Koliko vas košta moto sezona

bregovljan said:
Jedem i pijem sa motorom i bez njega, tako da mi ti troškovi nisu direktno vezani uz motor.


:no:

morat čemo se jednom otići provozati da ti objasnim  :mrgreen:
 
bregovljan said:
Može. Ti izvodiš pokaznu vježbu za prvi put.  (y)


nije ni najmanji problem  (y)
 
Život u Dalmaciji

Danas nam provirilo sunce, a motora na cesti kao da je kolovoz....

p.s. temperatura +3  :nasilni:

tko moze izracunati taj ugođaj  :LOL:
 
Sveta zemlja DALMACIJA  (y)
 
:021: Cijela sezona u mom slučaju je koštala cca. 12 tisuća kn. 1700 rega i porez, 1300 gorivo i 8900 oprema, dodatna oprema motora i servis u KMS-u. Ali za samo 2400 prijeđenih km. Ipak, uračunata je nova jakna, nove gume i skupe sitnice za sam motor poput, vizira MRA, Nautilus Stebela, motowerk extendera i još nekih gadgeta..Ako odbijem opremu i sve što nije bilo nužno, cifra je bitno prihvatljivija. :misli:  (y)
 
Mene dođe oko 15000-18000 kn, ali se vozim cijele godine, tu su gume, 2 servisa, benzin i svake godine kupim neki komadić opreme. Uglavnom, izračunao sam da me dođe 1 kn/km.
 
einstein said:
koji če ti k. onda gume? servis još kužim.  :mrgreen:

ulegnu mu se od stajanja  :LOL:
 
einstein said:
koji če ti k. onda gume? servis još kužim.  :mrgreen:
a kaj ak mi neko dođe u garažu i vidi stare gume rego ?
nek se vidi da se ima  :mrgreen:
 
Kupio kineza pred godinu dana za 4000kn.  Troskovi dosad 1000kn na djelove, 800kn registracija i 100kn servis(ulje i svjećica), i 2500kn za benzin(6600km). sveukupno 4400kn vise nego motor  8)
 
Vrjeme je da iduće godine ne izbjegnem udes ako mi netko oduzme prednost,možda mi odšteta umanji troškove sezone bar za pola...
 
u obiteljskoj garaži zx9r od životnog suputnika i moj mali ER 5 ..Zbrajanja su mi prebolna  :LOL:
 
BEŠO - SB said:
Vrjeme je da iduće godine ne izbjegnem udes ako mi netko oduzme prednost,možda mi odšteta umanji troškove sezone bar za pola...

:shock:

go bešo go :mrgreen: što(drugo) reći,koju posluku porati :LOL: