Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

Auuu, kad vidim da lome retrovizore zlo mi dodje. Pa udari mene radije nego da mi lomis auto retardu!
 
Auuu, kad vidim da lome retrovizore zlo mi dodje. Pa udari mene radije nego da mi lomis auto retardu!


Tebi bi prijatelju predlozio da vjezbas panicno kocenje.. znaci sa malim brzinama kreni i sve brze i brze sa jakim stiskanjem kocnica u slucaju da nemas abs da uhvatis kako se motor ponasa. Vidim da si nedavno polozio sad ti to vjv nece trebat jer ces vozit pazljivo ali najopasniji su pocetnici nakon par mjeseci kad se mali opuste pa krene kurcevana...znam bio sam i ja taj xD
 
Tebi bi prijatelju predlozio da vjezbas panicno kocenje.. znaci sa malim brzinama kreni i sve brze i brze sa jakim stiskanjem kocnica u slucaju da nemas abs da uhvatis kako se motor ponasa. Vidim da si nedavno polozio sad ti to vjv nece trebat jer ces vozit pazljivo ali najopasniji su pocetnici nakon par mjeseci kad se mali opuste pa krene kurcevana...znam bio sam i ja taj xD
Jesam nedavno polozio, ali po drugi put :D
Nisu mi prije 5 godina kad sam dosao u Njemacku priznali A kategoriju iz nekog razloga, a ja se nisam imao kad sa tim natezati tada pa sam evo opet polagao. A to "panicno" kocenje sam morao sad u auto skoli dobro nauciti jer je jedna od osnovnih vjezbi. A imam i ABS :D
Evo sta se ovamo na polaganju sve mora instruktoru pokazati da si usavrsio prije nego te pusti na cestu:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Ovo moram podijeliti , nesvakidašnje sigurno i momak je proša "lišo" natučen i s okovratnikom kako je moglo biti niti neću napisati
IMG-2fcf2a1b825240091b84dee6ca6aa25c-V.jpg
 

Attachments

  • IMG-8a5c0d0be061e26e3d725d0bf2e0f738-V.jpg
    IMG-8a5c0d0be061e26e3d725d0bf2e0f738-V.jpg
    126 KB · Views: 0
  • IMG-73474c6a001c625c97d2edbf7048cacd-V.jpg
    IMG-73474c6a001c625c97d2edbf7048cacd-V.jpg
    226.7 KB · Views: 0
znaci, za mobitele bi uzima vozacku, i tek kroz 2 godine bi dobio sansu pristupit polaganju..to je cudo koliko kretena i kretenusa visi na mobitelu za vrime voznje..drugo, vozin se maloprije iza auta njemackih tablica..odjednom pajdo usporava, kako bi suvozac izbacio smece kroz prozor u šumu..nije to bila kesa,vec nesto tipa kutije cigara, al svejedno..koji krkan i debil moras bit za to ucinit,i jos dok imas nekoga iza sebe..i trece..otvorena cesta, jedan od onih rijetkih pravaca di ga malo stisnem..ja uzbrdo, a nizbrdo u po pravca vidim 2 bicikle..iza njih leti bmw,i vidim ja da ovi nema namjeru kocit..blicam kretenu da uspori dajem se u desno a on nonsalantno u full gasu izmedu mene i bicikli..al stiga sam i njega kao i svabu pocastit jednim srednjakom..
 
  • Like
Reactions: Volcabar and prpa
I izbjegavam vožnju po crti. Držim se sredine trake. Ako na semaforu ima mjesta proći između onda da i stamem ispred a ne sa strane auta.
Većinom vozim bliže sredini ceste.
I s autom i s motorom.
Na semaforu stanem dijagonalno isprid auta.
To mi je neki fetiš.
:mrgreen:
 
znaci, za mobitele bi uzima vozacku, i tek kroz 2 godine bi dobio sansu pristupit polaganju..to je cudo koliko kretena i kretenusa visi na mobitelu za vrime voznje..drugo, vozin se maloprije iza auta njemackih tablica..odjednom pajdo usporava, kako bi suvozac izbacio smece kroz prozor u šumu..nije to bila kesa,vec nesto tipa kutije cigara, al svejedno..koji krkan i debil moras bit za to ucinit,i jos dok imas nekoga iza sebe..i trece..otvorena cesta, jedan od onih rijetkih pravaca di ga malo stisnem..ja uzbrdo, a nizbrdo u po pravca vidim 2 bicikle..iza njih leti bmw,i vidim ja da ovi nema namjeru kocit..blicam kretenu da uspori dajem se u desno a on nonsalantno u full gasu izmedu mene i bicikli..al stiga sam i njega kao i svabu pocastit jednim srednjakom..
To sta si mu blica, mozda je njemu bia znak da krene priticat...toga folksdojčera sta baca skovace bi nabia na q...
 
Vele: "Na području Selca evidentirana i 31-godišnja državljanka Srbije, koja je 9. srpnja oko 1.40 sati na Trgu palih boraca upravljala električnim romobilom pod utjecajem alkohola od 1,75 promila. Izgubivši ravnotežu pala je na pločnik i udarila u stup javne rasvjete te zadobila teže ozljede..."

stradala bandera.. sigurno je vozila 2 kilometra zavezanih ociju :ROFLMAO:
 
To sta si mu blica, mozda je njemu bia znak da krene priticat...toga folksdojčera sta baca skovace bi nabia na q...
ma vraga..nije ti ga ni usporija ni ubrza..tocno se vidilo da racuna na to da je motor iz suprotnog i da ima mista za njega..a švabu sam malo usporija,malo srednjak, malo šakom po zraku..naglo je sa 60 spusta na 20..osta je, nije mu se vise zurilo..da sam moga s gustom bi mu sta smeca uvalija kroz prozor..
 
  • Like
Reactions: infinity
Vele: "Na području Selca evidentirana i 31-godišnja državljanka Srbije, koja je 9. srpnja oko 1.40 sati na Trgu palih boraca upravljala električnim romobilom pod utjecajem alkohola od 1,75 promila. Izgubivši ravnotežu pala je na pločnik i udarila u stup javne rasvjete te zadobila teže ozljede..."

stradala bandera.. sigurno je vozila 2 kilometra zavezanih ociju :ROFLMAO:
Miškova unuka.😁
 
Nacrtala sam , jer to drugačije nitko ne bi mogao objasnit :cautious:
ja sam ovaj mali bledi, jer ovo ni da sam htjela nebi mogla predvidjet :rolleyes:
 

Attachments

  • vjerovali ili ne.jpg
    vjerovali ili ne.jpg
    21.8 KB · Views: 0
Nacrtala sam , jer to drugačije nitko ne bi mogao objasnit :cautious:
ja sam ovaj mali bledi, jer ovo ni da sam htjela nebi mogla predvidjet :rolleyes:
je, taj je ima prednost, desna strana,..a jbg., mora je ic livo, moze on to.. 😂
 
je, taj je ima prednost, desna strana,..a jbg., mora je ic livo, moze on to.. 😂
pogotovo iz kontra smjera u kontra smjer , ko zna , možda je čovjek iz engleske , a možda su u šumi :mrgreen: