Koliko km godišnje radite motorom.

tomo3

Well-known member
Eto već neko vrijeme pratim forum i po postovima vidim da većina više tipka nego što vozi (uključiv mene). Prošle godine napravio sam 1600 km, prethodnih ni toliko. Ove godine nadam se većoj kilometraži.
 
Prosle godine sam krenio vozit tek krajem 5. mj jer prije toga nisam imo vozačku i motor nije bio registriran. Napravio oko 3500 km. (to mi je bila prva sezona sa motorom)
ove godine zasad imam (samo) petstotinjak
 
tomo3 said:
Eto već neko vrijeme pratim forum i po postovima vidim da većina više tipka nego što vozi (uključiv mene). Prošle godine napravio sam 1600 km, prethodnih ni toliko. Ove godine nadam se većoj kilometraži.

daj ti tog GS-a u dobre ruke pa s Vespom lijepo po novih 1600km ove godine  :021: :LOL:
 
8 do 10 iljada... a još nisam ni počeo putovati na dalje staze ;)
 
Ne znam čemu čuđenje. Moja prošla sezona je bila jedan od boljih u zadnjih par godina, mislim da se sa testovima i Grobnikom nakupilo cca 3500km, možda 4000km, plus svaka subota i poneka srijeda u šumi. Tu ne brojim kilometre. Na sve to mogu komentirat da sam gotovo svaki slobodni trenutak proveo na motoru. Jebiga, prije 20-tak godina bi samo semaforašenjem unutar grada skupilo 15-20000km.
 
Ja sam u prošloj godini (svojoj prvoj sezoni na ozbiljnijem motoru) napravio 6tk.. bilo bi puno više, al je to uvijetovao manjak slobodnog vremena pa sam manje više bio osuđen na vikende. Ove sezone planiram napraviti puno više ako to vrijeme i financije budu dopuštali, ali kad pogledam cijene goriva..bojim se da ćemo nažalost brojati sve manje motorista na cestama! Još ako uz to imaš kredit, sa ekipom tjekom vožnje staneš na cugu-dvije, odeš na koji motosusret, ćevapi-janjetina i tako svaki vikend  :mrgreen: ..skup je to sport. O dijelovima i održavanju da nepričam!
'Koliko km godišnje radite motorom?'..- Puno je tu faktora koji ne ovise samo o našoj želji za vožnjom..barem kod mene!
 
Tema već bila ali do sad nisam gledao kilometražu ali kako je počelo,čini mi se da hoću  :mrgreen:
 
dust_ said:
ček, jesi ti sa sva 3 vozila napravio 1600 km ili??  :misli:

Vespa 0 km, Guzzi 100 km, Varadero (do 12.mj 2011) 1500 km.  Zato s autom imam 80000 km/god. Ove godine dio km planiram na motoru.
 
tomo3 said:
Vespa 0 km, Guzzi 100 km, Varadero (do 12.mj 2011) 1500 km.  Zato s autom imam 80000 km/god. Ove godine dio km planiram na motoru.

Šta će ti tri motora, lipo kupi tri auta i vozi se. :misli: :shock:
 
U 2 godine 15500km. Premalo. Ocekivao sam (puno) vise jer sam sa skuterom radio vise od toga. Ali motor ne koristim za svakodnevne obaveze pa mozda zato.
 
Prošla godina oko 15000km kao i prethodne 3 po 15 000 :021: :021: :021: :021:
 
Zadnje dvi sezone po 15000km. 8)
 
nekih 12000km lani od 4 do 8 mj,sve većinom dalje rute i sl te nekih 60 h šume na husabergu....
 
Ja sam obrtnik tako da mi ostaje samo nedjelja za vožnju. Ako mi paše vrijeme gledam da bude barem 200 Km ili više.Gdjekoji susret ,obavezno jedan duži put godišnje i par puta vikend na more.Sve u svemu skupi se nekih 7 do 10 tkm.
  Nije mi jasno samo gdje sam kao pican sa Tomosovim BT-50 prelazio skoro 20 tkm godišnje. :misli:
 
  Lani 8500km, 99% vožnja vikendom, kuća, posooo, kuuuća, pooossooo... :mrgreen:
 
Zadnje dvije sezone 30 000 km. S tim da sam dobar dio jedne sezone (2010) bio spotrgan ko isus pa sam pauzirao 3 mjeseca  :polomljen: mislim da mi je max po sezoni bilo 20 000 km
 
Uglavnom slobodne vožnje:
2008 4000km
2009 3000km
2010 1200km
2011  200km.  :-/

Ove sezone htio bih bar 2000 , tj. Jedno veće putovanje i još malo okolo....