Koliko vas košta moto sezona

Srki said:
Ja sam samo na susretima potrosio ove godine oko 55000 kuna, dvaput mi uzeli vozacku zbog alkohola (12000 kuna), 3 para guma rabljenih 600 kuna, benzina 10000 kuna osim ako nisam pobjego s pumpe, farbanje motora dvaput po 750 kuna


Srki

Pa to je nista za tebe ipak ti Lamba i Ferraria vozis...  :LOL: :dobar: :dobar: :dobar:  :wc:
 
gastajbarter said:
ako pocnem racunat nece valjat :mrgreen:..bolje da neznam..kad imam novce onda se vozim kad nemam nevozim..zasad je dobro..ima se moze se :LOL:

Doslovno tako  :wink:
Nikad nisam zbrajao troskove sezone  :misli: , a ni necu.
 
neki s foruma su krenuli zanovijetat ženi koliko troši za krpice i cipele, pa kad im je ona zbrojila koliko su spičkali za motor bilo je po njenom u kući dugo vremena :mrgreen:
 
jolly the roger said:
neki s foruma su krenuli zanovijetat ženi koliko troši za krpice i cipele, pa kad im je ona zbrojila koliko su spičkali za motor bilo je po njenom u kući dugo vremena :mrgreen:

Na čijoj si ti strani izdajico?  :mrgreen:
 
Nisam previše računao ali,eto...
Bio ove godine na 40-ak susreta,napravio cca 15 000 km,2x servis.gume.rega,a recimo da sam za svoje unutarnje zadovoljstvo i sreću potrođio cca 30 000 kn....A jbga...smanjujem sljedeće godine  :(
 
ova sezona:  registracija (50% bonus) 2000 kn
                  godisnji cmv porez        600 kn
par guma 1500 kn

lanac i lancanici...ulje 4 litre i filter ulja 2500 kn
gorivo za 2500 km (potrosnja 10 litara)....2500 kn........total 9100 kn... :wink:

sve cevape i pive ne racunam.... :mrgreen:
               
                 
                 
 
bmw m 5 said:
ova sezona:  registracija (50% bonus) 2000 kn
                  godisnji cmv porez        600 kn
par guma 1500 kn

lanac i lancanici...ulje 4 litre i filter ulja 2500 kn
gorivo za 2500 km (potrosnja 10 litara)....2500 kn........total 9100 kn... :wink:

sve cevape i pive ne racunam.... :mrgreen:
               
                 
               
:shock: mislil sam da se bar ti vise vozis  :misli:
 
Zapru said:
:shock: mislil sam da se bar ti vise vozis  :misli:
slabo....radim svaki dan do 17:00 svaku subotu do 13:00 a ory cesto i poslije 17:00...tako da je tesko sve to uskladiti... :?
 
Ne zelim racunati... Posljedica toga bi bilo motori na bubanj...

 
Merla said:
Ne zelim racunati... Posljedica toga bi bilo motori na bubanj...
Točno to ..  :?
Ali ak čovjek radi samo za ono što MORA platiti.....hebeš i posao i takav život!
 
Jeli se i pad racuna u trosak  :misli:
 
bez padova

precizno izracunato : sa gumama, gorivom i ostalim pratecim stvarima 36'850.- CHF x 6.25 HRK = 230'312.50 HRK
a nisam bio ni na jednom susretu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
vickodu said:
Jeli se i pad racuna u trosak  :misli:

samo ako nisi kriv  :mrgreen:
 
GPz1000RX said:
a di su moto susreti....  :?

bio je jedan u Požegi, tri u Brodu, jedan u Našicama, jedan u Koprivnici, jedan u Kutini.... da ne nabrajam dalje...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
bio je jedan u Požegi, tri u Brodu, jedan u Našicama, jedan u Koprivnici, jedan u Kutini.... da ne nabrajam dalje...  :LOL: :LOL:

viš ti razliku 1 u PŽ a 3 u SB  :jesus: