Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

prigovor, mali piso u velikom autu je oralna, a velika rupa u auspuhu vise analna fiksacija :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Nino777
ne znam za druge ali najviše situacija koje sam imao, a na sreću nisam ih puno, 80% sam ja sam kriv, tipa po gradu ide ženska dobrog dupeta u prozirnim hlačama, iscrtavaju se tangice, ja se ko telac koji prvi put vidi dupe zabuljim, ne skužim da auti ispred mene stoje pa stanem u zadnji čas.
Netko se polukružno okreće na cesti, ok, u nekim situacijama je to bilo zabranjeno, u nekima ne, ali isto tako dozvoljeno je 60 ja idem 120, dakle ja sam kriv isto kao i on itd.
Glasan auspuh ne donosi nikakvu sigurnost u prometu, eventualno iritaciju drugih sudionika, neko sjedi u u autu, glava mu na visini tvog auspuha dok ga ti oblizaiš i još svako toliko nabijaš međugas, kao ono, miči se ide ekselencija, dođeš između nebodera, tišina, a tebe se čuje do susjednog grada, a ne kvarta, opet samo iritiraš ljude.
Najbolje da konstantno onda imaš stisnutu trubu, pa ćeš isto doprinjet sigurnosti u prometu.
Ok, neko nema sreće pa ga pokupi auto koji pređe na suprotnu stranu, ali to su iznimke, u 90% se mi sami zapucamo u nekoga ili izletimo van ceste, ovih 10% je statistička greška, ako ćemo srat po drugima, a od sebe radit svetce, onda ćemo postat moto Marušići ili moto Srbi, ono ceo svet je protiv nas.
Za početak motor nije za svakoga, ko nema vještine i usran je dok vozi, bolje da ga ni ne vozi, samo je bitno smanjit ego pa reć sam sebi, jbg nisam za to, fala bogu nismo svi za sve.
i da, da ne bude da sam ja svetac, kad sam bio mlađi i sam sam bio opčinjen glasnim auspuhom, kao vau to je to, kad sam malo ostario pa shvatio da nakon đira od 400km ne moram pit kafetin jer mi je V2 sa otvorenim auspuhom razbio bubnjiće, sam shvatio uzaludnost takvog auspuha, i da i sa otvorenim i zatvorenim, nije se promjenio broj "situacija"
 
jebate pa ti imas mobitel isprid nosa dok vozis, isti si ka i taj kamiondzija :mrgreen:
(ali ne znam kad sam zadnji put vidia vozaca kamiona i autobisa de ne telefoniraju dok voze, sigurno imaju puno prijatelja, ili ih sve vara zena)
Ma imam ti mobitel mobitel zbog auspuha. Da si pojacam muziku do kraja i ne cujem ni auspuh ni promet...jos ako je neki dobar narodnjak...vrh
Trenutno imam jos DB killer na asupuhu i male rupe ( jebeni titan )....premale za otic po burek.
 
  • Haha
Reactions: alpine
ne znam za druge ali najviše situacija koje sam imao, a na sreću nisam ih puno, 80% sam ja sam kriv, tipa po gradu ide ženska dobrog dupeta u prozirnim hlačama, iscrtavaju se tangice, ja se ko telac koji prvi put vidi dupe zabuljim, ne skužim da auti ispred mene stoje pa stanem u zadnji čas.
Netko se polukružno okreće na cesti, ok, u nekim situacijama je to bilo zabranjeno, u nekima ne, ali isto tako dozvoljeno je 60 ja idem 120, dakle ja sam kriv isto kao i on itd.
Glasan auspuh ne donosi nikakvu sigurnost u prometu, eventualno iritaciju drugih sudionika, neko sjedi u u autu, glava mu na visini tvog auspuha dok ga ti oblizaiš i još svako toliko nabijaš međugas, kao ono, miči se ide ekselencija, dođeš između nebodera, tišina, a tebe se čuje do susjednog grada, a ne kvarta, opet samo iritiraš ljude.
Najbolje da konstantno onda imaš stisnutu trubu, pa ćeš isto doprinjet sigurnosti u prometu.
Ok, neko nema sreće pa ga pokupi auto koji pređe na suprotnu stranu, ali to su iznimke, u 90% se mi sami zapucamo u nekoga ili izletimo van ceste, ovih 10% je statistička greška, ako ćemo srat po drugima, a od sebe radit svetce, onda ćemo postat moto Marušići ili moto Srbi, ono ceo svet je protiv nas.
Za početak motor nije za svakoga, ko nema vještine i usran je dok vozi, bolje da ga ni ne vozi, samo je bitno smanjit ego pa reć sam sebi, jbg nisam za to, fala bogu nismo svi za sve.
i da, da ne bude da sam ja svetac, kad sam bio mlađi i sam sam bio opčinjen glasnim auspuhom, kao vau to je to, kad sam malo ostario pa shvatio da nakon đira od 400km ne moram pit kafetin jer mi je V2 sa otvorenim auspuhom razbio bubnjiće, sam shvatio uzaludnost takvog auspuha, i da i sa otvorenim i zatvorenim, nije se promjenio broj "situacija"
Nisam mlad i nisam opcinjen glasnim auspuhom ( imam DB killer na svojem ).

Naravno da motor nije za svakog. Isto kao i auto, oružje ili internet za neke.

Ja sam napisao svoj komentar koji je temeljen na mojim iskustvima i cinjenicama. U 10 godina svakodnevne voznje na skuteru po gradu imao sam bezbroj situacija ( govorim o tudim greskama i nepaznji ). Nakon sto mi se raspao lonac na skuteru i auspuh je puno glasniji imao sam 80% manje takvih situacijia i nekoliko puta me je spasio. Tako da se ne slazem sa tvojim misljenjem za auspuh.

Ali ovdje nemres napisat svoja iskustva i misljenje bez trolanja i medusobnog drkanja "iskusnih" starih clanova :)
 
Last edited:
Nisam mlad i nisam opcinjen glasnim auspuhom ( imam DB killer na svojem ).
Ali ovdje nemres napisat svoja iskustva i misljenje bez trolanja i medusobnog drkanja "iskusnih" starih clanova :)
jel ga imaš ili nemaš, kad pišeš
"* Skinuti DB Killer na motoru i skuteru - ovo me spasilo vec nekoliko puta, cim si glasnij vise te primjecuju, posebno kod prestrojavanja"

naravno da možeš napisat svoja iskustva, ali što, ako netko nema takva, ili se ne slaže sa njima, ne smije napisat svoja?
nemoj da se pjeniš odmah
 
Dok je bilo manje drkađija s otvorenim auspusima i izdrkavanjem po kvartovima i naseljima, nije trebalo upisivati i žarulje u prometnu, nemam ništa protiv da se netko za svoj gušt nauživa buke auta, motora, traktora, električnog bicikla, ali ne tamo gdje uznemirava druge. Većina ih tak vozi jer im imponira da se ljudi okreću za njim, obično što veći drlog to glasnija spulja, a ne iz nikakve potrebe ili skrivanja iza "sigurnosti". Auto te ionak čuje kad je (pre)kasno, pješaci čuju ak nemaju zataknute sluške u uši. Poštuj druge i drugi će poštovati tebe, tako je i u prometu.
 
  • Like
Reactions: Luke and Nero
evo dat cu mali savjet.. stavite onu francusku zutu zarulju.. ne vidis niste dok vozis ali tebe apsolutnoi svi vide.. meni je to spasilo zivot par puta.
 
  • Like
Reactions: Nino777
meni danas ovdje, usred apsolutno nicega, auto na mojoj strani, covjek sjece desni zavoj ali ko na formuli, od kraja do kraja ceste. vidio sam mu facu i djelovao mi je kao da je usisao barem 10 ozujskih i presjekao sa 5 rakija
 

Attachments

  • slika.png
    slika.png
    701.3 KB · Views: 0
kad smo već kod drame...danas idem na posao, odradim, sjednem na motor i krenem doma. I evo sad tipkam bezveze po forumu.
 
  • Wow
Reactions: Shepa
meni danas ovdje, usred apsolutno nicega, auto na mojoj strani, covjek sjece desni zavoj ali ko na formuli, od kraja do kraja ceste. vidio sam mu facu i djelovao mi je kao da je usisao barem 10 ozujskih i presjekao sa 5 rakija
baš sam došo tu pitat jel vam se čini da u zadnje vrijeme gro ekipe sječe zavoje? neki dan sa dragom idem po zagorju (autom) i neki slovenac iza mene... ni jedan, ali ni jedan zavoj nije prošo a da nije sjeko...
u proteklih par tjedana na svakoj cest na kojo sam bio autom ili motorom, svaki 2. ili 3. zavoj je neko sjekao... pa kaj je ta crta tu kozmetike radi?
neki dan me ćale furo na posel i presjeko taman prije firme, reko to više nemoj delat...
 
  • Like
Reactions: go-go
Meni se čini da se prije sjeklo zavoje jer je to bilo sporcki rejsing a sada se to radi jer su ljudi jednostavno postali toliko jebeno lijeni i samoživi da im se ne da vozit uredno.
 
  • Like
Reactions: GLES and Nino777
Puna crta je zid za vozaca.
Tako su mene davnih dana ucili.
Pa ti sjeci s motorom zid prijatelju.
 
baš sam došo tu pitat jel vam se čini da u zadnje vrijeme gro ekipe sječe zavoje? neki dan sa dragom idem po zagorju (autom) i neki slovenac iza mene... ni jedan, ali ni jedan zavoj nije prošo a da nije sjeko...
u proteklih par tjedana na svakoj cest na kojo sam bio autom ili motorom, svaki 2. ili 3. zavoj je neko sjekao... pa kaj je ta crta tu kozmetike radi?
neki dan me ćale furo na posel i presjeko taman prije firme, reko to više nemoj delat...

konstantno se moram i autom micati desno, jer današnji stil vožnje je po sredini ceste i obavezno siječenje bez obzira što mu ideš u susret ili voziš iza..
kako je tako je.. što bi se reklo starom forumskom uzrečicom..
 
Puna crta je zid za vozaca.
Tako su mene davnih dana ucili.
Pa ti sjeci s motorom zid prijatelju.

krivo su te učili..crta nije zid kad imaš kompletnu preglednost..
a kad nemaš, onda ti ne treba crta..