solidan tempo, naviknuti su na okolni promet, stabilni i sigurni...al ovdi u dalmaciji tih klubova je malo i obično kad vidiš bicikle po magistrali se radi o rekreativcima i pomodarstvu, zdrav život kurci palci....al pustimo kolegu da kaže...on odlično pozna materiju i daje dobre dijagnoze. jel tako doktore :)
 
Last edited by a moderator:
OK realno, vise ljudi po gradu vozi bicikle, a vise ih gine na motorima...
Ajmo, peticiju za zabrane sijaca smrti
 
Vrh je bio kad sam se spuštao sa Sljemena i na dugoj nizbrdici već u urbanom i vrlo prometnom dijelu gdje se vozi usporedno s autima, otprilike kod Okrugljaka, naletio na lika na prastarom biciklu koji juri ko sumanut, a na leđima beba u ruksaku i u ruci uzica sa teletom od psa koji galopira ko Napoleon od kapetana Mikija. :mrgreen: Šokirao me, nisam znao da li da ga srušim, snimim ili steram u PM. Zbog djeteta, njega ko jebe.:p Ovih "sportaša" ima kod nas dosta ali se većinom voze solo ili u manjim grupama. Zauzimanje cijele trake bih rekao da je rezervirano za strance-turiste na obali.
 
  • Like
Reactions: Dene and gvo
Otkada to zaprezna kola ne smiju na autoput?😲
Htio ja provozati Alfu od bratića po autocesti, rekla teta na naplatnim 'dečec, niš od toga' :mrgreen: