Kombinezoni i jakne

pikacu79

Well-known member
Šta kažete na cijene,dva maila sam im poslao ali ne odgovaraju,zanimljive su opcije sve po mjeri,dvodjelno itd





http://www.vortexleather.com/Catalog-Suits_10.aspx
 
nisam baš u kombinezonima, pa ne znam cijene... ali ove akcijske mi se čine ok... one pune - za te novce mislim da i kod nas možeš nešto nać... a da ne govorimo o predstojećim sajmovima (verona i padova)...
 
cjene su smješne, malo mi to smrdi  :misli: pogotovo što se ne javljaju na mail...
možda se isplati riskirat 50eura pa probat naručit, ali nebi im dao kreditnu, eventualno paypall
 
naruči, pa ćeš mi znat reći što je..mene privlače textilna odijela...cijenom.. :mrgreen:
 
SM Blade said:
naruči, pa ćeš mi znat reći što je..mene privlače textilna odijela...cijenom.. :mrgreen:

bez beda  (y)

samo što će to biti početkom veljače, nemam ni 50 kuna za potrošit sada
 
Ghostrider-SB said:
Ovaj crni ne izgleda loše, samo kako to riješit  :misli:

probaj pa javi  :mrgreen:

evo šta kaže google:
Vortexleather.com Reviews
Sort by: authority | helpful | recent
quins
quins
authority
bomber jackets - i ordered a bomber jacket from the above company on 6-01 -09. they took my money on 8-01-09.and promised to dispatch the goods within 3 days.however,despite numerous emails to them ,i have had no replies. they do not have a telephone contact or address if you want to discuss your order with them.I would definetly not reccommend this company to anyone, and i am in the process of trying to recover my money.beware of this site VORTEXLEATHER.CON.
1/13/2009
1 of 1 people found this review helpful

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

a ima ih i na facebooku ,a vlasnik je:
Nazmul Ahmed Junaid!!!

probat ćemo pisat pa vidit
 
ttboy said:
probaj pa javi  :mrgreen:

evo šta kaže google:
Vortexleather.com Reviews
Sort by: authority | helpful | recent
quins
quins
authority
bomber jackets - i ordered a bomber jacket from the above company on 6-01 -09. they took my money on 8-01-09.and promised to dispatch the goods within 3 days.however,despite numerous emails to them ,i have had no replies. they do not have a telephone contact or address if you want to discuss your order with them.I would definetly not reccommend this company to anyone, and i am in the process of trying to recover my money.beware of this site VORTEXLEATHER.CON.
1/13/2009
1 of 1 people found this review helpful

:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

a ima ih i na facebooku ,a vlasnik je:
Nazmul Ahmed Junaid!!!

probat ćemo pisat pa vidit

Ma nemoguće  :mrgreen:  :LOL: :LOL: :LOL:

Jesu to neka samoubilačka odijela ili  :mrgreen:
 
kad se krene na cashout i upisivanje user name-a i passworda nema ssl secure protectiona... varalica 100%  :wink:
 
A i čudno da nemaju br. telefona...sumljivo,to će biti odjeća kakvu prodaju indijci na sajmovima tipa Padova i slično