Koliku diznu na kymca?

joce

New member
kolika dizna da stavim na serijalu so filter zraka zatvoreni na kymco super 9

p.s.
Inace je naslov teme bio "pomoc !!!!!!!!!!!!!" jer se ne znam sluziti internetom, ali dobrom voljom moderatora nije odma obrisana.
 
nema nekog strogog pravila.....

Kupi dvije nove dizne.... jednu ćeš svjesno sjebati da bi drugu napravio da ti valja... ;)

ovu prvu malo probušiš .... na +0,1 .... pa probaš... pa na +0,2 pa opet probaš.... i tako dok ne dobiješ najbolje rezultate.... a onda kad skužiš da si pretjerao sa bušenjem, uzmež ovu drugu i probušiš na onu dimenziju koja ti je dala najbolje rezultate i uživaj ...  (y)
 
a ja mislim da bi trebao prvo vidjeti koja ti je sad dizna, pa onda kupiti cca 10 brojeva vecu

:jesus:
 
i nakon toga nemoj otvarati temu tipa " zašto mi motor troši duplo više nego .... " ....  :mrgreen:
 
Niko ti ništa nemože točno reći bez dok ne kažeš koja ti je sada dizna



A zašo stavljaš gljivu,koji setu sad imaš na njemu pa ti je potrebna???
 
na serijalu ne ide otvoreni filter zraka!  :cijpadrva:
 
Mr J said:
na serijalu ne ide otvoreni filter zraka!  :cijpadrva:
ma kaj ne bi išo, nema kej ne ide... ljudi lete u svemir, a da ne ide to na serijalu ...  :B:
 
ajme joce pa svaki dan otvaras novu teme...nemoze ti nitko ovako napamet reci koju diznu,koje roline ili koje suste... sve to ovisi sta sve imas na scooteru...sa tim stvarima se moras igrati,prvo pogledaj kakvu imas diznu trenutno pa vidi koju ces staviti...isti slucaj je za roline i suste,nemozemo mi znati kako ti se scooter ponasa i sta je na njemu... ljepo zavrni rukave kao mi ostali i baci se na posao...ili jednostavno plati nekome ako neznas sam... (y)
 
evo sad gledam neke slike za federe i vidim 2 potpuno isti federi TopRacing 22% jedni za varijator drugi centralni za kvaclo ??pa prasuvam dali to je isti feder ???
 
joce said:
evo sad gledam neke slike za federe i vidim 2 potpuno isti federi TopRacing 22% jedni za varijator drugi centralni za kvaclo ??pa prasuvam dali to je isti feder ???

to je to, centralni feder ili ti ga opruga kontrasta