Koliko km napravite za vikend vožnju ?

Status
Not open for further replies.

Grangers

Member
Potaknut jednim detaljem sa druge rasprave zainteresiralo me malo...

...radite preko tjedna ili ste na faxu i željno očekujete vikend za provozati se sa svojim skuterom, pratite vrijeme i meteorolozi kažu da će biti sunčano temp cca 22-25 celzijevaca  :D  
Osvane ta slobodna subota (ili nedjelja) za vožnju, koliko km napravite ?  

Ja otprilike 230 - 250 km  (Honda Dylan 150 ccm)

Ugalvnom pitanje je u jednom danu, ono "idem se vozit" a ne neki put vanredni/planirani
 
Ovisi kuda se ide protekli vikend cca 1500 km. Kada smo išli za KOLN prošle godine u 10 mjesecu 3 dana 3000 km. U svakom slučaju najmanje što napravim u danu je 500-600 km.
 
BIKERZZR1400 said:
Ovisi kuda se ide protekli vikend cca 1500 km. Kada smo išli za KOLN prošle godine u 10 mjesecu 3 dana 3000 km. U svakom slučaju najmanje što napravim u danu je 500-600 km.
:LOL:
ajoj... skuterom sam mislio (i uglavnom u jednom danu čisto zbog vožnje a ne neki put vanredni)
 
bez ikakvog cilja dnevno 90ak km vikendom, a radnim danom 20ak
 
U biti nesto kao i ti,između 200 i 300 km,to je ugodno za mene i curu,u principu tri puta po 100km uz odmor za kavu ili pojesti nesto. Kad sam solo onda mogu voziti koliko mi dođe.
 
Uglavnom su to subote s ekipom na moto susret ili nekakva zajebancija...300 km. Prošli vikend sam išao sam u Liku i napravio sam 850 km. Preko tjedna ništa, neda mi se izvlačiti mrcinu da se zajebavam po gradu...još da me netko opiči  :mrgreen:
 
Biciklom to bude 40-100km, skuterom (125cc) 100-200km, Kawom isto tako 100-250..

Ja tu realno iz Osijeka nemam kud na voznju.. 50km u svakom smjeru je ravno, pa moram dobro razmislit
da li mi se da 2x50km 'spavati'.
 
milanche said:
daj pojasni ovaj prvi bold! Ili na drugom fali koja nula...

Ja sam sa 50icom znao napraviti gotovo 100km u komadu bez izlazenja iz grada.. i prilicno
sam siguran da je vecina vozaca auta oko kojih sam vozio komentiralo voznju kao ludjacku..

Tako da ja ne vidim problem sa njegovom izjavom.
 
Cortez said:
Ja sam sa 50icom znao napraviti gotovo 100km u komadu bez izlazenja iz grada.. i prilicno
sam siguran da je vecina vozaca auta oko kojih sam vozio komentiralo voznju kao ludjacku..

Tako da ja ne vidim problem sa njegovom izjavom.
Prvo,pitanje teme je vikend voznja a ne po gradu! Drugo,čovjek zivi u Medimurju,lijepe ceste,otvorene... Treće 50ccm skuter ima max. brzinu 50km/h,bez blokade 70km/h. Četvrto jedno je ludacka voznja a drugo je brza agresivna itd. Peto,pitam ako se nije potkrala greška Šesto,vozio sam 50ccm i znam da jedino sto moze biti ludacka voznja sa njima je pun gas niz stepenice!! Sedmo,ne pričam o nakitanim,nafriziranim 50icama,nego skuter 50ccm
 
Grangers said:
Potaknut jednim detaljem sa druge rasprave zainteresiralo me malo...

...radite preko tjedna ili ste na faxu i željno očekujete vikend za provozati se sa svojim skuterom, pratite vrijeme i meteorolozi kažu da će biti sunčano temp cca 22-25 celzijevaca  :D  
Osvane ta slobodna subota (ili nedjelja) za vožnju, koliko km napravite ?  

Ja otprilike 230 - 250 km  (Honda Dylan 150 ccm)

Ugalvnom pitanje je u jednom danu, ono "idem se vozit" a ne neki put vanredni/planirani
jel to znaci da onda stignes u nedjelju  :misli:





:LOL: :mrgreen:
 
Zapru said:
jel to znaci da onda stignes u nedjelju  :misli:

Ak me ne boli stražnjica onda i u nedjelju napravim isto toliko  :jesus:

Kao što je Cortez napisao nisu baš u Slavoniji krivine - pravac i deri  :LOL:  i nabrzinu se kilometri naberu
 
xx-SB said:
Uglavnom su to subote s ekipom na moto susret ili nekakva zajebancija...300 km. Prošli vikend sam išao sam u Liku i napravio sam 850 km. Preko tjedna ništa, neda mi se izvlačiti mrcinu da se zajebavam po gradu...još da me netko opiči  :mrgreen:
j.... pa berem kod tebe nema gužve po gradu,kaj bi mi trebali reć!  :mrgreen:
 
:misli: Ovisi kakav je program... Ako je samo raspuvavanje ST-MA, onda je to nekih 150km. Ekstremne relacije su St-Krk u nekih 18 sati ukupno, uključivši cugu,klopu,cugu, kupanje, hiking,cugu...  :mrgreen:
 
cosmic said:
:misli: Ovisi kakav je program... Ako je samo raspuvavanje ST-MA, onda je to nekih 150km. Ekstremne relacije su St-Krk u nekih 18 sati ukupno, uključivši cugu,klopu,cugu, kupanje, hiking,cugu...  :mrgreen:

...picigin, cugu... :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.