Koliko vas košta moto sezona

lory said:
... sa tendencijom porasta broja susreta  :wink:

ma diš više  :LOL:
 
Evo troškova na 2T 125 kada pređete oko 17k km
-gume: 1700
-registracija: 1000
-gorivo: 8500
-ulje: 2300  :mrgreen:
-2x sajle kvačila: 200
-2x seta prednjih pločica: 500
-2x sprej za lanac 130

~14330 kn
 
Kingman said:
Točno to ..  :?
Ali ak čovjek radi samo za ono što MORA platiti.....hebeš i posao i takav život!

ali motor NE MORAŠ platiti (čitaj imati)
znači, onaj ko se vozi nema se šta previše žaliti jer ima za to.  :wink:
 
Kingman said:
Točno to ..  :?
Ali ak čovjek radi samo za ono što MORA platiti.....hebeš i posao i takav život!

Tako je!  (y) 

Kad ponekad i pomislim da mi je zao neke love koju potrosim na motor i sve vezano uz to,samo se sjetim da zivim jedan put,i kad dođe starost kasno je zaliti za propustenim. 
 
nikada nisam računao koliko košta sezona na motoru jar ako počnem računati onda sam u qrcu  :mrgreen:



i da naravno koliko potroše oni koji puše bolje te pare sjebati na gorivo za motor  8)
 
Rajić said:
nikada nisam računao koliko košta sezona na motoru jar ako počnem računati onda sam u qrcu  :mrgreen:



i da naravno koliko potroše oni koji puše bolje te pare sjebati na gorivo za motor  8)

Nerado priznajem, ali u pravu si. :misli:
 
Samnjio, umjesto par motora registrirao samo hondu, pošto je 1300 samo polica spopustom 3400kn + tehnički i putarina i porez 1200kn.
Sa 2 para sportskih guma sam prešao na BT23 izdrže cilu godinu, kilometara 10-15000 godišnje potrošnja od 5-9L.
S ovim drugim motorima tu i tamo napravim đir vikendom od 50-200km čisto da malo mašine provrte ulje.
Malo je zajebano što nisu registrirani, zasad 0 problma.

Prije par godina 4 motora registrirana ukupno cca 30000km godišnje , gume ulja servisi za sva 4 nisam računao ali puno, to će pričekat neka bolja vremena.
 
gume 2000 kn
servis 1000 kn

ukupno 3000 kn

ja zadovolan  :LOL: :LOL:
 
zoky_29 said:
bez padova

precizno izracunato : sa gumama, gorivom i ostalim pratecim stvarima 36'850.- CHF x 6.25 HRK = 230'312.50 HRK
a nisam bio ni na jednom susretu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

:shock: :shock: :shock: :misli:
 
Ove godine oko 15000 kn. Najviše otišlo na gorivo, rega i servis,set pločica,gume nisam trebal mijenjati i tak neke sitnice kozmetičke prirode. A da,tu je i auto al to ne spada ovdje :grin:
 
zoky_29 said:
Sta se cudis?

Samo me grobnik ove god kostao Preko 4000€

Ostale staze da nabrajam???
:mrgreen:
:shock: :shock: :shock: :shock: ebiga druže kad se neznaš snaci :jesus: mene izadje grobnik 500 eura gume daju dobri ljudi a za ostalo JA :mrgreen:
 
Neznam koliko trošim godišnje (i bolje), ali znam da će me ulazak u sezonu 2o13 koštat oko 5-6 tkn.. malo veći servis, gume, nešto opreme, bojanje, registracija..
 
Mario_hornet_ said:
vjerujem da je to zbog mira u kući bolje ne računati  :mrgreen:

Kod mene je računica jednostavna , kuna po kilometru gorivo, kuna gume , kuna registracija i održavanje. Pošto mi ga nitko nije poklonio , dvije za amortizaciju  :mrgreen:

A u prosjeku 8000 km godišnje  :?
 
Kupovati bonove na R1,ne registrirat motor,bježat sa pumpe i murji,montirat gumu od auta,Lidl oprema i vozi. A sve su to bile teme na forumu pa se može izmjenit iskustva. A šta se mene tiče ni kunu ne žalim potrošenu na vožnju,kladionice prezirem,cigarete su otrov a alkohol mi nije drag
 
poštar said:
:shock: :shock: :shock: :shock: ebiga druže kad se neznaš snaci :jesus: mene izadje grobnik 500 eura gume daju dobri ljudi a za ostalo JA :mrgreen:

Jbg. Par posjeta grobniku sa svabama, par puta kec, spavanje, hrana, Alkohol, Benzin, gume, kocnice, Transport, cestarine.....

To je Jos i jeftino u odnosu na barcelonu, Magny cours, Brno ili Hockenheim

Ali dok Mogu placati ja cu se i voziti. 
:mrgreen:
 
nije bitno koliko košta moto sezona...........
bitan je krajnji rezultat, jesi li sretan i zadovoljan ili si postavljaš pitanje "koliko to mene košta"  :wink: