Koliko vaš Ducati ima km?

atrax morgue

Active member
Pa evo, kolko vidim ova tema ovdje  još nije bila, slobodno recite koliko vaš Ducati ljubimac ima prijeđenih km.

Moj trenutačno ima 67200 km. Kupil sam ga 2012.god. u 4. mjesecu sa 32700 km .
 
Ova tema je loša za buduću prodaju...  :LOL:
 
@ Atrax

Guranje se ne konta  :jesus: :LOL:

Sala mala ;) Lijepu si kilometrazu odvozio. Ja jbg nemam Ducati..Vozim Yamahahahahu
 
Eni said:
Ova tema je loša za buduću prodaju...  :LOL:
:LOL: :LOL: :LOL:

Dobar si!  (y) (y) (y)

Ja na prošlom imao 26000, a na ovom sad imam 12500km


Jel ima interesenata za kupnju?  :wink:
:021: :021: :021:
 
Dobro zboris, krivo sam citao post. Pa ja sam napravio 3+ tsk u vise od mjesec dana  :021:
 
Trenutno na R-u oko 18tkm. Baš si nešto kontam, mislim da sam na Dukcima sve skupa od '02 napravio oko 70-80tkm. Jebiga, kad je bilo previše para, time i motora, a premalo vremena. :mrgreen:
 
Ovaj vikend sam bio po Austriji, i udio Ducatija na cesti mi se čini značajno veći no recimo lani.
Upao sam u austrijsku verziju blagoslova motora na Malta-HochalmStraße. Od doslovno par tisuća motora rekao bi da je BMWa 80%, 10% Ducatija i 10% svega ostalog uključujući i domicilni KTM, kojih sam vidio možda desetak.
Multistrada uvjerljivo vodi u Ducati krdu, ali bilo je svega.
Očigledno se kvaliteta Ducatija poboljšala kad sam na Nockalmu vidio neki talijanski klub sa dosta raznih modela Ducatija, a to je ipak parsto km od Italije  :mrgreen:
 
zokx said:
Ovaj vikend sam bio po Austriji, i udio Ducatija na cesti mi se čini značajno veći no recimo lani.
Upao sam u austrijsku verziju blagoslova motora na Malta-HochalmStraße. Od doslovno par tisuća motora rekao bi da je BMWa 80%, 10% Ducatija i 10% svega ostalog uključujući i domicilni KTM, kojih sam vidio možda desetak.

To samo govori da je bmw vise katolicki motor nego ducati, a gdje su ostali....  :LOL:
 
Pa kako ih neće blagoslivljat. Da imam Ducati i ja bi otišao na kraj svijeta na blagoslov, samo da mi potraje bar par tisuća km.
 
vidim da ducati vlasnici mudro šute, boje se loše prodaje, kako netko napomenu na početku, umjesto da guštaju u vožnji  :mrgreen:
 
koja je hebena šansa prodat drkatija sa više od 10 tkm?





Srki
 
Sa 848 napravio 11000 u godinu dana, stim da sam od tih godinu bio nekih 6 mjeseci na brodu  :) - a prijasnji vlasnik napravio 8000 km od 2008 do 2014  :huh:

Sa 899 napravio 4900 km u 5 tjedana, nazalost morao na brod inace bilo bi jos toga  (y)
 
da bemveja, da sam imo para bi dukca kupil, samo da ova zajebanica ide dalje :LOL:



Srki